תורמים מכל הלב

המועצה קיבלה תרומות של ערכות עזרה ראשונה וערכות לשימוש במצבי טראומה עבור היישובים, מאת החמ"ל האזרחי ושותפות גליל מרכזי-מישיגן


החמ"ל האזרחי תרם עשרות ערכות עזרה ראשונה לכיתות הכוננות ביישובי המועצה.
מדובר בהתארגנות שפועלת בהתנדבות מלאה, כדי לתת מענה לכל צורך שעולה מהשטח, בקרב תושבים וחיילים.

התרומה הוענקה למועצה על ידי גולן - אביו של רב"ט תמיר ברק ז"ל, שהיה חייל בהנדסה קרבית ונהרג מירי נ"ט במהלך פשיטה מקומית ברצועת עזה.
'ערכת תמיר להצלת חיים' מנציחה את זכרו של תמיר. לאביו – גולן, חשוב לספק את הערכות באופן אישי.

שותפות גליל מרכזי-מישיגן והסוכנות היהודית יצאו ב'מבצח"י' – מבצע תרומת ציוד רפואי לטובת צוותי הצח"י ביישובי המועצה. במסגרת המבצע, נתרמו לכל ישובי המועצה 80 ערכות אישיות לשימוש במצבי טראומה, המיועדות למגישי עזרה ראשונה, חובשים, חובשות ואנשי רפואה ביישובים.

ניר שנער, מנהל אגף הביטחון במועצה: "אנו מבקשים להודות לחברינו בשותפות גליל מרכזי מישיגן ובחמ"ל האזרחי על תרומת הציוד הרפואי החשוב, שכבר חולק ליישובי המועצה וישמש את צוותי הצח"י וכיתות הכוננות."

ראש המועצה, אייל בצר: "תודה לחמ"ל האזרחי על התרומה החשובה לכיתות הכוננות ביישובי המועצה ובמיוחד לגולן ברק היקר, ששיתף אותנו בסיפור של בנו, תמיר ז"ל ואשר מנציח את זכרו באמצעות עשיית הטוב ונתינה יוצאת דופן. השבוע מלאו שלושים יום למותו של בנו, וגולן מיהר וחזר להתנדב ולסייע. אנו מעריכים זאת ומודים לו על כך מעומק הלב.
עוד הוסיף ראש המועצה: "מבצח"י הנו יוזמה של תורמים יהודים מארצות הברית. תודה גדולה והערכה רבה לחברינו היקרים בשותפות ובסוכנות היהודית על כל העשייה למעננו והושטת 'יד אחות' גם בימים קשים אלה."

ראש המועצה, אייל בצר עם גולן ברק, אביו של תמיר זל