בואו בחג הסוכות לחגוג בפסטיבל הוורדים הראשון

משתלת ורדים קרן-צור בבית לחם הגלילית פותחת את השדה שלה למבקרים, במסגרת פסטיבל הוורדים הראשון מסוגו בארץ.
מוזמנים להכיר את עולם הוורדים  – לטייל בשדה, להריח, להצטלם מוקפים במאות זני ורדים ייחודיים וליהנות בסדנאות.

22.9.21 - 26.9.21 בין השעות 9:00-16:00

הפסטיבל יתקיים בשדה הוורדים ובמהלכו יתקיימו סיורים מודרכים, סדנאות לילדים ומבוגרים (שתילה, הכנת ריבה, מי ורדים ועוד*) והגרלה נושאת פרסים.

סיורים מודרכים יתקיימו בשעות 10:00, 12:00, 14:00
ניתן גם לסייר עצמאית בשטח

עלות כניסה: 30 ₪ כולל סיור בשדה והשתתפות באחת הסדנאות.

* הסדנאות עשויות להשתנות. לפרטים נוספים, מידע על הסדנאות והוראות הגעה מפורטות, כנסו לעמוד הפייסבוק - לחצו כאן 

הפסטיבל יתקיים בשדה ולכן מומלץ להגיע עם מכנסיים ארוכות ונעליים סגורות.

על המשתלה:
משתלת הוורדים קרן-צור מתמחה בוורדים לגינון ועציצי ורדים לבית. המשתלה עובדת כל השנה עם לקוחות פרטיים, משתלות, סיטונאים, אדריכלים, קבלנים ורשויות בכל הארץ.

משתלת קרן-צור הוקמה בשנת 1938 על ידי שמעון ורעייתו, כמשתלה כללית בכפר אתא. בשנת 1956 הועברה המשתלה לבית לחם הגלילית על ידי הבן ברוך ורעייתו גילה. עם התפתחות ענף הוורדים, עברה המשתלה לתחום גידול ייחודי של שתילי וורדים. בשנת 1996 הצטרף הדור השלישי למשתלה - אילן קרן צור, וכיום מנוהלת המשתלה על ידי שני הדורות, במשותף.

המשתלה מכילה יותר מ- 200 זני ורדים במבחר גדול של ורדים ריחניים, זני תחזוקה נמוכה הפורחים רוב ימות השנה, מטפסים, ננסיים, זוחלים, שיחים, ורדים בוטניים וורדים מעוצבים על גזע. בעולם קיימים אלפי זני ורדים, ובמשתל קרן-צור משקיעים מאמץ רב בבדיקת התאמתם לאקלים המיוחד של אזורנו, תוך שימת דגש על איכות הפרחים וחסינותם.

שטחי הגידול של המשתלה כוללים שדות, חממות ושטחים נוספים ואינם פתוחים לציבור. כחלק מתהליך הגידול המחזורי, בחודשים ספטמבר-אוקטובר הפריחה בשיאה ואז מתאפשרים סיורים בתשלום ובתיאום מראש.

השנה יחול, לראשונה, פסטיבל הוורדים שיהיה פתוח לקהל הרחב. זה הזמן לבוא להכיר את הוורדים, לראות את המגוון הגדול הקיים, להריח ולהתאהב בהם!

מוזמנים ליצור קשר בטל' 054-4835176 או בדוא"ל vradim@vradim.com