מועצה אזורית עמק יזרעאל
    מועצה אזורית עמק יזרעאל
    דלג על מועצה אזורית עמק יזרעאל

    מועצה אזורית עמק יזרעאל

    ת.ד. 90000, עפולה 1812003

    בית המועצה ליד קיבוץ מזרע

    למפה ב- waze לחץ כאן

    טלפון: 04-6520111

    פקס: 04-6520000

    דוא"ל - info@eyz.org.il

    מוקד 24/7: 04-6520100

    שעות פעילות: 7:30-16:000

    ועדות המועצה

    ועדות סטטוטוריות מוגדרות בצוו המועצות האזוריות כועדות חובה, ועל כן חובה להקימן ולכנסן מעת לעת.
    המועצה רשאית להקים ועדות בנושאים נוספים ושונים על פי הצורך.

     

    הנהלת המועצה

    חברי הנהלת המועצה:
    • אייל בצר - נהלל
    • דליה אייל - אלון הגליל
    • אבי סמוביץ - יפעת
    • נועם הולנדר - שדה יעקב 
    • שאול פינקרפלד - הרדוף
    • שי יזרעאלי - כפר יהושע
    • אלי בן סימון - ציפורי
    • גזיו ורהפטיג - אחוזת ברק
    • יריב בן עזר - בלפוריה
    • איריס גרומן - בית לחם הגלילית
    • גבי קנץ - גבעת אלה
    • יוחאי פורת - היוגב
    • שמוליק דודאי - שמשית
    • גל בריל - רמת דוד
    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת כספים

    חברי ועדת תקציב:
    • יעקב איציק - אחוזת ברק
    • אורי קירי - תמרת
    • ערן בר רבי - גניגר
    • יובל גולדשטיין - כפר ברוך
    • אייל ליבוביץ - הושעיה

    לסיכומי ישיבות ועדת תקציב - לחץ כאן

     

    לראש העמוד לראש העמוד

    יזרעאלים

    חברי ועדת יזרעאלים:
    • אייל בצר - נהלל
    • אברהם כץ - בית שערים
    • ירחן בן חורין - גבעת אלה
    • אפי קידרון - אלוני אבא
    • מירה גלס - עדי
    • איריס גרומן - בית לחם הגלילית
    • שי יזרעאלי - כפר יהושע
    • שמר ויניק - תל עדשים
    • יורם רז - מרחביה קיבוץ
    • דורית סלע - תמרת
    ועדת משנה יזרעאלים:

     

    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת מכרזים

    חברי ועדת מכרזים:
    • אבי סמוביץ - יפעת
    • שמר ויניק - תל עדשים
    • רפאל פלט - דברת
    • רמי יחיא - כפר גדעון
    • יריב בן עזר - בלפוריה
    ועדת מכרזים - נבחרת על ידי מליאת המועצה מבין חבריה. ראש המועצה אינו רשאי להיות חבר הועדה.
    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת ביקורת

    חברי ועדת ביקורת:
    • ארז יפלח - מרחביה מושב
    • רז קרני - שמשית
    • יאיר כ"ץ - הושעיה

    ועדת ביקורת נבחרת על ידי מליאת המועצה מבין חבריה.

    ראש המועצה וסגניו לא יהיו חברים בוועדת ביקורת.
    בועדה יכהנו 3-5 חברים.

    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת ביטחון

    חברי ועדת ביטחון:
    • אלכס ליטמן - נציג ציבור
    • משה אלקנה - מנהל מחלקת ביטחון
    • נציג השר לבטחון פנים
    • נציג שר הביטחון
    • נציג שר החינוך והתרבות

    ועדת הביטחון נבחרת על ידי מליאת המועצה מבין חבריה. בנוסך יהיו חברים בה נציגי השרים הבאים (אם מצאו לנכון לשלוח נציג) שר הביטחון, שר החינוך והתרבות והשר לביטחון פנים. הועדה רשאית למנות חברים נוספים על פי החלטתה.

    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדה חקלאית

    חברי הועדה החקלאית:
    • אייל בצר - נהלל
    • ארז בלסקי - נהלל
    • יוחאי פורת - היוגב
    • אבי סמוביץ - יפעת
    • איל פייגין - נציג ציבור
    • ענבל סיבוני - נציגת ציבור
    • ישראל בלוך - נציג ציבור
    • מנו סיוקין - נציג ציבור
    • רועי ברקן - נציג ציבור

    הועדה החקלאית נבחרת על ידי מליאת המועצה. לפחות מחצית מחברים יהיו חברי מליאה, והשאר בעלי זכות להיבחר כחברי מועצה (שאינם פסולים לכהונה כמובן).

    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת איכות הסביבה

    חברי ועדת איכות הסביבה:
    • גל בריל - רמת דוד
    • ארז יפלח - מרחביה מושב
    • מירה גלס - עדי
    • שמר ויניק - תל עדשים
    • רחל בן חורין - גבעת אלה
    • אסי אליה - מנהל היחידה הסביבתית
    • תמר קריגר - נציגת ציבור
    • גיל דייגי - נציג ציבור

    ועדת איכות הסביבה תכלול: 4 חברי מועצה, עובד בכיר האחראי לתחום איכות הסביבה במועצה, 2 נציגי ציבור תושבי מועצה (אחד מהם ייבחר ע"י המועצה בהתייעצות עם ארגונים מקומיים שעניינם שמירה על איכות הסביבה, והשני ייבחר ע"י ארגונים מקומיים כאמור, ובאין ארגון מקומי תבחר המועצה את נציגי הציבור עם ארגון ארצי. לדיוני הוועדה יוזמן דרך קבע נציג ארגון ארצי ונציג השר להגנת הסביבה. ארגון ארצי - אדם טבע ודין, החברה להגנת הטבע, ארגון חיים וסביבה.

    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת שימור אתרים

    חברי ועדת שימור אתרים:

    • שי יזרעאלי - חבר מליאה

    • אורית כהן - מייעצת

    הועדה לשימור אתרים תכלול את ראש המועצה או סגנו (יו"ר), 3 חברי מועצה שייבחר על ידי המליאה, עובד המועצה הבקיא בענייני תכנון ובנייה שיימנה על ידי ראש המועצה, ומי שמצוי בנושא שימור מבנים ואתרי התיישבות שייבחר על ידי המועצה ותהיה לו דעה מייעצת בלבד.

    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת הנחות לארנונה

    חברי ועדת הנחות לארנונה:
    • יובל גולדשטיין - חבר מליאה , יו"ר
    • עומר סעאידה- חבר מליאה
    • שגיא וייץ - גזבר
    • יועץ משפטי
    • אתי גפן - מנהלת מחלקת רווחה

    ועדת הנחות ארנונה תכלול 2 חברי מליאה (אחד מהם יו"ר על פי החלטת המליאה), גזבר המועצה (או נציגו מבין עובדי המועצה), מנהלת אגף רווחה (או נציגה מבין עובדי המועצה), היועץ המשפטי למועצה. 

    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת תמיכות

    חברי ועדת תמיכות:
    • דן תנחומא - מנכ"ל המועצה
    • שגיא וייץ - גזבר המועצה
    • מירי שריג - חשבת המועצה
    • רחל שחורי - מנהלת אגף החינוך
    • יועץ משפטי

    ועדת תמיכות מורכבת בהתאם לנוהל משרד הפנים ממנכ"ל המועצה, גזבר המועצה והיועץ המשפטי למועצה.

    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת חינוך

    ועדת חינוך
    • אייל בצר, ראש המועצה
    • ארז בלסקי - נבחר ציבור
    • זיו ורהפטיג - נבחר ציבור
    • נועם הולנדר - נבחר ציבור
    • רז קרני - נבחר ציבור
    • יורם רז - נבחר ציבור
    • חדוה אילת, מנהלת בית ספר רעים
    • דודו גורן, מנהל בית ספר עמקים
    • רחל שמיר, מנהלת בית ספר נתיב
    • עדנה דנגור, מנהלת בית ספר קישון
    • יעל ארמה אורן, מפקחת כוללת מחוז צפון, משרד החינוך
    • רונן דורי, מפקח כולל, המינהל לחינוך התיישבותי, משרד החינוך
    • רחל שחורי, מנהלת אגף חינוך
    • חיה רביב, מנהלת השירות הפסיכולוגי
    • עינת בארי, מנהלת מחלקת גני ילדים
    • מרים שלו, מנהלת מחלקת היל רך
    • תמר בן אלחנן, נציגת ציבור
    • דפנה מאור, נציגת ציבור
    • יוסי אקרמן, נציג ציבור
    לראש העמוד לראש העמוד

    ועדת רכש ובלאי

    חברי ועדת רכש ובלאי:
    • דן תנחומא, מנכ"ל
    • שגיא וייץ - גזבר
    • מירי שריג - חשבת
    • אלון טל - מנהל מחלקת רכש
    • אייל מלכה - מנהל מחלקת מחשוב

    חברי ועדת רכש ובלאי נבחרים על ידי מליאת המועצה. על פי חוזר מנכ"ל משרד הפנים 1/09 ו- 4/09 הרכב הועדה יהיה מקצועי בלבד ולא יכלול נבחרי ציבור. מומלץ לכלול בין החברים את גזבר המועצה והיועץ המשפטי

    לראש העמוד לראש העמוד
    עבור לתוכן העמוד