אחת לשבוע, נכיר שני בעלי עסקים מקומיים, במטרה לחשוף עסקים, הקיימים ופועלים במרחב המועצה שלנו;

 

סיגל אטיאס

נעים להכיר!
סיגל אטיאס משריד - נומרולוגיה וקריאה בקלפים

אני מספקת עזרה והכוונה בעזרת מפה נומרולוגית, מנחת סדנאות בקבוצות קטנות בהן כל משתתף.ת מקבל.ת מסרים והכוונה אישית, מגוון מתנות נומרולוגיות לימי הולדת ולאירועים מיוחדים.

הדבר שאני הכי אוהבת בעיסוק שלי הוא לעזור לאנשים ולסייע להם לראות את הדברים בצורה ברורה. אין עבורי סיפוק והנאה גדולים מאלה, כשזה קורה אחרי המפגש איתי!

אחד מסיפור ההצלחה שחוויתי, נוגע לבחורה שהגיעה לצומת בחייה ולאחר המפגש איתי, הצליחה לעשות את השינוי המיוחל ולממש את החלום שלה!

ומה החלום שלי?
לעזור ולשמח עוד הרבה אנשים, עם הידע שלי והדברים שאני מציעה!

חפשו אותי בפייסבוק - 'סיגל אטיאס - נומרולוגיה וקריאה בקלפים'

 

נעים להכיר!
שגיא שמרת מהרדוף - מטפל אינטגרטיבי

עוסק במתן טיפול רגשי לילדים ונוער, בגישת אלבאום. הטיפול מיועד לרכך קשיי ויסות רגשיים, התנהגותיים וחושיים, התפרצויות זעם, קשיי למידה, ביטחון עצמי נמוך, הפרעות קשב והיפר-אקטיביות.

בעיסוק שלי, אני הכי אוהב את השיח עם הילדים ובני הנוער והתובנות שלהם, בעקבות העבודה המשותפת. אלה גורמים לי לסיפוק והנאה וזה פשוט שווה הכל!

סיפור הצלחה בשבילי הוא מטופל שאומר תודה אמיתית - זה תמיד מרגש! טיפלתי בילד, בכיתה ב', שהגיע אליי עם קשיי ויסות בבית ובבית הספר. באחת הפגישות המשותפות שלנו, הוא נכנס לקליניקה ואמר לי בהתרגשות: "אני חייב לספר לך משהו; אתמול המורה ממש עצבנה אותי, אבל הצלחתי לנשום, לקווץ את הגוף, לשחרר ולא לצעוק עליה". בעצם, הוא אמר - הצלחתי לווסת את עצמי, בעזרת התרגילים והעבודה שעשינו ביחד. מבחינתי, אין מרגש מזה!

והחלום שלי?
שנזכור לצמוח ולגדול, גם מקושי וגם מאושר!

חפשו אותי בפייסבוק - 'שגיא שמרת מטפל בגישת אלבאום'

שגיא שמרת