פרויקטים באגף קהילה ורווחה המנצחים ביזרע-ראלי חוגגים יובל בקיבוץ הסוללים נוער מתנדב בהושעיה סטודנטים ב"מכללת ותיקים"
  קהילה רווחה ויישובים
  דלג על קהילה רווחה ויישובים

  קהילה רווחה ויישובים

  ת.ד. 90000, עפולה 1812003

  בית המועצה ליד קיבוץ מזרע 

  למפה ב- waze לחץ כאן

  טלפון: 04-6520111

  פקס: 04-6520000

  מוקד 24/7: 04-6520100

  שעות פעילות: 7:30-16:000

  מחזקים יחסי שכנות

  29/09/2016 עודכן בתאריך

  מספר ימים לפני ראש השנה, קיימה המועצה האזורית עמק יזרעאל מפגש שני של מובילים לחיזוק יחסי השכנות בין יהודים לערבים. למפגש הוזמנו ראשי רשויות, תושבים, עמותות וארגונים הפועלים לחיזוק יחסי השכנות בעמק, באזור ובארץ.

   

  בין האורחים שהשתתפו וברכו במפגש: ראש המועצה המקומית איכסאל –עבד אל סאלם דראוושה וראש עיריית עפולה איציק מירון.

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, פתח את המפגש, ברך את הנוכחים, עדכן בנושא הפעילות הענפה בתחומי המועצה בנושא ואמר: "אנחנו ממשיכים לקדם את הקיום המשותף והמכבד בכל המסגרות שלנו, יש פה עשייה רבה והתפקיד שלנו להמשיך את שיתופי הפעולה שמתקיימים כבר על בסיס יום יומי, להרחיבם ולהעשירם. מדי יום, במרבית מסגרות העבודה של המועצה, אנו משתפים פעולה עם רשויות שכנות וכך נמשיך".

   

  השותפים הרימו כוסית לקראת ראש השנה ונהנו ממופע אינטימי של מירה עווד - שחקנית, מנחת טלוויזיה, זמרת, מלחינה ופזמונאית ערביה ישראלית. עווד, שגדלה והתחנכה בכפר ראמה שבגליל במשפחה ערבית נוצרית. עווד פעילה מאוד בנושא חיים משותפים, ופועלת להפיץ מסר של

  סולידריות אנושית. בתחילת דבריה אמרה: "בדרך כלל מביאים אותי למקומות שרוצים לשכנע אנשים למה חשוב לחיות יחד, כאן אני רואה שכולם רוצים לחיות יחד ועושים זאת ברגישות ובשותפות – כל אחד יודע איך השני שמח ואיך השני מתאבל, יפה מאוד לראות זאת".

   

  לאחר המופע, המשתתפים עבדו בקבוצות קטנות ושולחנות עגולים בהם נבחנו שיתופי פעולה בין הארגונים . את המפגש הובילה דליה אייל, מנהלת מחלקת היישובים במועצה.

  עבור לתוכן העמוד