אירועי 'לילה לבן' באתרי התיירות בעמק יזרעאל

הגלריות, היקבים, עגלות הקפה והאטרקציות השונות הפזורות ברחבי העמק יחכו למבקרים מהשקיעה ועד השעות הקטנות של הלילה, עם מגוון פעילויות לאור ירח מלא 9-11/8/2022


בעמק יזרעאל מרחב תיירותי עצום המציע, מרחבים פתוחים, חורשות ושדות אין קץ, יקבים, אטרקציות ושלל פינות חמד בטבע.

כחלק ממסורת שהחלה בקיץ שעבר, גם השנה יתקיימו במרחב התיירות של עמק יזרעאל אירועי 'לילה לבן', בין התאריכים 9-11/8/2022 (שלישי – חמישי).

הגלריות, היקבים, עגלות הקפה והאטרקציות השונות, הפזורות ברחבי העמק, יחכו למבקרים מהשקיעה ועד השעות הקטנות של הלילה, עם מגוון פעילויות לאור ירח מלא.
אירועי לילה לבן יתקיימו בקרקס החקלאי במושב היוגב, גן לאומי ציפורי, משטרת נהלל ההיסטורית, 'בתים מספרים' בבית לחם הגלילית, סרטים לכל המשפחה בקפה 79, פעילויות לילה במוזיאון עין דור, 'בוצרים ונהנים בלילה' במשק אופיר באלון הגליל, 'קטופותי' בבית לחם הגלילית, סטודיו לסבונים NACCA במרחביה, אתר רכבת העמק ההיסטורית בכפר יהושע, מסעדת תמרלין בנהלל, יקב היוגב  8 במושב היוגב, גלריה מירווח בהרדוף, יקב טוליפ בכפר תקווה, יקב יונה בציפורי, קסם המגע בבית לחם הגלילית, בר יין וגבינות בקפה חממה במשתלת שמיר בכפר יהושע, שוק וינטאג' לילי בקיבוץ מזרע, פופ-אפ במטבח של דורון בר און במושב היוגב, טיולי משפחות בלילה עם איתן אגוזי ועוד.

במסגרת האירועים, יתקיימו שני אירועים לצעירים - פרי שיתוף פעולה בין 'שטוצר' - מרכז הצעירים של המועצה למוזיאון העמק.

כמו כן, יתקיים לראשונה יריד 'יוצרים מן הכלל' – יריד של קבוצת אמנים מקומיים, בתערוכה ייחודית. הקבוצה פועלת בהתנדבות לקידום תחום האמנות, יחד עם 'מעברים בעמק', מחלקת היישובים ומחלקת התיירות במועצה. שיתוף פעולה יזרעאלי מקומי עם אתר רכבת העמק בכפר יהושע, הביא ליצירת תערוכה ססגונית שמציגה ערכים מקומיים, שהאמנים מבטאים ביצירותיהם. 

בערב האחרון של החגיגות, יתקיים מופע מרכזי של הזמר עידן עמדי שיארח את הזמרת דקלה, באמפי ויצו נהלל.

ראש המועצה אייל בצר: "מוזמנות ומוזמנים ליהנות מבילוי יזרעאלי לילי, לחוות את עמק יזרעאל באווירה אחרת, עם מיטב אתרי התיירות והקסם המיוחד של העמק, גם בשעות הלילה."

פרטים נוספים על מגוון האירועים ורכישת כרטיסים - כאן

 

לילה לבן באתרי התיירות בעמק יזרעאל
לילה לבן באתרי התיירות בעמק יזרעאל - י"ב-י"ד אב | 09-11 באוגוסט