תרבות בעמק אולם תרבות יפעת התחנה הבריטית מטיילים ונהנים הופעה - מוש בן ארי
  מחלקת תרבות
  דלג על מחלקת תרבות

  מחלקת תרבות

  מנהלת: רחלי אבידוב

  משרד: חלי לוי, סיגל זרביב

  טלפון: 04-6520082/172

  פקס: 04-6520014

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  טלפון אולם יפעת: 04-6040575

  פרס שרת התרבות למועצה האזורית עמק יזרעאל!

  18/02/2015 עודכן בתאריך

  ‏‏שרת התרבות והספורט, לימור לבנת העניקה לראש מועצת עמק יזרעאל – אייל בצר, ולמנהלת מחלקת התרבות במועצה – ברכה כהן, את פרס השרה על הישגיה של המועצה בתחום התרבות.

  הטקס במעמד שרת התרבות והספורט לימור לבנת התקיים השבוע, בהיכל התרבות, רחובות. הועדה הציבורית של הפרס בחרה השנה להעניק לעמק יזרעאל את הפרס בקטגוריית מועצות אזוריות (מקום שני) על השקעתה והישגיה בתרבות.

   

  השרה לבנת, העניקה למועצה פרס כספי בשווי 40 אלף שקלים. שרת התרבות והספורט לימור לבנת: "אני מברכת את עמק יזרעאל על זכייתה בפרס. פרס זה אותו יזמתי, מהווה ציון דרך חשוב בפיתוח התרבות והספורט ברשויות ברחבי הארץ, ומאפשר את העשרתה של תרבות הפנאי ביישובים. בשנתו הרביעית של הפרס, הרשויות לוקחות חלק במפעל חשוב זה, המעודד הרחבת מסגרת פעילויות ואירועי התרבות והספורט, התורמים לרווחת התושבים ומשפרים את איכות חייהם. אני מאחלת לרשויות המקומיות המשך עשייה פורה ומבורכת". בטקס נכחו ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, מנכ"ל וגזבר המועצה דן תנחומא , מנהלת מחלקת התרבות ברכה כהן וחלי לוי, עובדת מחלקת התרבות. במשרד התרבות ציינו: "חברי ועדת הפרס שישבו על המדוכה, התרשמו מאוד מפעילות התרבות הענפה והמגוונת ביישוביכם, אנו יודעים כי ההישג המרשים הוא פרי עבודה מאומצת של אנשים רבים, יישר כח".  

   

   

  אייל בצר ראש המועצה ברך ואמר: "כבר מהגיל הרך, מערכות החינוך של העמק מעודדות תרבות וחינוך להרחבת אופקים בתחומי התרבות והאמנות. בכל בתי הספר שלנו פועלות מגמות תיאטרון ומחול ומגמות אמנות ואנו מעודדים תלמידים להחשף להצגות ומופעי מחול. למבוגרים שבינינו, משקיעה המועצה רבות בפיתוח פעילויות תרבות מקומיות ואזוריות המתאימות למגוון גילאים – מופעים, הצגות תיאטרון, מופעי מחול, ערבי שירה, תיאטרונטו, סרטים, קונצרטים וארועי אמנות וספרות". בצר הודה למחלקת התרבות והעומדת בראשה – ברכה כהן על העבודה המסורה ואמר: "אנחנו גאים ושמחים שמגוון רחב של תושבינו נחשפים למיטב האמנים הפועלים בישראל. נמשיך לעודד את הפעילות התרבותית בעמק, ביישובים ובמערכות החינוך שלנו".

  עבור לתוכן העמוד