פרויקטים באגף קהילה ורווחה המנצחים ביזרע-ראלי חוגגים יובל בקיבוץ הסוללים נוער מתנדב בהושעיה סטודנטים ב"מכללת ותיקים"
  קהילה רווחה ויישובים
  דלג על קהילה רווחה ויישובים

  קהילה רווחה ויישובים

  ת.ד. 90000, עפולה 1812003

  בית המועצה ליד קיבוץ מזרע 

  למפה ב- waze לחץ כאן

  טלפון: 04-6520111

  פקס: 04-6520000

  מוקד 24/7: 04-6520100

  שעות פעילות: 7:30-16:000

  הזמנה לחיריה

  7/12/2015 עודכן בתאריך

  מה קורה עם האשפה שלך, רגע אחרי שסגרת עליה את מכסה הפח? לאן היא מגיעה? מה קורה לה בהמשך? איך היא משפיעה עליך ועל כולנו? וממה היא בכלל מורכבת?

   

  אנחנו מזמינים אותך ליום מטלטל, להסתכל בעיניים על דברים שבדרך כלל לא רואים: סיור ישובי למרכז לחינוך סביבתי בפארק המיחזור בחיריה.

   

  אגף הסביבה במועצה מזמין אותך לארגן סיור ישובי למרכז לחינוך סביבתי בפארק המיחזור בחיריה, כחלק ממהלך ההסברה לתושבים בעקבות פריסת פחי המיחזור החדשים. זהו סיור אפקטיבי ביותר, ומומלץ גם למבוגרים וגם לנוער.

   

  אלו מקצת הרשמים של משתתפות פורום "שלישינשי" ממושב היוגב, שסיירו בפארק ביוני השנה: "הסיור בחירייה היה אפקטיבי לדעתי, מכוון שבעיקר הזדעזעתי. הזדעזעתי מהכמויות, מצורת העבודה הלא אפקטיבית, וגם בתור עובדת סוציאלית מההסבר לגביי האנשים שעובדים בהפרדה - די מדכא. בבית שלנו ממחזרים באופן כללי, אבל עכשיו אני אקפיד הרבה יותר, כי פתאום הבנתי את המשמעות ואת כובד המשקל של הנושא. הדברים הפכו להיות מוחשיים הרבה יותר."

  "מדהים כמה אפשר ללמוד ואפילו ליהנות מנושא "הזבל".

  הסיור ממחיש בענק שאין תחליף למראה עיניים + הדרכה מקצועית. הסיור וההדרכה עזרו לי להבין את גודל הבעיה והאתגר הענק שאנו כחברה אמורים להתמודד איתו. הסיור הוא כלי מדהים להמחיש מה אפשר לעשות בנושא) כמה יצירתיות וכמה עשייה מדהימה...( אבל הוא גם ממחיש כמה אנו רחוקים כחברה, ולכמה סיורים, הדרכות ותוכניות חינוך אנו זקוקים בכדי להגביר את המודעות לטיפול בנושא."

  "אמרו כבר לפני "שטוב מראה עיניים ממשמע אוזניים", ואכן אחרי שראינו את הכמות האדירה של שקיות הפלסטיק, בטוח שכל אחת תחשוב פעמיים לפני שתיקח עוד שקית פלסטיק בסופר. ההדרכה במקום הייתה מאוד מעניינת והתרשמתי במיוחד מפעילות המיחזור."

   

  אגף הסביבה ישתתף במימון עלות האוטובוס והכניסה למרכז לחינוך סביבתי.

   

  לתיאום ביקור בפארק  http://www.hiriya.co.il/apage/62022.php  לתיאום הסעה דרך המועצה ולפרטים נוספים: שי שחל, רכז קהילה וסביבה, 6520168-04 ; 4413516-052 ; shy@eyz.org.il

   

  אזהרה: הסלוגן "הפסולת לסל וחסל" לעולם לא ישמע אותו הדבר.

  עבור לתוכן העמוד