ברוכים הבאים

פרויקט הסדרת חניות לאורחי אולם המופעים ביפעת


בימים אלו, מושלם פרויקט הסדרת חניות לאורחי אולם המופעים ביפעת, שישמש  גם את המורים והורי התלמידים בבית הספר 'העמק המערבי', המגיעים לבית הספר.

"מטרתו של הפרויקט היא לאפשר נסיעה, חניה, הורדה והעלאת תלמידים בצורה בטוחה", אמר דובי ויינגרטן מהנדס המועצה, "מדובר בתוספת לחניות הקיימות, שתספק הכוונת תנועה וחנייה בטוחה. אלה ישרתו את באי אולם התרבות ואת צרכי בית הספר והיישוב."

הפרויקט נוהל ותוכנן על ידי אגף הנדסה במועצה, בשיתוף עם קיבוץ יפעת, לרווחת הקהל הרחב.

סך הכל, הושקעו בפרויקט כ- 1.1 מליון ש"ח. במהלך 2021, תושלם חניה נוספת בהשקעה של עוד כ- 500 אלף ש"ח. סך כל עלות הפרויקט תסתכם בכ- 1.6 מליון ש"ח.

פעילותו של אגף ההנדסה חולשת על מגוון רחב של תחומי הנדסה, החל מבנייה ושיפוץ מבנים ועד טיפול בנושאי בטיחות ונגישות, סלילת כבישים ועבודות פיתוח, בישובים ואזורי תעשיה.

אגף הנדסה אחראי לספק מענה בכל התחומים ההנדסיים - ממיזם תכנון, ניהול הביצוע ושמירה על נכסי המועצה בכל תחום שיפוטה; בינוי תשתיות חינוך, ספורט, הקמת תשתיות ופיתוח ביישובים, באזורי תעשייה, גינון וחזות, אחזקה, נגישות ובטיחות בגני משחקים, מתקני ספורט ובמוסדות ציבור וחינוך.

ראש המועצה אייל בצר, סיכם: "הפרויקט בוצע תוך שמירה על בטיחות התלמידים והמבקרים באולם המופעים. המועצה תמשיך לספק מענים, לרווחת תושבי העמק ולהיערך מבחינה אסטרטגית במתקנים ובמוסדות חינוך, בכל רחבי העמק".

מגרש החניה באולם המופעים יפעת