לרקוד יחד מכל הלב!

מגמת המחול בבית האמנויות מארחת את רקדניות אולפן המחול מגעתון


תלמידות האולפן למחול בגעתון הגיעו להתארח שבוע בבית האמנויות עמק יזרעאל, כדי שיוכלו לקיים פעילות מלאה, בעקבות המצב.

אולפן המחול שבו רוקדות הבנות מגעתון, שבמועצה האזורית מטה אשר, פועל בימים אלה תחת מגבלות התקהלות.

לאור זאת, מגמת המחול בבית האמנויות יצרה קשר עם האולפן בגעתון והזמינה את הרקדניות להגיע להתארח, להתאמן וללון באולפנה למחול בעמק יזרעאל.

גבי צפניה – מנהל מגמת המחול בבית האמנויות סיפר: "אנחנו יודעים כמה חשוב לרקדניות להמשיך להתאמן באופן מלא מבחינה מקצועית ולכן, יצרנו עימן קשר והזמנו אותן להגיע אלינו למשך השבוע הקרוב. לשמחתנו הרבה, הן הגיעו ואף הצלחנו לשלב את התוכנית הלימודית שלהן בתוך המערכת שלנו. אני מברך על שיתוף הפעולה הפורה. תודה על הזכות לארח אתכן!"

עבור רקדניות אולפן המחול בגעתון, האירוח היה בבחינת אור בקצה המנהרה, שאפשר לחוש תחושת ביטחון לצד הריקוד. התקיימו שלל פעילויות משותפות עם רקדניות האולפנה בבית האמנויות, שכללו גם ארוחת ערב משותפת ולינה בבתי הרקדניות.

עמותת ותיקי עמק יזרעאל נרתמה אף היא לאירוח ואפשרה לרקדניות לרקוד בסטודיו המרווח שלה.

שרון הדס - מנהלת אולפן המחול בגעתון הוסיפה: "תודה מכל הלב על ההזמנה הנדיבה והאירוח; לבנות המקסימות של האולפנה למחול, הדר ספר, גבי צפניה וכל צוות בית האמנויות, על שקלטו אותנו בחום ואהבה ואפשרו לנו לחזור לרגע לדבר שאנחנו אוהבות - עולם המחול."

אייל בצר - ראש המועצה סיכם: "אנו רואים חשיבות רבה במתן תמיכה מקצועית ועידוד רקדניות האולפן למחול בגעתון בעת הזו, ושמחנו לארח אותן. העמק שלנו ימשיך להיות אבן שואבת לאמנויות הבמה, תרבות וחינוך."

אייל בצר, ראש המועצה, עם רקדניות בית אמנויות וגעתון

מימין לשמאל גבי צפניה, אייל בצר ושרון הדס

צילום: ענת חרמוני