אזור תעשיה אלון תבור אזור תעשיה שגיא 2000
  אגף כלכלי
  דלג על אגף כלכלי

  אגף כלכלי

  מנהל: שחר אורן 

  מזכירה: תמי לבנוני

  טלפון מזכירות: 04-6520013

  פקס: 04-6520014

  צור קשר אגף כלכלי: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  חדש – תו העמק

  מיזם חברתי כלכלי לקידום הכלכלה המקומית והעסקים הקטנים
  13/09/2016 עודכן בתאריך

  קונים ירוק לבן והרווח כולו נשאר בבית: בעמק יזרעאל מקדמים את העסקים והכלכלה המקומית. נא להכיר – תו העמק – תו קנייה לשופינג בעסקים מקומיים בעמק יזרעאל – חיזוק הכלכלה המקומית וחשיפת העסקים בעמק לצרכני האזור.

   

  התו החדש הוא מיזם חברתי כלכלי, תוצר נוסף של הוועידה הראשונה לפיתוח כלכלי אזורי שהובילה "מעברים בעמק" בנובמבר 2015. בעקבות הוועידה בה הוקדש מושב לנושא העסקים הקטנים וקידומם באזור, הוקם פורטל עסקי אזורי בשם ירוק לבן בעמקים – פורטל אינטרנטי בו בעלי העסקים מרחבי העמק יכולים לחשוף את עשייתם ועסקיהם וכן להכיר מגוון שירותים אזוריים רלוונטים להם במרחב.

   

  התו החדש הוא שלב נוסף בעידוד העסקים המקומיים ועתיד לעודד צריכה מקומית של עסקים גדולים, מפעלים ורשויות, לצד תושבים.

   

  ליאת וייסבוך, מנכ"לית מעברים בעמק, אמרה השבוע: "במסגרת פרויקט ירוק לבן בעמקים אנו ממשיכים להעמיק ולחזק את הקשר הקהילתי והעסקי. בעזרת התו אנו יוצרים קשר בין עסקים מקומיים לקהל הצרכנים המקומי."

   

  איך זה עובד? עסקים מקומיים: מפרסמים הצעות למוצרים ושירותים באזור אותם ניתן לרכוש באמצעות התו. חברות, ארגונים ועסקים באזור: רוכשות עבור עובדיהם תווי קנייה בעלי ערך חברתי מקומי, בידיעה שמאחורי התו לא עומדים תאגידי ענק אלא עסקים מקומיים קרובים ברדיוס וקרובים ללב. מחזיקי התו: יוצאים לשופינג מקומי, מכירים את העסקים המקומיים טוב יותר ונחשפים לקהילה העסקית הנמצאת קרוב לבית.

   

  אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל ויו"ר מעברים, אמר השבוע: "תו העמק מאפשר לכולם ליצור וליהנות מצרכנות מקומית ולשתף פעולה, אצלנו בעמק עסק מקומי הוא עסק מועדף. אני מזמין את כל בעלי העסקים של העמק להרשם לאתר ירוק לבן שהינו גם חלק מאפליקציה מועצתית חדשה שהשקנו לאחרונה – עמק יזרעאל – החושפת את העסקים המקומיים בצורה נגישה ומזמינה בטלפון החכם".

  עבור לתוכן העמוד