TOUCH BY FUSION  

חיבור מדויק של איכות והתמחות


יין טוב הוא כמו יצירת אומנות. דורון יצחקי ועופר הופמן לקחו את תהליך יצירת היין צעד אחד קדימה והקימו מותג יין ייחודי המכין את תוצריו בארצות המקור ומנגיש אותם לקהל הישראלי.
הכירו את
TOUCH BY FUSION - המותג האיכותי שיוצר חיבור מדויק בין איכות להתמחות;

בקבוק יין - יקב פיוז'ן

TOUCH BY FUSION הוא מותג יין מסוג אחר, כזה שרובנו לא מכירים. לא עוד יקב שבוצר את כרמיו בגליל או בעמק, אלא מייצר יינות משובחים בכל רחבי העולם – נגיעה מדויקת שמחברת בין כל העולמות: ענבים הגדלים בארצות המקור בהן הם מגיעים למיטבם, מקצוענות בלתי נדלית, אהבה גדולה ליין וניחוח ארצישראלי שורשי של עמק יזרעאל.

ויש עוד מרכיב חשוב לחיבור הזה של TOUCH BY FUSION – חברות, של שני תושבי תמרת: דורון יצחקי ועופר הופמן. השניים, מהנדסים ומנכ"לים של חברות מצליחות שגדלו יחד בחיפה, נפגשו שוב בתמרת לאחר שנים רבות והתחברו מחדש דרך האהבה המשותפת ליין ולאנשים. ב-2006 החליטו להגשים חלום ולהציע לקהל הישראלי יין בינלאומי איכותי במחירים שפויים.

בין עמק יזרעאל לאוסטרליה – או: איך הכל התחיל...
דורון יצחקי, מהנדס בניין פעיל ומנכ"ל חברה, מחובר לתחום היין בכל רמ"ח איבריו. דורון שימש כיינן הראשון של יקב טוליפ בטבעון, שהוקם על ידי משפחת יצחקי. לאחר שלושה בצירים מוצלחים, החליט דורון שהוא חייב להתמקצע בתחום וכך באמצע החיים, נסע עם אשתו עינת ושני ילדיהם לשנתיים של לימודי תואר שני בייננות באוניברסיטת היין המובילה בעולם - אוניברסיטת אדלייד באוסטרליה.

בזמן לימודיו שלח אחיו, רועי, את היין הראשון שהכין דורון, לרוברט פארקר - מבקר יינות בינלאומי ידוע שחוות דעתו המקצועית משפיעה על תחום היין בעולם.

היין, מסוג 'סירה רזרב', שהכין דורון ביקב טוליפ ב-2003, זכה בציון הישראלי הגבוה ביותר שהעניק פארקר! רועי, שהתרגש מאוד מהזכייה, שלח לדורון כמה בקבוקים מעמק יזרעאל לאוסטרליה הרחוקה.

באותה עת, התמקצע דורון בהכנת יין שיראז – שמו האוסטרלי של יין הסירה. למרות הציון הגבוה של היין הראשון שהכין, הבין דורון כי את האיכות של השיראז ניתן להפיק רק היכן שהוא מגיע למיטבו – באוסטרליה. היין הראשון שהכין באוסטרליה עבור יקב טוליפ – שנקרא 'טוליפ אוסטרליאן', נחטף במהירות בארץ. בעקבות ההצלחה, ובהתאם ליושרה המקצועית שלו, החליט דורון כי מעתה ייצר יינות איכותיים רק בארצות בהן מגיע היין למיטבו – וכך נולד המותג המיוחד TOUCH BY FUSION.

לבחור את הטוב ביותר
אז כפי שכבר הספקתם להבין, יינות המותג TOUCH BY FUSION מיוצרים למעשה במחוזות שונים ברחבי העולם: בצרפת, גרמניה, ספרד, איטליה, וגם בישראל. תהליך יצירת היין המיוחד של TOUCH BY FUSION מתחיל כאשר דורון מגדיר מה הוא רוצה והיכן הוא נמצא. לאחר מכן, מחפש דורון יקבים באותו אזור ששיתוף הפעולה הזה מסקרן אותם ויהיו מוכנים שדורון ייצר אצלם יין. בדרך כלל, נמצאים 30-40 יקבים כאלו, ששולחים חומר גלם לטעימה. דורון בוחר מתוכם חמישה עד עשרה יקבים ונוסע אליהם לטעימות, יחד עם עופר – שותפו לטעם וליצירה.

בסוף התהליך נבחר יקב אחד, המשובח מכולם, ממנו ירכשו את חומר הגלם המיועד ליין. את היין יכין דורון ביקב עצמו וימשיך להגיע ולפקח על כל שלב בתהליך. כעת, משהיין מוכן, הגיע הזמן להביאו לאניני הטעם הישראלים ולהתחיל בחגיגות.

טעם משובח של יין והמון עניין
קהל הלקוחות של TOUCH BY FUSION הוא מגוון מאוד – צעירים ומבוגרים, נשים וגברים, כולם אוהבי יין איכותי שאוהבים את סגנון העשייה של היין ואת הטעם המיוחד שיוצר דורון, המתאפיין בחיבור מיוחד של איכות והתמחות.

ניתן לרכוש את היין ישירות מהאתר, או באמצעות ווטסאפ לעינת (054-4730430) ותקבלו זאת עם שליח עד פתח הבית, או באירועים המתקיימים בביתם של דורון ועינת בתמרת: ערבים שמחים בקונספט של יין ונקניקיות הפתוחים לקהל הרחב בהרשמה מראש, אירועים פרטיים הכוללים גם הרצאות של דורון, בהתאם לקהל המשתתפים, ועוד. בקיץ הקרוב ייפתחו בחצר ביתם - מקום כייפי, שיכלול מרכז מבקרים עם טעם של יין והמון עניין.

וממש עכשיו, בחודש מרץ (17-18/3), תוכלו לטעום מהיינות של TOUCH BY FUSION ביומיים מיוחדים של בית פתוח אצל 'איש הענבים' ביפו. דורון יחכה לכם במקום ויזמין אתכם לטעום את כל היינות, עם הפתעות מיוחדות. סקרנים? – היין שמגיע מכל רחבי העולם, עם הטאצ' המיוחד של עמק יזרעאל, מחכה לכם ביפו ובתמרת.
בואו בשמחה! 

בכרם הענבים

דורון יצחקי ועופר הופמן

יין ונקניקיות