שרית אלפיה דימנט

 

שרית אלפיה דימנט

אמא לרשף, חייל ולאראל, תלמידת כיתה ט'. בת זוג לגילי, בחיים משותפים עם ילדיו גל (22) תומר (חייל) מתגוררת בשמשית.

ב- 4.5 השנים האחרונות משמשת כמפקדת בית הספר לפיתוח מנהיגות של הצבא (ביסל"מ). בית הספר הוא הסיירת לייעוץ ולפיתוח מנהיגות בארץ ומשפיע על כל אוכלוסיית המפקדים בצה"ל, מדרגי הפיקוד הזוטרים ועד לבכירים. אזרחית עובדת צה"ל הראשונה ,שקיבלה תפקיד פיקודי ומצטיינת רמטכ"ל לשנת 2021 בטקס שיתקיים ביום שלישי הקרוב 2.3.21.

"אני מאמינה במשפט - 'עשה טוב, ככל שתוכל, בכל דרך שתוכל' והוא מלווה אותי לאורך החיים.

בהכשרתי, אני פסיכולוגית ארגונית מומחית, כבר 19 שנה, שלצד העשייה המקצועית, מדריכה ומכשירה את אנשי המקצוע במערך מדעי ההתנהגות, מכהנת כראש התוכנית להנחיית קבוצות, פסיכולוגית ראשית בניהול ההתמחות לפסיכולוגיים ארגוניים בצה"ל ומובילה את תחום פיתוח המנהיגות, עבודת הצוות והחוסן. 

במקביל, בעלת קליניקה פרטית, מאמנת אישית בגישת 'סאטיה' המשלבת גוף ונפש ונמצאת בשנה השנייה להתמחות בפסיכותרפיה cbt אינטגרטיבי באוניברסיטת חיפה.

עולמות ההשפעה והניהול, האדרנלין, היכולת לשנות, ליצור, להגשים חזון, לבנות קבוצות, להוביל ולחלוץ פקקים, לצד העשייה המקצועית המעמיקה התהליכית והטרנספורמטיבית בחייהם של אנשים, מבטאים חלקים שונים באישיותי. העיסוק בהם ובחוסן כרוכים בעשר אצבעותיי, שבאמצעותן בניתי את חיי ובתמיכתם של הוריי, שעודדו לרכישת השכלה, למרות מצבם הכלכלי.

הניהול הפך אותי לאשת מקצוע טובה יותר שמתמודדת עם אתגרים, חיה ונושמת תהליכי התפתחות ולמידה וסטודנטית נצחית לההתפתחות אינסופית. חולמת ועושה למען השפעת המנהיגות לייצר ארגונים מיטיבים, בוני אמון ותקשורת, אוהבים דואגים ואפקטיביים, למימוש הפוטנציאל שלהם. משקיעה ביצירת "זרעים" טובים ומערכות יחסים מיטיבות ובהובלת יוזמות למנהיגות משותפת, במרחבים משותפים.

בתקופת הקורונה, בה כולם חווים חוסר ודאות, הפיקוד הוביל אותי ליישם, הלכה למעשה, את אשר אנו מלמדים, הן בהתגייסות של היועצים לליווי המפקדים ולפיתוח כלים עבורם לעבודה מרחוק ולהתמודדות עם סירי הלחץ והאתגרים השונים ואתר חדש שאף נבנה במיוחד והן פנימה בניהול האנשים, בדאגה להם ולצרכיהם, בניהול שקוף ואותנטי, גם כאשר את בעצמך, אינך יודעת.  אני גאה מאוד בניהול הפנימי בביסל"מ וביכולת שלנו להוביל בתוך הסערה. אני גאה גם בהובלה הנשית שמביאה עימה הרבה שיקול דעת, רגישות ויכולת לניהול מתחים.


בואנה לחולל שינוי, לתרום ולהשפיע במוקדי קבלת החלטות!

למידע ופרטים נוספים, ניתן לפנות לדליה אייל - מ"מ וסגנית ראש המועצה והממונה על תחום השוויון המגדרי - [email protected]