דלג לתוכן העמוד

מוקד המועצה

מרכזיה

אביבה אזרד
מרכזנית

לשכת ראש המועצה

חגית ברנס
מנהלת לשכת ראש המועצה
חן כהן
מנהלת לשכת מנכ"ל
עינב קמרון
מנהלת לשכת הסגנים

הנהלת המועצה

אייל בצר
ראש מועצה
דליה אייל
ממלאת מקום ראש המועצה וסגניתו
אבי סמוביץ
סגן ראש המועצה
שי יזרעאלי
סגן ראש המועצה
רינת זונשיין
מנכ"ל המועצה

אגף קהילה ורווחה

פקס אגף קהילה ורווחה: 153-4-6520068

לי יהב
מ"מ מנהלת אגף קהילה ורווחה
שרית פז
מזכירת אגף קהילה ורווחה
אלה סופר
מזכירה אגף קהילה ורווחה
מירב עמיאל
עובדת זכאות
ניצנית מרון
תקציבנית
דפנה כהן סמל
ראש צוות עבודה בישובים ורכזת תחום סדרי דין
דלית רויטר
ראש צוות עבודה בישובים ומנהלת תחום הגיל הרך
איילת אפשטיין
ראש צוות
איאת ג'ואמיס
עובדת סוציאלית קהילתית
גלית ארן
ותיקים בסיכון
גלית צור יוסף
מנהלת יחידת נוער צעירים ולהט"ב
דפנה כהן סמל
עו"ס לעניין סדרי דין ואפוטרופסות
יסמין אוסטרובסקי
מרכזת המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
יפעת גזית
עו"ס קהילתית ותיקים, מנהלת תוכנית קהילה לדורות
יפעת יוספזון
מנהלת המרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
ליאת בן משה
מנהלת המרכז למשפחות מיוחדות
ליהי אלוני רצאבי
מקדמת תעסוקה לצעירים
לימור פז
עו"ס לחוק הנוער
נופר גלסמן
מנהלת תכנית "נתיבים להורות" ורכזת תחום אובדן ושכול.
נעמי ברקאי
עו"ס מסגרות חינוך מיוחד
סיון בזק
עו"ס נוער קהילתית
עדי חמו
עובדת סוציאלית קהילתית, מכללת קהילה פעילה
ענת ירון
עו"ס קהילתית מרכז גישור ודיאלוג בקהילה
ענת ירון
מנהלת המחלקה להתנדבות
ריקי שמעוני
מנהלת קתדרת ותיקים
שני בירגר
מרכזת מרכז הכוון לותיקים
תמר מילמן
עו"ס לחוק הנוער

אגף חינוך

יפתח גיא
מנהל אגף חינוך
הילה גבע
מזכירת אגף
מורן ורטהיים
מ"מ מנהלת מחלקת הגיל הרך וגני ילדים
ענבל מור סמו
מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים
רון שיזף
מנהל מחלקת חינוך מיוחד
שלומית קוזי חת
סל תרבות וקייטנות
יואל גרינצייג
חשב
רוני שמש
קב"ס (קצינת ביקור סדיר)
ציפי חסון
מזכירה גנים וגיל רך

אגף הנדסה ותשתיות

דובי וינגרטן
מהנדס המועצה
שרית עושרי
סגנית מהנדס המועצה
רותי אמויאל
מזכירת האגף
ענת פניני
מזכירת מחלקת תשתיות, פיתוח ודרכים
חלי דניאל
חשבת האגף
ענבל קורן רייסנר
מנהלת מחלקת תכנון ישובים
עפר דרור
מנהל מחלקת אחזקה
חמוטל כהן
מזכירת מדור אחזקה/ נושאי ועדה / טופסי 4
מתן רוטשילד
מנהל מחלקת בינוי
משה נחימוב
מנהל מחלקת אחזקת מבני ציבור וחינוך
צח אבנת
מנהל מחלקת חזות וגינון
דינה שמואל
מזכירת מח' מבני ציבור/ נושאי ועדה/ היתרי בנייה
אבי כהן
מנהל תפעול
ולרי ברוטמן
עובד מחלקת אחזקה, חשמל
אולג גולדברג
פיקוח

אגף איכות הסביבה

אסי אליה
מנהל איכות הסביבה
ארנון מצר
סגן מנהל אגף איכות הסביבה
מירי מלכה
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
דר' גלית וונדר
וטרינרית רשותית
ארדה רבוא
רכזת קיימות בקהילה
לילה אלעד
רכזת חינוך סביבתי - בתי ספר
תמר אודם
רכזת חינוך סביבתי - גנים
עדי גרנוב
פקח איכות הסביבה
רועי קליין
פקח איכות הסביבה
פלטי בארי
פקח איכות סביבה וסייר שדות
אברהם ביטון
פקח פסולת ומחזור

אגף כלכלי

תמי לבנוני
מזכירה
משה (טושקו) בן שחר
רכז חקלאי
מורן ניר
מנהלת מחלקת תיירות
ליאת ויסבוך
מנכ"ל מעברים בעמק
אנט טוביאנה
מזכירת בית ספר לנהיגה
משה בר
מנהל בית ספר לנהיגה

ארכיון

אסתר רויניק
מנהלת הארכיון

ביטחון

משה אלקנה
מנהל מחלקת ביטחון
קרן שחר
מנהלת המוקד
אבידן אברהם
קב"ט מוסדות חינוך
עודד מלכה
שוטר קהילתי
רון רוזנר
מפקד בסיס הפעלה אזורי
דגן פריג'
פקח איכות הסביבה וסייר ביטחון
פלטי בארי
פקח איכות הסביבה וסייר ביטחון
מוקד
מוקד 24 שעות

בית האומנויות

רותי ברג
מזכירת מרכז המוסיקה
לאה זית
מנהלת בית האמנויות
גבי צפניה
מנהל מרכז המחול
עינת נינבורג
מזכירה
יריב דומני
מרכז מגמת בגרות מוסיקה

music center

דוברות וחופש המידע

עדי בכר
אחראית האתר וע. דוברת

הנהלת חשבונות

ויקי ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
עליזה רביבו
מנהלת חשבונות
מירב סעדיה
מנהלת חשבונות
אופירה עובדיה
מנהלת חשבונות
אביבית ועקנין
מנהלת חשבונות
מורן מירקוב
מנהלת חשבונות
מריה ספקטור
מנהלת חשבונות
אולגה סימיונוב
מנהלת חשבונות
אירה אוסקר
מנהלת חשבונות

ועדה מרחבית - יזרעאלים

שי יזרעאלי
יו"ר הוועדה
אורית כהן
מהנדסת הוועדה
שרון חמו
סגן מהנדסת הוועדה ומתכנן הוועדה
רעיה דגן
מנהלת תפעול
רוסיטה טוגר
בודקת תוכניות
רומאיכה סיבאני
אחראית מחלקת רישוי
דפנה גייצמן
בודקת בקשות להיתרי בנייה
סמאח זועבי
בודקת בקשות להיתרי בנייה
נתנאל מלכה
בודק בקשות להיתרי בנייה
פלורנסיה מילגרום
בודקת בקשות להיתרי בנייה
דודי אזור
מנהל מחלקת פיקוח
יריב כעביה
מפקח בנייה
מוחמד אמארה
מפקח בנייה
ליאור מלול
מפקח בנייה
טליה טובול
מזכירת פיקוח וגבייה
ליאת איבנברג
מידענית
שלומי פחימה
מידען

ישובים

יישובי המועצה

סוואעד חמיירה
יישוב
מרחביה קיבוץ
יישוב
מחנה יהודית
יישוב
כפר תקווה - בית ומקום לאנשים מיוחדים

בית לחם הגלילית
יישוב
בית זייד
יישוב

יובלי העמק

עמית זינגר
מנהל תפעול
צחי ורמוס
מנהל
קרן מגל קסלר
מנהלת אדמיניסטרטיבית

כספים וגזברות

שגיא וייץ
גזבר המעצה, מנהל אגף הכספים
שירה רגב
מנהלת לשכת גזבר ואגף כספים
מירי שריג
חשבת המועצה
ויקטוריה ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
ארינה גוטניק
מזכירה
יהודה אזרד
קופאי
נורית גואטה
קופאית

מבקר המועצה

אלי יהודה
מבקר המועצה

מליאת המועצה

גבת
גבת
רחל בן-חורין
גבעת אלה
שמואל טלאור
גבעת אלה
יריב בן-עזר
בלפוריה
אברהם כץ
בית שערים
איריס גרומן
בית לחם הגלילית
בית זייד
בית זייד
אלונים
אלונים
אפי קידרון
אלוני אבא
יעקב איציק
אחוזת ברק
זיו ורהפטיג
אחוזת ברק
אבי סמוביץ
יפעת
דליה אייל-בן-מנשה
אלון הגליל

משאבי אנוש ושכר

ענת דומינסקי
מנהלת כח אדם ושכר
ענת עומר
חשבת שכר
אביטל אלמוגי
מנהלת שכר
נעמה בן-עמי
חשבת שכר
מרב ברנדט-שתיל
רכזת כ"א
נוי בן גל
רכזת משאבי אנוש
כרמית מלכי
רכזת כ"א

מנהל הכנסות

יניב יפרח
מנהל
נינה לוין
סגנית מנהל
רות וייצמן
היטלי ביוב
רוזה יודיס
בית האמנויות ורווחה
סנדרה דירקטור
חיובי מים
נתי חזן
פקח שומה
נטלי אמסלם
החלפת מחזיקים ושומה
נועה חזן
הנחות
מלי ביטאו
אגרת ביוב, שפכים חריגים
יערית אטיאס
הסעות, בתי"ס, אשפה
ורד אלישע
קיבוצים בגביה מרוכזת
ברוך דסטה
אחראי אכיפה

מועצה דתית

חיה קליגר
מנהלת
שדה יעקב

נוער

פקס נוער: 04-6520077

ריצ'ל חמו
רכזת בני המושבים
אוריה יערי
רכז ליווי מערכות נוער יישוביות
אורי חן
רכז טיולים ומפעלים
שני מזרחי
רכזת שיתופי פעולה ותכנית להב"ה
טמיר שלמן
רכז השומר הצעיר

ספורט

קטי ויינר
מזכירה
עודד יחיאלי
רכז כדורסל
חן זרצקי
מנהלת תכנית קידום בריאות

ספרייה אזורית

נורית גבעוני
מנהלת הספרייה
נעמה שובל
ספרנית
אביב דרור לוי
ספרנית
שירז בוינג'ו
ספרנית

עובדות סוציאליות ביישובים

פקס עובדות סוציאליות ביישובים: 153-4-6520068

לי יהב
מ"מ מנהלת אגף קהילה ורווחה
מעין בנימין
אחוזת ברק
טלי קפל
אלון הגליל
שיר חזיזה
אלוני אבא
גלית צור יוסף
אלונים
שיר חזיזה
בית לחם הגלילית
מעין בנימין
בית שערים
ענבל כפיר
בלפוריה
שני בירגר
גבעת אלה
טלי קפל
גבת
ליהי אלוני-רצאבי
גזית
שיר חזיזה
גניגר
עדי חמו
דברת
סהר חרובי
הושעיה
תמר מילמן
היוגב
גלית ארן
הסוללים
צפנת גליל
הרדוף
סהר חרובי
חנתון
תמר מילמן
יפעת
נעמי ברקאי
כפר ברוך
נעמי ברקאי
כפר גדעון
מעין בנימין
כפר החורש
מעין בנימין
כפר יהושע
טלי קפל
מזרע
תגריד עאבס
מנשיה זבדה
לימור פז
מרחביה קיבוץ
לימור פז
מרחביה מושב
סיון בזק
נהלל
תגריד עבאס
סוועד חמרה
נרי בן שושן
עדי
ליהי אלוני-רצאבי
עין דור
גלית ארן
ציפורי
שיר חזיזה
רמת דוד
לימור פז
שדה יעקב
ליאת בן משה
שמשית
עדי סמדר
שריד
תמר מילמן
תל עדשים
מעין בנימין
תמרת

עמותת ותיקי עמק יזרעאל

נוקי בן-שושן
מנהלת
דורית דוק
מזכירת העמותה והסב יום
תמר להב
מנהלת יחידת איתן
תמי אידלשטיין
מנהלת תחום תרבות ופנאי
חגית רפפורט
מנהלת המרכז הידרותרפי
סיגל אהרון
מנהלת תחום קידום בריאות ומתנדבים
קרנית כהן
מנהלת מרכז יום ועו"ס בעמותה
מיכל אפריאט
מדריכת תעסוקה בסב יום
יעל רוטנברג
מזכירת המרכז ההידרותרפי
דודיק פרץ
אב קהילה תומכת
יהודה פוקס
אב קהילה תומכת
אורלי האס
פיזיותרפיסטית, הידרותרפיסטית
יפים פינקלשטיין
מרפא בעיסוק

פיקוח ואכיפה

פסיכולוגים במוסדות החינוך

אריאלה רובין-שטיין
שגיא
איתן קוריס
קישון
הילה ריטנר-וויידנפלד
דמוקרטי
אריאלה רובין-שטיין
גנים שריד
הילה ריטנר-וויידנפלד
גנים שמשית
הילה ריטנר-וויידנפלד
גנים מחנה יהודית
אריאלה רובין-שטיין
גנים יפעת
הילה ריטנר-וויידנפלד
גנים הסוללים
אריאלה רובין-שטיין
גנים גבת
הילה דידנר
ארזים
חיה רביב
מנהלת השירות הפסיכולוגי

קהילה

שירה רגב
קליטת עלייה
נטלי פאר
הרשות לבטחון קהילתי
מורן ניר
צעירים ומלגות

קתדרת עמק יזרעאל

רישוי וקידום עסקים

מירי מלכה
מזכירה - רישוי עסקים
נתי חזן
מפקח רישוי עסקים

רכש ולוגיסטיקה

קרן מזרחי
מזכירה - רכש ולוגיסטיקה

שירות פסיכולוגי חינוכי

לימור ליברמן-אזולאי
מזכירה

תרבות

אולם תרבות-אזורי-יפעת
אולם תרבות

תחבורה

מירי שטיינברג
מנהלת
אבי פרץ
סדרן תחבורה
אנט טוביאנה
מזכירה
משה פולק
קצין בטיחות בהסעות
אורית שושן
הסעות חינוך מיוחד