מועצה אזורית עמק יזרעאל
  מועצה אזורית עמק יזרעאל
  דלג על מועצה אזורית עמק יזרעאל

  מועצה אזורית עמק יזרעאל

  מנהל: נועם כהן

  טלפון מזכירות: 04-6520149

  פקס: 04-6520014

  צור קשר יחידה אסטרטגית: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  מערכת מידע גאוגרפי

  תסייע ביישום התכנית האסטרטגית עמק יזרעאל 2030
  28/07/2015 עודכן בתאריך

  השבוע הוצגה לצוות המועצה מערכת המידע הגיאוגרפי החדשה של המועצה – המערכת היא נגזרת של התכנית האסטרטגית של המועצה ובאמצעות יכולותיה – סקרי שטח, נתונים הנדסיים, מים, תשתיות, חינוך, חברה וקהילה, ניתן יהיה לעבוד ביעילות רבה יותר, להשתמש במידע מדוייק לצורך תכניות ותחזיות עתידיות ולשפר את עבודת התכנון המועצתית בכל תחום.

   

  במהלך המפגש הציגו דודי בריל, מנהל היחידה האסטרטגית במועצה ונציגי חברת intertown את יכולותיה של המערכת ופשטות השימוש בה ואת היתרונות הרבים שתעניק למנהלים ולמחלקות שיעשו בה שימוש. לכל בעל תפקיד במועצה הותקנה המערכת והיא זמינה בלחיצת כפתור.

   

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, אמר: התכנית האסטרטגית של המועצה מתייחסת לשנת 2030. המועצה שלנו גדלה ושינויים רבים מתחוללים בשטחה – למשל, פרוייקט רכבת העמק, הרחבות יישובים, פרוייקטים תשתיתיים נוספים וגידול מבורך באוכלוסייה. המערכת החדשה מעניקה לנו את מירב הנתונים והיכולות בכדי לעבוד מסודר ולייצר תכניות ותחזיות המתאימות לנתונים בשטח בכל תחום." עוד הוסיף בצר כי המערכת כוללת גם נתונים ארצייים בהם יוכלו מנהלים במועצה לעשות שימוש בתכניות העבודה שלהם. בצר הודה לסגנו – עידו דורי, על הובלת הפרוייקט יחד עם דודי בריל, מנהל היחידה האסטרטגית.

  חנה פרידמן, סגנית ראש המועצה ומי שאמונה על תחום התכנון האסטרטגי בעמק יזרעאל אמרה השבוע: "נמשיך להוביל ולשדרג את מסד הנתונים החשוב שמספקת לנו המערכת, אני בטוחה שתהיה לכך תרומה נכבדת בתכניות לטווח ארוך עליהן שוקדת המועצה".

  עבור לתוכן העמוד