נפתחה תערוכת "אמני עמק יזרעאל" 2020

במעמד חגיגי ומרגש נפתחה התערוכה, במוזיאון העמק בקיבוץ יפעת


התערוכה נפתחה ביום שישי החולף במעמד האמנים המשתתפים בתערוכה, מפיק התערוכה – דוד הירש, אוצרת התערוכה- נורית טל טנא וראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר.

"בשונה משנים קודמות, ימי הקורונה טרפו את הקלפים בעולם התרבות והאמנות", אמר בצר, "אך היה ברור שאת התערוכה לא נבטל. המפגש הזה, שחושף יצירה רחבת יריעה של אנשי העמק, הוא שיא שנתי שלטעמנו לא ניתן לוותר עליו, גם ועל אף מגיפה עולמית שמשנה את היוצרות."

המפגש בין אמנים ותיקים לצעירים, אנשי כפר תקווה שמשתלבים במארג היצירה ומרגשים כל שנה מחדש, כולם מציגים בתערוכה יבול מרגש, נוגע ומעורר מחשבה. לאורך השנים, התערוכה הצמיחה אמנים וחשפה אותם לציבור וכמדי שנה, מצטרפים למעגל היצירה  עוד ועוד יוצרים, צעירים וותיקים.

התערוכה מתקיימת, זו השנה השמינית ומהווה מוקד עליה לרגל למבקרים רבים, המבקשים לחוות את רחשי לב המקום באמצעות מפגש אמנות חזותי, מגוון, עכשווי ובן דורי, המייצג את פועלם של אמני העמק על כל מחוזותיו ומגזריו השונים.

גם הבחירה במיקום החדש והרחבת שעות וימי הפעילות של התערוכה, הם איתות לגישת מחלקת התרבות והמועצה כולה – חיינו מחייבים אמנות ויצירה וחשוב לנו לתת לה מקום וזמן, להזמין את תושבי העמק ואורחים ליהנות מהיצירות הנפלאות שמוצגות כאן!

אוצרת התערוכה- נורית טל-טנא    |    יוזם ומפיק התערוכה: דוד הירש

שעות הפתיחה: בימים א', ב' ,ג '- בין 9:00-14:00  / ד', ה' - בין 9:00-14:00  וכן  17:00 20:00 /
ו' 10:00-13:00/ שבת 10:00-15:00
התערוכה תתקיים עד 18/7/2020

להזמנת כרטיסים ופרטים נוספים לחצו כאן