'יוצרים מן הכלל'

להכיר את היוצרים בתחנה


שיתוף הפעולה בין הקבוצה 'יוצרים מן הכלל' לאתר רכבת העמק ההיסטורית בכפר יהושע מקדם מיזם של היכרות אישית עם אמני העמק ויצירותיהם. המפגשים יתקיימו במסגרת פרויקט 'שבת ישראלית' של המועצה לשימור אתרים ומשרד התרבות והספורט, בהם הציבור מוזמן לבקר באתרי המורשת  - ללא תשלום!

בחודש אוגוסט החולף, נפתחה התערוכה המשותפת של קבוצת 'יוצרים מן הכלל' באתר רכבת העמק בכפר יהושע, בליווי מחלקת היישובים ומחלקת התיירות במועצה, בשיתוף עם 'מעברים בעמק'. בתערוכה המגוונת מוצגים סגנונות יצירה שונים, מחומרים שונים, באוצרותה של רונית דיין וישובסקי, תושבת תמרת.

הקבוצה שמה לה למטרה לקדם את תחום האמנות השימושית בעמק. באמצעות המפגשים עם האמניות והאמנים, המבקרות והמבקרים במקום יוכלו להבין יותר את תהליכי היצירה והפריטים המוצגים לפניהם ובכך, להעמיק את היכרותם עם התחום.

בכל סופשבוע, בשבועות הקרובים, האמניות והאמנים בקבוצה יפגשו את המבקרים באתר רכבת העמק ויספרו ממקור ראשון על הקבוצה, הערכים המקומיים, תהליכי היצירה ומקורות ההשראה.

רונית דיין וישובסקי, אוצרת התערוכה: "אחרי התגובות הטובות שקיבלנו עם פתיחת התערוכה, חשבנו לנכון להציג את הדברים לא רק באופן ויזואלי, אלא גם לספר למבקרות והמבקרים מה עומד מאחורי היצירות ומהם מקורות ההשראה והחומרים."

מוזמנות ומוזמנים לעקוב באתר האינטרנט  של אתר רכבת העמק בכפר יהושע ובדף הפייסבוק

יוצרים מן הכלל - קבוצת אמניות ואמנים מהעמק