The Butterfly Button
דלג לתוכן העמוד

מוקד המועצה

מרכזיה

אביבה אזרד
מרכזנית

לשכת ראש המועצה

חגית ברנס
מנהלת לשכת ראשת המועצה
אילנה גרף
מזכירת ראשת המועצה
גבי ניצן
מזכירת מנכ"ל המועצה
עינב קמרון
מנהלת לשכת הסגנים

הנהלת המועצה

שלומית שיחור רייכמן
ראשת המועצה
דליה אייל
סגנית ראשת המועצה
אבי סמוביץ
סגן ראשת המועצה
צחי אייזנר
מנכ"ל המועצה

אגף קהילה ורווחה

פקס אגף קהילה ורווחה: 153-4-6520068

יאיר אודם
מ"מ מנהל אגף קהילה ורווחה
שיר גרין
מזכירת אגף קהילה ורווחה
אלה סופר
מזכירת המרכז לטיפול בפרט ומשפחה
נופר נבון
תחשיבנית האגף
ניצנית מרון
תקציבנית האגף
איילת אפשטיין
ראש צוות, מנהלת מכללת קהילה פעילה וותיקים
גלית צור יוסף
ראש צוות, יו"ר ועדות לתכנון טיפול, להט"ב
עדי חמו
ראש צוות ואחראית תחום חירום
צפנת גליל
ראש צוות ומרכזת תחום סדרי דין
אדווה אבני
עו"ס יתד (צעירים)
אורית פת
מנהלת המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
איאת ג'ואמיס
עו"ס קהילתית בישובים הבדואים
גלית ארן
מרכזת טיפול בוותיקים, עו"ס לחוק חוסים וסדרי דין
דלית רויטר
מנהלת המרכז לטיפול קבוצתי
ים מדניק
עו"ס להב"ה (נוער) ולהט"ב
יעל בן יצחק
עו"ס לתחום מפונים / מתפנים
יפעת גזית
מנהלת תחום ותיקים
יפעת יוספזון
מנהלת המרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
ליהי אלוני רצאבי
עו"ס לעניין סדרי דין
לימור פז
מרכזת חוק הנוער
נופר גלסמן
מנהלת תכנית "נתיבים להורות"
נטע הדס
מנהלת המחלקה להתנדבות
נירית בניהו
מנהלת המרכז היזרעאלי למשפחות מיוחדות, עו"ס לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות
נעמי ברקאי
עו"ס לסדרי דין ואפוטרופוסות
סהר חרובי
רכזת פרטנית תחום מוגבלויות
סיון יוסף
עו"ס נפגעי עבירה
עדי סמדר
מטפלת ורכזת אינטקים והכשרות במרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
ענבל ברשטיין
עו"ס לעניין סדרי דין
ענבל כלאף
עו"ס נוער ולהב"ה
ענבל כפיר
רכזת תכנון מידע והערכה
ענת ירון
מנהלת המרכז לגישור ודיאלוג בקהילה
שיר חזיזה
עו"ס קידום השכלה ותעסוקה לצעירים
שחף חופש
עו"ס במרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
תגריד עבאס
שי"ל מגזר בדואי
תמר מילמן
עו"ס לחוק הנוער

אגף חינוך

דודו גורן
מנהל אגף החינוך
שני שיין
מזכירת האגף
כרמית מלכי
רכזת כוח אדם
ארנה אשרם
מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים
מורן ורטהיים
מנהלת מחלקת הגיל הרך וגני ילדים
ציפי חסון
מזכירת מחלקת הגנים והגיל הרך
מרינה מלצב
רכזת קליטה ומזכירת מעונות יום
יואל גרינצייג
חשב
הילה גבע
מזכירת מחלקת חינוך מיוחד
רוני שמש
קב"ס (קצינת ביקור סדיר)
פועה ברנר
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד

אגף הנדסה ותשתיות

אפיק ונה
מהנדס המועצה
שרית גור
סגנית מהנדס המועצה
תמיר אמסלם
סגן מהנדס המועצה
רותי אמויאל
מזכירת האגף
אלינה סבצ'קין
חשבת האגף
דור כרמי
מנהל מחלקת תכנון ישובים/הרחבות
מיכאל לשצ'ינסקי
מנהל מחלקת תשתיות
זאב אברהם
מנהל מחלקת אחזקה
חמוטל בק
מזכירת מחלקת אחזקה
מוריה נחמני
מזכירה
ירדן לביא מורג
מנהלת מחלקת בינוי
משה נחימוב
אחראי מבני ציבור וממונה נגישות ובטיחות
צח אבנת
מנהל מחלקת חזות וגינון
דינה שמואל
מזכירת מח' גינון / נושאי ועדה / היתרי בנייה
אבי כהן
מנהל תפעול
ולרי ברויטמן
עובד מחלקת אחזקה, חשמל
תמר אנגלברג
רכזת פרויקטים

אגף איכות הסביבה

אסי אליה
מנהל אגף איכות הסביבה
מירי מלכה
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
ארנון מצר
סגן מנהל האגף ורכז תעשייה
עומר בר
מנהל מחלקת מיחזור ופסולת
ארדה רבוא
רכזת קיימות בקהילה
נטע לי גלזר
מ"מ רכזת חינוך סביבתי - בתי ספר
תמר אודם
רכזת חינוך סביבתי - גנים
נטע בלילה
רכזת פרויקטים

אגף כלכלי

שחר אורן
מנהל האגף
מאיה אדר קדוש
מנהלת מחלקת תיירות
עמית וקנין
מזכירה
גדי רז
אחראי אחזקה אזורי תעשייה
משה (טושקו) בן שחר
רכז חקלאי
ציפי גליקשטיין
מנכ"לית מעברים בעמק
אנט טוביאנה
מזכירת בית הספר לנהיגה
משה בר
מנהל בית הספר לנהיגה

אגף תפעול

אלון טל
מנהל אגף תפעול
קרן מזרחי
מנהלת מחלקת רכש
מירי מלכה
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
אנט טוביאנה
מזכירת מחלקת התחבורה
אבי פרץ
סדרן תחבורה
מירי שטיינברג
מנהלת הסעות חינוך מיוחד
אורית שושן
רכזת הסעות חינוך מיוחד
משה פולק
קצין בטיחות בתעבורה
אסתר רויניק
מנהלת הארכיון

ארכיון

אסתר רויניק
מנהלת הארכיון

תחבורה

מירי שטיינברג
מנהלת הסעות חינוך מיוחד
אבי פרץ
סדרן תחבורה
אנט טוביאנה
מזכירה
אורית שושן
רכזת הסעות חינוך מיוחד
משה פולק
קצין בטיחות

דוברות וחופש המידע

עדי בכר
אחראית האתר ע. דוברת
קטי ויינר
מזכירה

בית האמנויות

יריב דומני
מנהל מרכז המוזיקה
רותי ברג
מזכירת מרכז המוסיקה
גבי צפניה
מנהל מרכז המחול
הדר ספר
מזכירת מרכז המחול

music center

הנהלת חשבונות

ויקי ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
מירי שריג
חשבת המועצה
מירב סעדיה
מנהלת חשבונות
עליזה רביבו
מנהלת חשבונות
אופירה עובדיה
מנהלת חשבונות
אביבית ועקנין
מנהלת חשבונות
אירה אוסקר
מנהלת חשבונות
אושרית אלמליח
מנהלת חשבונות
קטיה גרומוב
מנהלת חשבונות
נטלי שליטה
מנהלת חשבונות
הלן כהן
מנהלת חשבונות
אירינה יורובסקי
מנהלת חשבונות

הרשות לביטחון קהילתי

אוריה ספיר
מנהלת תכנית הרשות לביטחון קהילתי

השירות הווטרינרי

דר' גלית וונדר
וטרינרית רשותית

ועדה מרחבית לתכנון ובנייה - יזרעאלים

שי יזרעאלי
יו"ר ועדת המשנה
אורית כהן
מהנדסת הוועדה
שרון חמו
סגן המהנדסת ומתכנן הוועדה
מלי ביטאו
מנהלת תפעול
רוסיטה טוגר
בודקת תוכניות
רומאיכה סיבאני
אחראית מחלקת רישוי
עטליה אוחיון
בודקת בקשות להיתרי בנייה
סמאח זועבי
בודקת בקשות להיתרי בנייה
פלור מילגרום
בודקת בקשות להיתרי בנייה
רחלי קולט
בודקת בקשות להיתרי בנייה
רעות בן דוד אסולין
בודקת בקשות להיתרי בנייה
אביאור בן דוד
בודק בקשות להיתרי בנייה
דודי אזור
מנהל מחלקת פיקוח בנייה
יריב כעביה
מפקח בנייה
שי בן שאול
מפקח בנייה
קובי גוטוביץ'
מפקח בנייה
טליה טובול
מזכירת פיקוח וגבייה
ליאת איבנברג
מידענית
שלומי פחימה
מידען

אגף חירום, ביטחון ואכיפה

ניר שנער
מנהל אגף חירום וביטחון
קטי ויינר
מזכירה
קרן שחר
מנהלת המוקד
מוקד
מוקד 24 שעות
דגן פריג'
פקח וסייר ביטחון
פלטי בארי
פקח וסייר ביטחון
אבידן אברהם
קב"ט מוסדות חינוך
ישי ספיר
מפקד בסיס הפעלה אזורי
עודד מלכה
שוטר קהילתי
נועם גיגי
מנהל מחלקת אכיפה
רועי קליין
פקח איכות הסביבה
שגב בוסקילה
פקח
יניב לזימי
פקח
אריאל כהן
פקח
אוהד ניצן
פקח אזורי תעשייה והרחבות ישובים

מחלקת ילדים ונוער

פקס מחלקת ילדים ונוער: 04-6520077

עומר בר
רכז טיולים ומפעלים
טל כהן
רכזת שיתופי פעולה ותכנית להב"ה
חן רוזנברג
רכזת תנועות הנוער
ספיר הרוניאן
רכזת חברתית א'-ו'
נועה יצחקי
רכזת בני המושבים
איתי שמואל
רכז ליווי ישובים
אלמוג הלל
רכזת השומר הצעיר
האנה פייבר
רכזת הדרכה של בני המושבים

יישובי המועצה

אחוזת ברק
ישוב קהילתי
אלון הגליל
ישוב קהילתי
בית זייד
מושב
בית לחם הגלילית
מושב
גבעת אלה
ישוב קהילתי
הושעיה
ישוב קהילתי
כפר תקווה - בית לאנשים מיוחדים
בית לאנשים מיוחדים
קיבוץ מרחביה
קיבוץ
סואעד חמירה
כפר
שמשית
ישוב קהילתי

מחלקת ישובים

לילך כהני
מנהלת מחלקת ישובים
סנדרה חסון
מזכירה
מיכל ניר ארבץ
מנהלת אשכול היישובים המזרחי

יחידה אסטרטגית

כליל כנעני
מנהל

יובלי העמק

צחי ורמוס
מנהל
אתי אלישע
מנהלת אדמיניסטרטיבית
עמית זינגר
מנהל תפעול
קרן מגל קסלר
רכזת מערכות בקרה
ליאת מרציאנו
מנהלת גבייה
גליה שיינמן
חשבת
אנה עמרני
הנהלת חשבונות

כספים וגזברות

שגיא וייץ
גזבר המעצה, מנהל אגף הכספים
ארינה ברגר
מזכירת האגף
מירי שריג
חשבת המועצה
ויקטוריה ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
נורית גואטה
קופאית

מבקר המועצה

אלי יהודה
מבקר המועצה

מליאת המועצה

גבת
גבת
רחל בן-חורין
גבעת אלה
שמואל טלאור
גבעת אלה
יריב בן-עזר
בלפוריה
אברהם כץ
בית שערים
איריס גרומן
בית לחם הגלילית
בית זייד
בית זייד
אלונים
אלונים
אפי קידרון
אלוני אבא
יעקב איציק
אחוזת ברק
זיו ורהפטיג
אחוזת ברק
אבי סמוביץ
יפעת
דליה אייל-בן-מנשה
אלון הגליל
אייל בצר
נהלל

משאבי אנוש ושכר

אביטל אלמוגי
מנהלת שכר
ענת עומר
חשבת שכר
אירה יפרח
חשבת שכר
מעיין אברה
עוזרת חשבת שכר
ענת דומינסקי
מנהלת משאבי אנוש
מרב ברנדט-שתיל
רכזת משאבי אנוש
נוי בן גל
רכזת משאבי אנוש
ניצן אופק
רכזת משאבי אנוש
נאוה רזניק
רכזת משאבי אנוש

מנהל הכנסות גבייה - ארנונה

יערית אטיאס
מנהלת
נופר והב
היטלי ביוב
בת-אל מגור
הנחות
סנדרה דירקטור
שומה ופטורים
נטלי אמסלם
החלפת מחזיקים ושומה
ורד אלישע
גביה מרוכזת
טליה גביזון
בית האמנויות ורווחה
ברוך דסטה
פיקוח ואכיפה
סיון גלדקו
אישורי טאבו, קרקעות חקלאיות ושומה
יפעת הירש
גבייה כללית
זהבית בן שמעון
גבייה כללית

מועצה דתית

חיה קליגר
מנהלת
שדה יעקב

ספורט

דנה טרטצקי גתוע
מנהלת
רוני חבשוש פלדמן
מזכירה
עודד יחיאלי
מנהל טכני - ענף הכדורסל

ספרייה אזורית

אביב דרור לוי
ספרנית
טליה גולדמן כלב
ספרנית
רותם בכר
ספרנית

עובדות סוציאליות ביישובים

פקס עובדות סוציאליות ביישובים: 153-4-6520068

יאיר אודם
מ"מ מנהל אגף קהילה ורווחה
אחוזת ברק
אביב אוסטרוב חסון
אלון הגליל
טלי קפל
אלוני אבא
נרי בן שושן
אלונים
סיון יוסף
בית לחם הגלילית
נרי בן שושן
בית שערים
מעין בנימין
בלפוריה
מעין בנימין
גבעת אלה
תמר מילמן
גבת
ענבל כפיר גרון
גזית
בר בורכו
גניגר
אדווה אבני
דברת
ים מדניק
הושעיה
שחף חופש
היוגב
סהר חרובי
הסוללים
ענת ירון
הרדוף
ענבל כלאף
חנתון
טלי קפל
יפעת
תמר מילמן
כפר ברוך
שיר חזיזה
כפר גדעון
לימור פז
כפר החורש
מעין בנימין
כפר יהושע
סיון יוסף
מזרע
ליהי אלוני רצאבי
מנשית זבדה
שירין זידאן
מרחביה קיבוץ
אביב אוסטרוב חסון
מרחביה מושב
אביב אוסטרוב חסון
נהלל
מעין בנימין
סואעד חמירה
שירין זידאן
עדי
מירב כפרי
עין דור
בר בורכו
ציפורי
גלית ארן
רמת דוד
ענבל ברשטיין
שדה יעקב
ענבל כלאף
שמשית
טלי קפל
שריד
שיר חזיזה
תל עדשים
ים מדניק
תמרת
יפעת גזית

עמותת ותיקי עמק יזרעאל

ליאת בן-משה
מנכ"לית עמותת ותיקי עמק יזרעאל
נטלי עוזיאל
מזכירת העמותה והסב יום
אנג'ליקה רז
מנהלת יחידת איתן
תמי אידלשטיין
מנהלת תחום תרבות ופנאי
חגית רפפורט
מנהלת הקשר עם קופות החולים
סיגל אהרון
מנהלת הבריכה הטיפולית ואחראית קידום בריאות
קרנית כהן
מנהלת השירות הסוציאלי בעמותה
מיכל אפריאט
מדריכת תעסוקה בסב יום
יעל קפלן
מדריכת תעסוקה בסב יום
יעל רוטנברג
מזכירת הבריכה הטיפולית
דודיק פרץ
אב קהילה תומכת
יהודה פוקס
אב קהילה תומכת
גל המאירי
פיזיותרפיסטית מרכז היום וקבוצת פרקינסון
גלי נפר
מזכירה בבריכה הטיפולית
תמר להב
מורה בשיטת פיירשטין - כוח למוח
אסנת סוקניק
אחראית טיולי שישי למיטיבי לכת

צעירים

בר כהנוב
רכזת להט"ב
עדי מנצור אדליס
מנהלת תחום צעירים

קידום בריאות

שרון ליבנה
קידום בריאות

קתדרת עמק יזרעאל

ריקי שמעוני
מנהלת
יפעת כהן ישראלי
מזכירה

שירות פסיכולוגי חינוכי

לימור ליברמן-אזולאי
מזכירה

תרבות

נועה שמרון
מזכירה
יעל זיו סוטו
רכזת
עמית בוזגלו
מזכירת אולם המופעים יפעת
יניב כהן
אב בית אולם המופעים יפעת
שי בלסקי
אב בית העם נהלל
אולם המופעים יפעת