לוגו המועצה האזורית עמק יזרעאל

לוגו מעברים בעמק


המועצה, בשיתוף 'מעברים בעמק', יזמה פלטפורמה ייחודית לפרגון לבעלי העסקים הקטנים במועצה, לשם חיזוק הכלכלה המקומית ולתמיכה בעסקים המקומיים.

בעקבות 'קול קורא' לבעלי עסקים במועצה, שפורסם על ידי מחלקת הדוברות במועצה, בשיתוף 'מעברים בעמק', להשתתף ב'מרימים לעסקים בעמק יזרעאל', התקבלו פניות רבות מבעלות ובעלי עסקים קטנים במועצה.

לצפייה באינדקס העסקים של העמק 'ירוק לבן' - לחצו כאן 

בעלות ובעלי עסקים מקומיים במרחב המועצה;

רונית דיין וישובסקי

רונית דיין וישובסקי מתמרת, בעלת סטודיו של אמנות הזכוכית, צורפות ועוד.
מה שאני הכי מתחברת אליו בעסק שלי הוא המחקר המתמשך. עבודה בזכוכית מאתגרת ושונה, מבחינה מסוימת מדעית ומדויקת ומבחינה אחרת, מעניינת ובודקת את הגבולות.
הצלחה שחוויתי היא שהשתתפתי בתערוכות קבוצתיות בארץ ובעולם ושאני מלמדת פיוזינג ברחבי הצפון.
החלום שלי הוא שתהיה לי תערוכה אישית!
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי באינסטגרם


נוריה ועירן הלוי

 ערן ונוריה הלוי מאלוני אבא, בעלים של 'מרכז אוריאל' - בי"ס להכשרת מנחי קבוצות מוסמכים בשיטת "מעגל הקשבה" (COUNCIL)
מה שאנחנו הכי אוהבים בעסק שלנו הוא שבוגרי ההכשרה שלנו יוזמים מעגלי הקשבה בבתי ספר, ארגונים וקהילות ברחבי הארץ.
הצלחה שחווינו נוגעת להכשרת מורים בבית ספר אזורי גדול ובמקביל, מנחים שלנו מעבירים זו השנה הרביעית מעגלי הקשבה למאות תלמידות ותלמידים.
החלום שלנו הוא ששיטת "מעגל הקשבה" תוטמע בכל מערכת החינוך בארץ ובמקביל בקהילות כפריות בעמק  יזרעאל!
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי באתר | בפייסבוק


מיכה להמן

מיכה להמן מיפעת בעלים של 'יפעתקול' - אולפן הקלטות.
'יפעתקול' הוא אולפן הקלטות ותיק ומקצועי בקיבוץ יפעת. אני טכנאי הקלטות ותיק ומנוסה וזמר. באולפננו מקליטים קריינות, שירה ונגינה. הקלטות זמרים, זמרות, חבורות זמר, להקות רוק, שיר במתנה לאירועים משפחתיים, הקלטות למסיבות סיום בבתי ספר וחגי ישוב.
הדבר האהוב עלי בעסק הוא שחלק מהמוקלטים הם אנשים בעלי ניסיון מועט או חסרי ניסיון בכלל בתחום. אני מאוד אוהב לעזור ולהדריך את המוקלטים ובעיקר לראות את תגובתם המופתעת והמאושרת לשמע התוצאה הסופית.
כל הקלטה היא סיפור חדש עבורי ואני משקיע בה ומתייחס אליה כאילו היא ההקלטה החשובה ביותר שביצעתי.
החלום שלי להמשיך להקליט, ליהנות ולגרום הנאה למוקלטים!
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסוק נורית אריאל

נורית אריאל מכפר יהושע בעלת העסק 'נוריתא - עיצוב לחיים טובים'.
תכנון, עיצוב פנים וליווי שיפוצים ובניות חדשות מ- "א" ועד "ת". המשרד יודע לתת מענה היקפי כולל הגשות לוועדה לתכנון ובניה. התכנון מבוסס על ידע רב מתחום הפנג-שווי שהוא ערך מוסף לשיפוץ ובניה בריאה ונכונה.
מה שאני הכי אוהבת בעסק שלי הוא עבודה עם אנשים. הצלחות שאני חווה בעסק שלי היא כשלקוחות מרוצים לאורך זמן.
החלום שלי הוא שכל בנייה חדשה תצטרך לקבל אישור ממומחה פנג שווי.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי באתר  


רעיה לסטר

רעיה לסטר אחוזת ברק עוסקת ביעוץ משכנתאות ותכנון פיננסי.
יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי על ידי משכנתולוגית ותיקה ומקצועית כבר מעל 30 שנה
מה שאני הכי אוהבת בעסק שלי הוא יצירת שיתופי פעולה חדשים כדי למצוא פתרונות פיננסיים לכל מי שזקוק להם הן בפן הנכסי והן בפן המימוני.
במשך 3 עשורים חוויתי המון הצלחות, הסיפוק הכי גדול הוא לראות לקוחות מרוצים הן מהשירות והן מרמת המקצועיות.
החלום שלי לראות כל זוג צעיר מגיע לבית משלו.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי באתר


שירלי בן משי

שירלי בן משי מכפר יהושע עוסקת באימון אישי (קואוצ'ינג), אימון בשילוב סוסים, סדנאות בהתאמה אישית ועסקית.
מה שאני הכי אוהבת בעסק שלי הוא האימון עצמו - אני זוכה ללוות תהליך אינדיבידואלי (או קבוצתי), דרך מפגש עם האמת, דיוק מטרות, והתאמת כלים למימוש ותנועה קדימה.
ההצלחה שלי היא לקוחות שחוו בעקבות התהליך "קפיצה" קדימה בחיים, בכיוונים של צמיחה אישית ומימוש דברים שלא העזו לפני הטיפול.
החלום שלי ללוות כמה שיותר אנשים בתהליכי שינוי ושיפור איכות החיים שלהם!
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי באתר


רוני קיש

רוני קיש מתמרת, מורה לנהיגה בעל ותק רב שנים.
מה שאני הכי אוהב במקצוע שלי הוא ללמד נהיגה בטוחה את הדור הבא של הנהגים והנהגות שיעלו על הכבישים. אני חווה הצלחות רבות במקצוע שלי, בכל פעם שתלמידי עוברים טסט.
המטרה שלי היא להישאר תמיד איכותי ומקצועי, אני רואה מחויבות ואחריות רבה בלימוד נהיגה בטוחה.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק


דלית מור

דלית מור מעין דור, בעלת העסק 'פשוט לגדול להיות בטוח'. אני מאמנת ומלווה אימהות ומתבגרות באמצעות כלים מעולם האימון והרוח. בנוסף, אני מנחה סדנאות העצמה והתפתחות ומרצה כבר למעלה מ- 6 שנים.
אל עולם אימון הילדים הגעתי לאחר מסע אישי של 30 שנה שבו אספתי הן ספור תובנות אותן התחייבתי להעביר הלאה. לאימון הילדים צירפתי הדרכת הורים מתוך אמונה שרק תהליך כולל ושלם יכול להביא להקלה ולשינוי אמתי.
תחומי ההתמחות שלי הם העצמה וטיפוח הביטחון העצמי של בני נוער וצעירים, הדרכת הורים לילדים המתמודדים עם קשיים הקשורים למיומנויות חברתיות וליווי מבוגרים לשינוי והסרת מחסומים.
הדבר שאני הכי אוהבת בעסק שלי הוא שניתנת לי ההזדמנות להראות לילדים והורים שאם הם לוקחים אחריות על מה שקורה להם הם יכולים לעשות שינוי ולהיות בדיוק מה שהם רוצים להיות. השינויים שהמתאמנים שלי עושים גורמים ללב שלי לשיר. כל פעם שמישהו כותב לי: 'הצלחתי', 'אני במקום אחר', 'אני עושה דברים שפחדתי לעשות בעבר' - אני פשוט מאושרת!
הצלחה שחוויתי הייתה באחת ההתמחויות שלי בנוגע לשחרור מפחדים וחרדות. פתרתי למטופלת חרדת מבחנים בשבעה מפגשים וגרמתי לאישה שלא נוהגת 7 שנים לנהוג.
החלום שלי הוא לעשות תכנית הכשרה לנערות צעירות בכל תחומי החיים ובית ספר להורים.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי באתר או בפייסבוק 


פזית גנזר

פזית גנזר מבית לחם הגלילית, בעלת 'במטבח עם פזית' - טיפול באמצעות בישול לילדים, בני נוער ומבוגרים וסדנאות בישול.
אני אוהבת את יצירת הקשר האישי עם המטופלים באמצעות הפלא שהמטבח מחולל במפגש הבישול.
ההצלחה שלי היא כשילדים או בני נוער ובעיקר הוריהם, חווים את השינוי ושמחים על כך.
החלום שלי הוא להמשיך ולעזור לאלה שמחפשים דרך ומתקשים.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק


יפעת בר סלע

 

 

שמי יפעת בר סלע, אני בת 42 נשואה, אמא ליהונתן, דור ואלונה, מוזיקאית יוצרת, עברנו לקיבוץ הסוללים לפני מספר חודשים אחרי 15 שנים של מגורים בתל אביב.
בגיל 33 אחרי 3 שנים של התמחות בפסיכולוגיה חינוכית עשיתי שינוי בחיי, הלכתי עם החלום ללמוד בביה"ס למוזיקה והתחלתי לעבוד עם תלמידים בחינוך המיוחד דרך המוזיקה. עד היום אני עובדת עם בני נוער מהחינוך המיוחד ומהחינוך הרגיל ועם גיל הזהב דרך המוזיקה והשירה.
אני בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה ותעודת הוראה במוזיקה ותעודה הוראה לחינוך המיוחד ולמדתי לימודי טיפול גשטלט גוף נפש.
בחודשים האחרונים התחלתי להופיע בהופעות אינטימיות עם חומרים מקוריים מהאלבום הראשון (שהוצאתי קרוב לגיל 40) ושירים חדשים מהאלבום השני שבדרך.
המפגשים עמי הם מפגשי ביטוי והעצמה לכל מי שאוהב לשיר ולרקוד ויש בו רצון לבטא את עצמו דרך המוזיקה, השירה, אלתור, תנועה, כתיבה ויצירה.
אני אוהבת ללוות אנשים שאוהבים לשיר ולאפשר להם להשמיע את קולם דרך שירה, אלתור, יצירה וכל ביטוי שמאפשר להם להביא את עצמם כמו שהם.
הצלחה שחוויתי היא שתלמיד שאוהב לשיר ניגש אלי בסוף מפגש של שירה משותפת ואמר לי ששימחתי אותו.
החלום שלי הוא לגעת ולרגש דרך השירים והמוזיקה ולעזור לאנשים להשמיע את קולם הייחודי.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק


מייקל מנסקי

 

 

 

מייקל מנסקי מקיבוץ הסוללים, בעל העסק 'פֶּתַח' - לפיתוח חברות ופיתוח עסקי. ההתמחות שלנו היא ברמה האסטרטגית: בניית תוכניות אב חברתיות והנחיית תהליכי שינוי אסטרטגיים, ביצוע מיפויים, הצבת חלופות, בחירת חלופה/ות, תכנון מפורט וליווי יישום.
פיתוח חברתי וקהילתי: ליווי תהליכים לחיזוק הקהילה והחברה בתחומי חיים משותפים, פיתוח כלכלי מקומי וקידום פרויקטים לאנרגיה מתחדשת בקהילה, ייעוץ והנחייה בהתמודדות עם מצבים חברתיים מורכבים,
התמודדות עם מצבי קונפליקט ומשבר ובניית הסכמות בקהילה, ליווי פיתוח ויישום של תוכניות לצמיחה דמוגרפית בקהילות ופיתוח וליווי מערכי מתנדבים ברשויות.
יעוץ והדרכה: יעוץ ארגוני: באשכול רשויות, ברשויות מקומיות ובמלכ"רים, הדרכה אישית של נבחרים, מנהלים, ראשי צוותים, עובדים ופרטים, הדרכה קבוצתית של צוותים, פעילים, קבוצות מנהיגות ויזמים חברתיים.
שיתוף ציבור: תכנון משתף בתוכניות אסטרטגיות: תוכניות אב חברתיות, פיתוח בר-קיימא, פיתוח פיזי, פיתוח כלכלי ופיתוח ארגוני. תכנון חברתי במסגרת תוכניות אב/ומתאר הן במתחמים להתחדשות עירונית והן במרחב הכפרי ודירקטור בהנהלות: קבלת מבט ייחודית המשלב ראייה כלכלית וחברתית כאחת.
הצלחה שחוויתי עוסקת בבניית מענים בהסכמה לסוגיות חברתיות מורכבות אשר תרמו לאנשים מבחינה כלכלית, חברתית וקהילתית.
החלום שלי הוא לבנות יחד מענים חברתיים וכלכליים ברמה המקומית בהתחשב במענים סביבתיים, תוך שיתוף הציבור והגברת הקהילתיות.
@ - פֶּתַח, פיתוח חברתי וקהילתי | מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק

 


גיורא שחר

 

 

 

 

גיורא שחר מאלוני אבא, בעלים של 'כלימבה סדנאות' – המתמחים בהעברת תכנים רלוונטיים ואפקטיביים למתבגרים וצעירים.
מטרת העל שלנו היא לתת למשתתפים ולמשתתפות בתוכניות השונות שלנו כלים אפקטיביים לאתגרים עימם הם מתמודדים, מכאן גם שמנו: 'כלים ב(ה) סדנאות'. על ידי תהליך קבוצתי ואישי המשתתפים בתוכניות ובסדנאות מקבלים הזדמנות לשמוע ולהשמיע דעות ועמדות ולבחון את עצמם לאור הנעשה במסגרת התהליך הקבוצתי.
בנות ובני נוער וצעירים חיים בעולם דינאמי המשתנה ללא הרף, עולם בו הקדמה הטכנולוגית מביאה עמה אתגרים אישיים. העולם הדיגיטאלי בו נמצאים הצעירים והצעירות עשוי להיות מקום מסוכן המצריך הבנה בוגרת של הסכנות הטמונות בו ועולם זה משפיע באופן ישיר על תקופת גיל ההתבגרות.
אני מאד מתחבר ונהנה לעבוד עם נוער וצעירים, הסדנאות תמיד מלאות בחוויות, מאד מספק לראות את המשתתפים/ות מקבלים תובנות וכלים לחיים ועד כמה חסר להם המפגש הפרונטאלי ללא טלפונים ומסכים.
במהלך הסדנאות אנו דנים בהתמכרויות, תקשורת מקרבת, חיזור, מגדר ועוד כל מיני נושאים בוערים לבני הנוער. ישנם בני נוער המעידים שמאז שעברו את הסדנה, הקשר שלהם עם הוריהם טוב ובריא יותר.
אחד המפגשים המשמעותיים בסדנאות עוסק בנושא מגדר, ובו בני הנוער עוברים תהליך מדהים וחלקם אף מעידים שבעקבותיו הם יתייחסו אחרת לבנות המין השני. מרגש אותי מאד לדעת עד כמה אני משמעותי במה שאני עושה.
ומה החלום שלי? החלום שלי הוא גם החזון שלי, להעביר סדנאות משמעותיות לבני נוער. אני רואה בכך שליחות ברמה האישית והמקצועית.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחרי באתר


מאיה צור

מאיה צור מציפורי -דיאטנית קלינית לפגים, תינוקות וילדים, אני גרה בציפורי והקליניקה שלי ממוקמת באלון הגליל. אני מטפלת במגוון תחומים שקשורים לאכילה, בין היתר בקשיי האכלה ואכילה, קושי במעבר למוצקים, דפוסי גדילה לא תקינים, תת משקל, עודף משקל, בררנות אכילה, קשיים במערכת העיכול ועוד ...
אני אוהבת את עולם הטיפול באכילה בילדים שהוא כל כך מיוחד ומגוון. כל תינוק או ילד מגיע עם מחשבות, רצונות וחוויות שונות לגבי האוכל שהוא אוכל ושאכל. לא תמיד קל כהורים להבין מה הקטנים מסמנים לנו בשולחן האוכל, ובטח אם הם עוד לא מדברים. אני אוהבת שבכל פעם שמגיעה משפחה לטיפול אנחנו מנסים יחד להבין יותר את התינוק/הילד ולהסתכל מזוויות נוספות על האכילה ויחד ללמוד לסמוך יותר על הסימנים או המילים שנאמרות בסביבת האכילה.
@מאיה צור - דיאטנית קלינית, תזונת תינוקות וילדים | מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק


עינב קופולוביץ

עינב קופולוביץ מתמרת - צלמת
מצלמת באור טבעי משפחה, בת/בר מצווה ותדמית לעסקים.
הכי אוהבת בעסק שלי את החיבור האמיתי למצולמים שלי, ליצור בכל פעם מחדש זיכרונות ומוקירה את הזכות לעבוד בדבר שאני הכי אוהבת לעשות בעולם!
בתקופת הקורונה התמודדתי עם מעבר מגורים מתגר, מגבעתיים לתמרת ובניית העסק שלי בעצם מאפס, במקום חדש, עם קהל חדש.
החלום שלי? ללמד צילום. גם זה יקרה יום אחד :-)
@ Einavika photography -עינביקה צלמת | מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק


אני הלנה יונג אבוחצירא מאלון הגליל

הלנה יונג אבוחצירא מאלון הגליל - עיצוב פנים וסטיילינג.
מספקת שירותי עיצוב פנים והלבשת בתים משלב התכנון ועד הכניסה לבית.
מאוד אוהבת ומתחברת לתהליך גיבוש הקונספט העיצובי תוך הכרת הלקוחות, הבנת הצרכים, הרצונות והחלומות. נהנית מתחושת ההתרגשות המשותפת של תהליך הליווי הצמוד, תוך מימוש ומיקוד ועד השגת המטרות.
אחת ההצלחות שחוויתי הייתה ליזום שיתוף פעולה עם אדריכלית בתכנון עבור לקוחה שפנתה אליי כמעצבת.
החלום שלי? לעצב חלל מסחרי.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק 


עינב חבושה

עינת חבושה מאלוני אבא - 'מיינדפולנס בעמק'
קורסים, סדנאות ותרגול מיינדפולנס.
הנחיית סדנאות וקורסי מיינדפולנס מאפשרת לי לחלוק ידע ותובנות, שאני מאמינה בכל ליבי, שיכולות לשפר את איכות חיי המשתתפים.
להביא לחייהם בריאות, איזון, שלווה ויכולת להתמודד בצורה טובה יותר עם כל מה שהחיים מביאים, תוך כדי שאני מנכיחה, באופן קבוע ושוטף, מיינדפולנס ואת כל האיכויות המיטיבות שמתלוות לתרגול מיינדפולנס בחיי.
הצלחות שאני חווה הן כשמסיימי קורס מיינדפולנס בהנחייתי, חשים שעשו שינוי מיטיב משמעותי בחייהם.
החלום שלי להנכיח את תרגול המיינדפולנס ואת האיכויות המיטיבות שהוא מביא, בחייהם של כמה שיותר אנשים, בכל הגילים ובמיוחד בקרב קבוצות אוכלוסייה מוחלשות.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחרי באתר  או בפייסבוק 


נועה סבן

נועה סבן מכפר ברוך - 'כפינה'
חדרי בריחה ניידים, הפנינג משחקי ענק, סדנאות חשיבה, מזוודות בריחה ופעילויות לאירועים מגוונים.
פעילויות משותפות ומשחקים יכולים להוות מקור העצמה וחיבור בין ילדים למבוגרים, וכך נולדה 'כפינה'. בעידן של טאבלטים וריחוק חברתי, אנו צמאים לתקשורת אמתית ומקרבת; מגע, חיוך ושיתוף פעולה הדדי של ילדים ומבוגרים שיוצרים אווירה קסומה ומהנה - וזו המהות של כפינה.
אחת ההצלחות שחוויתי היא שיצרתי חדר בריחה לחברה גדולה במשק.
החלום שלי? להמשיך להתפתח ולהישאר עם התשוקה שיש לי לעסק כיום.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחרי  באתר או בפייסבוק  


ברנדה שעיה

ברנדה שעיה מגבת - 'ברנדה יוצרת'
סדנאות יצירה לכל הגילים, ימי צוות, הפעלות ימי הולדת ומכירת מוצרים מבטון שנעשו בעבודת יד.
אני הכי מתחברת לסדנאות הבטון ומוצרי הבטון שאני יוצרת, כי נוצרים דברים נפלאים!
אחת ההצלחות שלי בעסק שאני הכי מסופקת מהן, היא העובדה שאני זוכה לשמח הרבה ילדות וילדים באמצעות הסדנאות שלי.
החלום שלי? לפתוח סטודיו לסדנאות עם בית קפה קטן ומכירת מוצרים איכותיים וייחודים.
מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחריי בפייסבוק