שומרים על רמת מצוינות גבוהה!

בתי הספר התיכונים בעמק יזרעאל ממשיכים להציג נתונים מרשימים אל מול הנתונים הארציים לשנת תשפ"א


בתי הספר התיכונים של המועצה ממשיכים להציג אחוזי הצלחה גבוהים בהישגים ובערכים המשתקפים מפעילותם.

"משרד החינוך פרסם את רשימת 313 מוסדות החינוך של החטיבה העליונה, אשר הצטיינו בשנת הלימודים תשפ"א בתחום הערכי, החברתי והלימודי" סיפר יפתח גיא, מנהל אגף החינוך במועצה, "בחירת בתי הספר הזוכים התקבלה על סמך שקלול שורת מדדים, כגון:  מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות וכן, בהתאם לשיעור השיפור המשמעותי ביותר שחוללו מוסדות החינוך בהשוואה לשנים קודמות. יש לציין כי בתי ספר ששומרים על רמת מצוינות גבוהה, לא נכנסו לדירוג, משום שהם מציגים נתונים גבוהים, באופן עקבי, שנה אחר שנה.
ברכות לבתי הספר 'ויצו' נהלל, 'ולדורף' הרדוף ו'עמקים תבור' מזרע, שברשימת הזוכים, ראויים לכל הכבוד וההערכה.
אנו יודעים להעריך, לא פחות, את כלל בתי הספר, שכל אחד בתחומו, מגיע להישגים נפלאים - חלקם מדידים וחלקם לא. אין זה מובן מאליו, בפרט לאחר שנה מאתגרת, בצל הקורונה, בה המשיכו להעניק לתלמידי העמק עשייה חינוכית איכותית. אנו מעריכים את כלל מערכות החינוך שלכולן, בסופו של דבר, חלק בהישגיהם של בוגרי העמק;  מערכות הגיל הרך, שמקנות את היסודות הראשוניים והבסיסיים ביותר, בתי הספר היסודיים שמטפחים את היכולות, ההרגלים, הידע והערכים שעליהם נבנות הקומות הבאות, מערכות החינוך הבלתי פורמלי, הספורט והאמנויות שמטפחות את הממדים הערכיים וההישגיים - לכולם חלק בשלם."

אייל בצר, ראש המועצה: "אנו גאים בכל מערכות החינוך בעמק ומברכים את בתי הספר המצטיינים. נמשיך לראות כל ילד וילדה, נער ונערה ולהעניק חינוך ערכי, חברתי ולימודי שאינו מתפשר ואשר שואף לטפח את זהותם של הבוגרים העמק יזרעאליים, המחוברים לשורשי העמק ושואפים להגשים חלומות ולפרוץ גבולות חדשים."

וולדורף הרדוף

תלמידי עמקים תבור עם ראש המועצה ומנהל בית הספר

ויצו נהלל