אתר לשעת חרום
  מידע לשעת חירום
  דלג על מידע לשעת חירום

  מידע לשעת חירום

  מנהל: משה אלקנה

  מוקד 24/7: 04-6520100

  טלפון מזכירות: 04-6520086

  פקס: 04-6520085

  צור קשר מחלקת ביטחון: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  כתבה לסיכום

  27/10/2015 עודכן בתאריך

  נפילות טילים על יישובים, שריפות ונפגעים, אלו רק חלק מהתרחיש בו תורגלה המועצה האזורית עמק יזרעאל השבוע בתרגיל חירום רחב היקף שנערך השבוע. במסגרת התרגיל, הוקפצו כל חברי מטה החירום של המועצה והחלה עבודה לפי מכלולים וצוותים בהתאם לתרחיש שנבנה על ידי רשות החירום הלאומית, סגן ראש המועצה וראש מטה מל"ח – עידו דורי ומחלקת הבטחון במועצה. במסגרת התרגיל יצאו כבאיות של המועצה לשטח, צוותי חילוץ, מתנדבים וכן ראש המועצה – אייל בצר, סגנו וראש מטה מל"ח – עידו דורי וקב"ט המועצה, לסיורים ביישובים שתורגלו ומתן פתרונות בשטח לצרכים השונים.

   

  צוות המועצה בחדר מצב ילדים מפונים מבית ספר עמקים תבור

   

  בבוקר שלאחר מכן, תורגלה שוב המועצה בתרחיש שכלל גם פינוי תלמידים מבית הספר עמקים תבור במזרע. התלמידים פונו מבית הספר באוטובוסים של מחלקת התחבורה והועברו למכללת עמק יזרעאל, תוך שהם מקבלים הסברים על התרגיל ומטרתו. נציגי רשות החירום שהיו בתרגיל, שיבחו את התפקוד של המועצה האזורית ואת המוכנות לחירום ברמת המתנדבים, הארגון והציוד.

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, סיכם את התרגיל ואמר: "התרגיל המורכב ורחב ההיקף אפשר לנו לראות בשטח את פריסת הכוחות, הצרכים והמענים שאנו יכולים לספק במקרה חירום, אנו מברכים על כל תרגול שמאפשר לנו לשפר את הלמידה ואת המוכנות לחירום. אני מודה לכל השותפים – נמשיך להשקיע בטיפוח צוותי החירום היישוביים והמועצתיים, ביחידות המתנדבים שלנו ובציוד לשעת חירום".

  עבור לתוכן העמוד