'יצירת אמנות'

נפתחה תערוכת עבודות הגמר בבית הספר התיכון 'וולדורף' בהרדוף


תערוכת עבודות הגמר של תלמידות ותלמידי מגמת האמנות, בבית הספר 'וולדורף' בהרדוף, מהווה את שיאו של תהליך הלמידה האישי, שמתחיל כבר בכיתה ט', בסדנאות בית הספר השונות. היצירות של התלמידים משקפות תהליך התפתחות של ארבע שנים בסדנאות השונות - קרמיקה, צורפות, עץ, קליעת סלים, צילום וציור.
מעבר לעבודה האמנותית בסדנאות, בתחילת שנת י"ב בחרו תלמידי השכבה לעסוק בנושא עיוני, קרוב וחשוב לליבם. הנושא הנבחר נועד לאפשר להם חקר וכתיבת עבודה בנושא.
תערוכת העבודות, האמנותיות והעיוניות, נפתחה בשלושה ימי הגשה, בהם הציגו התלמידים רפרט אישי, המתאר את התהליך האישי שעברו.  

תערוכת עבודות הגמר הוצגה במרחב מזמין ונעים, באולם הספורט בבית הספר 'וולדורף' בהרדוף ואף נפתחה לקהל הרחב.            

העבודות התאפיינו השנה במגוון טכניקות, חומרים ונושאים - מהאישי לחברתי ומהעבר להווה. הן מבטאות את עולמם הפנימי של התלמידים, כמו גם את מיומנויותיהם, כפי שבאו לידי ביטוי בסדנה בה בחרו ליצור.

ראש המועצה  - אייל בצר ביקר בתערוכה וברך את תלמידי השכבה הנרגשים, הוריהם והצוות החינוכי: "אחד התוצרים הנפלאים שאנו נחשפים אליו מדי שנה, היא תערוכת עבודות הגמר, שמציגה את הסיפור האישי של כל אחת ואחד מכם. הערב הזה הוא שיאו של העמל הרב שהשקעתם, אשר הניב יצירות שונות, מגוונות וחדשות, החושפות את עולמכם וכישוריכם, באמצעות הכלים שקיבלתם ליצור. עבודות אלו מרגשות בעצם חשיפתן את עולמכם הפנימי. תודה לצוות המסור, למנהלת בית הספר – דגנית גונן, להוריכם התומכים ובעיקר לכן ולכם – תלמידי שכבת י"ב המוכשרים. יישר כוח!"

ראש המועצה בתערוכה

ראש המועצה עם התלמידים בתערוכה

ראש המועצה בתערוכה

צילום: שאול רחמים