"היה לי חבר היה לי אח"

זוכרים את ישי בן משה ז"ל בטורניר סטריטבול בהושעיה


כמדי שנה, התקיים בהושעיה 'סטריטבול' יישובי לזכרו של ישי בן משה ז"ל. ישי נהרג בתאונת דרכים מצערת לפני 18 שנים, במהלך טיול לצפון ומאז, משפחתו וחבריו ממשיכים את דרכו.

זו השנה ה-17 ברציפות, בה מתקיים אירוע הכדורסל הספורטיבי בהשתתפות רבים מילדי היישוב. השנה, כ- 200 ילדות וילדים לקחו חלק בטורניר, שנהנו מהאווירה המיוחדת ולמדו קווים לדמותו של ישי והערכים אותם הנחיל.

ישי בן משה ז"ל נולד, גדל והתחנך בהושעיה. הוא שיחק במועדון הכדורסל 'עמק יזרעאל' ומעבר להיותו שחקן כדורסל מצוין, היה חבר לקבוצה, מנהיג ודמות לחיקוי עבור חבריו. ישי היה אהוב על כל חבריו והיווה מקור השראה לכל ילדי הושעיה בכלל ובקבוצת הכדורסל בפרט.

אייל בצר ראש המועצה, אמר: "אנחנו מתרגשים בכל שנה מחדש ללוות את משפחת בן משה בטורניר המסורתי. מאות הילדים שמשחקים פה היום גורמים לכך שדרכו של ישי נמשכת ותימשך. אהבתו הגדולה לכדור הכתום ולספורט מורגשים היטב באוויר ואני גאה לראות את כל הגורמים נרתמים לאירוע כה יפה ומרגש.
תודה גדולה לנוער הושעיה על העזרה, לחגי פישר - אחראי הכדורסל ביישוב, למועדון הכדורסל 'עמק יזרעאל', לתוכנית 'אפשריבריא' ולמחלקת הספורט על ארגון האירוע. נתראה בשנה הבאה!"

חגית בן משה אמו של ישי, נכחה באירוע וביקשה להודות לכל המשתתפים והמארגנים:
"ישי אהב מאוד כדורסל, זו הייתה אהבתו הגדולה. לראות בכל שנה כל כך הרבה ילדים וילדות שמשחקים במיוחד לזכרו - מרגש כל פעם מחדש!"

סטריטבול הושעיה

ראש המועצה מעניק את הגביע בסטריטבול הושעיה

צילום: שחר ינאי