ככל שברצונך לחסן את הכלב/החתול שלך באחד מיישובי המועצה, בימי החיסון המרוכזים המתפרסמים באתר המועצה  חיסונים ביישובים עליך לשלם באופן מקוון, באמצעות מסרון תשלום אשר יישלח על ידי המועצה, לפני מועד החיסון.

במעמד החיסון לא יתאפשר תשלום!

אם טרם קיבלת מסרון דרישת תשלום וברצונך לחסן באחד מיישובי המועצה בימים המרוכזים, יש להגיש בקשה לקבלת המסרון בדוא"ל [email protected] או בטלפון 04-6520098
לפחות יומיים לפני מועד החיסון!

באפשרותך לחסן את חיית המחמד שברשותך גם אצל רופא/ה וטרינר/ית מוסמך/ת.

לתשומת לבך:
ככל שחל שינוי בסטטוס חיית המחמד שברשותך והיא עברה עיקור/סירוס וטרם התעדכנה העלות המופחתת באגרה, עבור סטטוס זה, עליך לשלוח מייל לכתובת הדוא"ל [email protected] טרם מועד החיסון ואישור חתום על ידי הרופא/ה הווטרינר/ית המבצע/ת, על מנת שהשירות הווטרינרי יעדכן את העלות המופחתת עבור חיית המחמד שברשותך.  

בעלי חתולים או כלבים חדשים (גורים מעל גיל 3 חודשים) המעוניינים לחסן לכלבת ביישובי המועצה, בימי החיסון המרוכזים, מתבקשים להיכנס לקישור כאן למלא טופס בקשה לרישיון, ליצור קשר עם מזכירות השירות הווטרינרי ולבקש מסרון תשלום אגרת כלבת טרם מועד החיסון .

בעלי כלבים גזעיים המעוניינים לקבל אגרת חיסון בעלות מופחתת עבור הכלב/ה הגזעי/ת שברשותם, מתבקשים להציג אישור טוהר גזע מקורי (בצירוף חותמת הולוגרמית מקורית) במשרדי השירות הווטרינרי (העתק לא יתקבל) או לחלופין לשלוח אישור מקורי מטעם ההתאחדות הישראלית לכלבנות, בדוא"ל: [email protected] בהתאם לתקנות משרד החקלאות.

 עדכון אגרות כלבת – התעריפים מעודכנים לינואר 2024

סוג מחיר בש"ח 
כלב מסורס / כלבה מעוקרת   57.5
כלב לא מסורס / כלבה לא מעוקרת 414.5
כלב לא מסורס / כלבה לא מעוקרת עקב פטור 74.5
שיבוב 83
חתול מסורס / חתולה מעוקרת 16.5
חתול לא מסורס / חתולה לא מעוקרת 33.5

   
 מידע נוסף על אגרות החיסון , אופן הבקשה לקבלת פטור מתשלום אגרה מלאה, ניתן למצוא באתר האינטרנט של משרד החקלאות - השירותים הוטרינריים