"יזמות היא המאמץ לייצר שינוי, ממוקד, בעל מטרה – כלכלית או חברתית" (פיטר דרוקר)

מרכז "ירוק - יזמות, רובוטיקה וקהילה", המוקם בימים אלה במנשית זבדה, בשיתוף המועצה, מזמין אתכם  - נוער עמק יזרעאל, להירשם לקורס יזמות לנוער אשר יתקיים במכללת עמק יזרעאל במסגרת פעילות הקיץ של המועצה


לוגו ירוק - מצמיחים יזמות אחרת


במסגרת לימודי 'אקדמיית הנוער היזרעאלית' של מחלקת הנוער במועצה, ובשיתוף המכללה האקדמית עמק יזרעאל, יתקיימו במהלך הקיץ מגוון קורסים לבני ובנות נוער, במכללה.
ביניהם, ייפתח קורס ייחודי ולא שגרתי, בו יפתחו הלומדים והלומדות ידע וכישורים רלוונטיים לפעילות יזמית:

  • חשיבה מכוונת מטרה
  • יצירתיות
  • עבודת צוות
  • חשיבה מחוץ לקופסה
  • היכרות עם מודלים עסקיים
  • היכרות עם יכולות ייצור חדשניות
  • עמידה בפני קהל 

הקורס מציע לימוד שפה ובסיס לתעסוקה ויזמות, ונוגע בכישורים ובידע שימושיים, גם מעבר לחדר הכיתה, תוך שילוב בין למידה פורמלית ללמידה התנסותית. המפגשים יהיו חווייתיים ויכללו התנסויות לצד סיעור מוחות ופיתוח יכולות חשיבה יזמיות.

המרצה: אלי ברק מייסד מרכז "ירוק" – יזמות, רובוטיקה וקהילה.
אלי ברק, יזם סדרתי, חי כבר יותר משלושה עשורים סביב עולם היזמות, הסטארטאפים, פיתוחי תוכנה, הקמת מיזמים וקרנות השקעה והון סיכון במגוון תחומים. מאמין מושבע בנוער סקרן, המתעניין בעולם היזמות והחדשנות, שסולל את עתידו אל המחר של כולנומשמש כשותף פעיל ויו"ר דירקטוריונים בתעשייה ובאקדמיה, משקיע ומלווה מיזמים ובין השאר, ייסד ומנהל את מועדון הרובוטיקה לנוער בעמק חפר.

משך הקורס: 5 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד, בימי רביעי בין השעות 17:30-19:00 ומפגש אחרון בן 3 שעות.  נדרשת מידה מסוימת של עבודה בין המפגשים.

קורס היזמות מיועד לבני ובנות נוער המתעניינים בתחום. לא כל אחד.ת חייב.ת להיות יזמ.ת, אבל בעולם בו ילדינו גדלים, יש יתרון למי שמסוגל לנהל שיח מושכל בנושא ולעסוק ביזמות עסקית, חברתית או פנים-ארגונית. נדבר עם המשתתפים על הקשיים בהקמת חברה חדשה, נתרגל גמישות מחשבתית, נדבר על כסף "אמיתי" ונעודד אותם להיות יצירתיים, שקולים ואמיצים.

לפרטים נוספים והרשמה - לחצו כאן