ועדות סטטוטוריות מוגדרות בצו המועצות האזוריות כוועדות חובה ועל כן, חובה להקימן ולכנסן מעת לעת. המועצה רשאית להקים ועדות בנושאים נוספים ושונים על פי הצורך.

הנהלת המועצה

  • שלומית שיחור רייכמן - יו"ר
  • דליה אייל בן מנשה - אלון הגליל
  • אבי סמוביץ' - יפעת
  • עפרי רביב - חנתון 
  • דני גת - בית לחם הגלילית
  • גל בריל - רמת דוד
  • יואב פישר - שמשית
  • רביב מלמד - גבעת אלה
  • יעל יבזורי - היוגב
  • נעמה אגוזי - מזרע
  • שיר פרסאי ברניב - שריד
  • צליל חיון - כפר החורש
  • תמר דגמי - דברת
  • עדי גד - עדי
  • יורם רז - קיבוץ מרחביה
  • דורית מעוז - הושעיה
  • שמעון סויסה - שדה יעקב
  • סלעית יעקבי - תמרת
  • עינת גרוסבך - תל עדשים
  • מייק כהן - אחוזת ברק

ועדת הכספים

  • אבי סמוביץ' - יו"ר
  • איריס אנטמן פרבר - אחוזת ברק
  • ליאור רכלבסקי - נהלל
  • צור ישראלי - גבת
  • עדי גד - עדי
  • עינת גרוסבך - תל עדשים
  • גל בריל - רמת דוד
  • שגיא וייץ - גזבר המועצה
  • צחי אייזנר - מנכ"ל המועצה

יזרעאלים

  • שלומית שיחור רייכמן - יו"ר
  • עפרי רביב - חנתון
  • דני גת - בית לחם הגלילית
  • יואב פישר - שמשית
  • אבי סמוביץ' - יפעת
  • רחל בן חורין - גבעת אלה
  • סלעית יעקבי - תמרת
  • יורם רז - קיבוץ מרחביה
  • אסף בן יעקב - הרדוף
  • נוה נס יחזקאלי - בלפוריה

ועדת מכרזים

  • אבי סמוביץ - יו"ר
  • רביב מלמד - גבעת אלה
  • חיים ששון - הסוללים
  • עדי גדי - עדי
  • צור ישראלי - גבת
  • גידי גלס - בית שערים

ועדת מכרזים - נבחרת על ידי מליאת המועצה מבין חבריה.
ראשת המועצה אינה רשאית להיות חברה בוועדה.

ועדת ביקורת

  • אוהד ליבנה - גזית
  • מור פורן - שמשית
  • חים הייזלר - כפר גדעון
  • איריס אנטמן פרבר - אחוזת ברק
  • סאלח סעאידה - מנשית זבדה

מוזמן לכל ישיבה:

  • אלי יהודה - מבקר המועצה

ועדת הנבחרת על ידי מליאת המועצה מבין חבריה.

ראשת המועצה וסגניה לא יהיו חברים בוועדת ביקורת.
בוועדה יכהנו 3-5 חברים.

 

 


ועדת תנועה


  • אבי סמוביץ' - יו"ר
  • ארז יפלח - מושב מרחביה
  • עלמה פרבר - גניגר
  • נציג/ת אגף ההנדסה במועצה
  • עופר רייטר - רכז תחום בטיחות בדרכים במועצה
  • רוזה - נציגת משטרת ישראל

משתתף נוסף:

  • יועץ תחבורה חיצוני מוזמן לכל ישיבה

ועדת ביטחון

חברת וחברי מליאת המועצה:

  • אבי סמוביץ' - יו"ר
  • יואב פישר - שמשית
  • חיים ששון - הסוללים
  • מייק כהן - אחוזת ברק
  • מורן קורן- אלונים
  • צליל חיון - כפר החורש
  • אוהד ליבנה - גזית

נציגות ונציגי ציבור:

  • אורית מסר - תמרת
  • מירה ישראלי - גבת
  • טל זוהר - אלוני אבא
  • יוסי הומינר - הושעיה
  • רונן שמיר - עדי

עובדי המועצה:

  • ניר שנער, מנהל אחגף חירום וביטחון - כפר יהושע
  • דגן פריג' - תל עדשים
  • אברהם אבידן - חנתון
  • פלטי בארי - כפר החורש
  • ישי ספיר - מנהל בסיס מתנדבים מג"ב
  • עודד מלכה - שוטר קהילתי

משתתפים נוספים:

  • כליל כנעני - מנהל היחידה האסטרטגית
  • נדב שרון - GIS, שוע"ל

ועדת הביטחון נבחרת על ידי מליאת המועצה מבין חבריה. יהיו חברים בה נציגי השרים הבאים (אם מצאו לנכון לשלוח נציג): שר הביטחון, שר החינוך והתרבות והשר לביטחון פנים. הוועדה רשאית למנות חברים נוספים על פי החלטתה.

ועדה חקלאית

חברי מליאה:

  • דני גת - יו"ר
  • מורן קורן - אלונים
  • גידי גלס - בית שערים
  • ליאור רכלבסקי - נהלל
  • גבי בורנשטיין - עדי
  • אסף בן יעקב - הרדוף
  • ארז יפלח - מושב מרחביה
  • שלום שגב - ציפורי
  • צור ישראלי - גבת

נציגות ונציגי ציבור:

  • לימור קוז'וקרו - תל עדשים
  • ענבל סיבוני - תל עדשים
  • נועה ואן אלק - כפר החורש
  • איילה נוי מאיר - ציפורי
  • מרים לביא - היוגב
  • עמי עמיצור - כפר יהושע
  • יולי בצר - בית לחם הגלילית

משתתפות ומשתתפים נוספים:

  • משה בן שחר (טושקו), הסוללים - רכז הוועדה החקלאית
  • שחר אורן - מנכ"ל החברה הכלכלית
  • כליל כנעני - מנהל היחידה האסטרטגית
  • ד"ר גלית וונדר - וטרינרית הרשות

הוועדה החקלאית נבחרת על ידי מליאת המועצה. לפחות מחצית מחברים יהיו חברי מליאה, והשאר בעלי זכות להיבחר כחברי מועצה (שאינם פסולים לכהונה, כמובן).

ועדת איכות הסביבה

  • רחלה בן חורין - יו"ר
  • אסי אליה - מנהל אגף איכות הסביבה
  • אוהד ליבנה - גזית
  • גל בריל - רמת דוד
  • פרופ' שלומית פז

נציג ציבור:

  • דביר גרינברג

משקיפות ומשקיף:

  • עלמה גלבר - גניגר
  • עינב אליעז - שמשית
  • גיל דייגי - גבת

ועדת איכות הסביבה תכלול:

4 חברי מועצה, עובד בכיר האחראי לתחום איכות הסביבה במועצה, 2 נציגי ציבור תושבי מועצה (אחד מהם ייבחר על-ידי המועצה בהתייעצות עם ארגונים מקומיים שעניינם שמירה על איכות הסביבה, והשני ייבחר על-ידי ארגונים מקומיים כאמור, ובאין ארגון מקומי תבחר המועצה את נציגי הציבור עם ארגון ארצי.

לדיוני הוועדה יוזמן, דרך קבע, נציג ארגון ארצי ונציג השר להגנת הסביבה. ארגון ארצי - אדם טבע ודין, החברה להגנת הטבע, ארגון חיים וסביבה.

ועדת שימור אתרים

  • אבי סמוביץ' - יו"ר
  • עמיר מורן - תמרת
  • סלעית יעקבי - תמרת
  • איריס אנטמן פרבר - אחוזת ברק
  • דינה גרוני - מנהלת מחוז שימור אתרים
  • נציג/ת אגף ההנדסה

הועדה לשימור אתרים תכלול את ראשת המועצה או סגנה (יו"ר), 3 חברי מועצה שייבחר על ידי המליאה, עובד/ת מועצה הבקיא/ה בענייני תכנון ובנייה שיימונה על ידי ראשת המועצה, ומי שמצוי בנושא שימור מבנים ואתרי התיישבות שתבחר המועצה ואשר תהיה לו/לה דעה מייעצת בלבד.

ועדת הנחות לארנונה

  • דליה אייל בן מנשה - יו"ר
  • שגיא וייץ - גזבר המועצה
  • תמר דגמי - דברת
  • סלעית יעקבי - תמרת
  • מנהלת אגף קהילה ורווחה
  • יועץ/ת משפטי/ת

משקיף:

  • טאהא סואעד - סואעד חמירה

ועדת הנחות ארנונה תכלול 2 חברי מליאה (אחד מהם יו"ר על פי החלטת המליאה), גזבר המועצה (או נציגו מבין עובדי המועצה), מנהלת אגף הרווחה (או נציג/ה מבין עובדי המועצה), היועץ/ת המשפטי/ת למועצה. 

ועדת תמיכות

  • צחי אייזנר - מנכ"ל המועצה
  • שגיא וייץ - גזבר המועצה
  • יועץ/ת משפטי/ת

ועדת תמיכות מורכבת בהתאם לנוהל משרד הפנים ממנכ"ל המועצה, גזבר המועצה והיועץ/ת המשפטי/ת למועצה.


 


ועדת רכש ובלאי


  • צחי אייזנר - מנכ"ל המועצה
  • שגיא וייץ - גזבר המועצה
  • מירי שריג - חשבת המעצה
  • אלון טל - מנהל אגף התפעול 
  • ליאור קוטן - מ"מ מנהל מחלקת המחשוב

חברי ועדת רכש ובלאי נבחרים על ידי מליאת המועצה. על פי חוזר מנכ"ל משרד הפנים 1/09 ו- 4/09 הרכב הועדה יהיה מקצועי בלבד ולא יכלול נבחרי ציבור. מומלץ לכלול בין החברים את גזבר המועצה והיועץ/ת המשפטי/ת

ועדת חינוך

  • שלומית שיחור רייכמן - יו"ר
  • דודו גורן - מנהל אגף החינוך במועצה

נציגות ונציגי המליאה:

  • יעל יבזורי - היוגב
  • רביב מלמד - גבעת אלה
  • יורם רז - קיבוץ מרחביה
  • אירית לצטר - אלוני אבא

נציגי ציבור:

  • מיכל כפרי - שריד
  • תמר גדרון - גבעת אלה
  • יערה פיין - רמת דוד
  • שרון טל - עדי
  • אופיר בן פורת - נהלל

משקיפים:

  • יואב אנדי - חנתון
  • יפתח גיא - אלוני אבא
  • אביב לוקס - יפעת
  • תומר שגב - אלון הגליל