אזור תעשיה אלון תבור אזור תעשיה שגיא 2000
  אגף כלכלי
  דלג על אגף כלכלי

  אגף כלכלי

  מנהל: שחר אורן 

  מזכירה: תמי לבנוני

  טלפון מזכירות: 04-6520013

  פקס: 04-6520014

  צור קשר אגף כלכלי: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  המועצה האזורית עמק יזרעאל קיבלה את פרס משרד הפנים לניהול כספי תקין

  בפעם ה-16 ברציפות
  13/09/2016 עודכן בתאריך

  בישראל 257 רשויות מקומיות ומתוכן רק 90 יקבלו השנה פרס ניהול כספי תקין.

   

  המועצה האזורית עמק יזרעאל זוכה בפעם ה-16 (!) ברציפות בפרס משרד הפנים לניהול כספי תקין לשנת 2015-2014. המועצה זכתה בפרס ההצטיינות, בהתאם למספר קריטריונים שעמדה בהם, ביניהם ניהול כספי תקין וניהול מנהלי תקין. לקבלת הפרס, נדרשה המועצה לעמוד בשורה ארוכה של קריטריונים. לצד התנהלותכספית מאוזנת ומסודרת, נבדקה ההתנהלות בנושאים כגון: הוצאות מנהליות, מתן הנחות בארנונה, מסירת עבודות במכרזים, רישוי עסקים, נוהלהעברת תמיכות, קיום נוהל מחיקת חובות העדר חריגות שכר, קיום נוהל העסקת עובדים ואיחריגה מתקן.

   

  את ההודעה על הפרס קיבל ראש המועצה במכתב ששיגרה אליו אורנה הוזמן בכור, מנכ"לית משרד הפנים: אני שמחה להודיע על זכייתכם בפרס שר הפנים לניהול כספי תקין לשנים 2014-2015. מאחלת לכם הצלחה בשימור ההישגים בשנים הבאות וכן שיפור מתמיד בניהול המערכת הכספית, הקפדה על כללי המנהל התקין וקידום רווחת התושבים, במסגרת התקציב הנתונה.

   

  אייל בצר ראש המועצה אמר: "המועצה האזורית עמק יזרעאל חותרת למצוינות בכל תחומי פעילותה על מנת לאפשר איכות חיים ורמת חיים הוגנת לתושביה. אנו גאים על קבלת הפרס לאורך שנים רבות כל כך, ואני מודה לעובדים המצוינים של המועצה, שלהם חלק גדול בו. הפרס האמיתי הוא התרבות הארגונית של המועצה והמקצועיות של העובדים לאורך השנים". בצר הודה לגזבר ומנכ"ל המועצה – דן תנחומא ולכל עובדי אגף הכספים.

  עבור לתוכן העמוד