אזור תעשיה אלון תבור אזור תעשיה שגיא 2000
  אגף כלכלי
  דלג על אגף כלכלי

  אגף כלכלי

  מנהל: שחר אורן 

  מזכירה: תמי לבנוני

  טלפון מזכירות: 04-6520013

  פקס: 04-6520014

  צור קשר אגף כלכלי: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  משקיעים בתעשיינים

  4/07/2016 עודכן בתאריך

  כ-100 תעשיינים השתתפו בכנס מרכז ההשקעות במועצה האזורית עמק יזרעאל. הכנס, יוזמה משותפת של התאחדות התעשיינים מרחב צפון, מנהלת אזורי התעשיה יזרעאל –עפולה, המועצה האזורית ומרכז ההשקעות במשרד הכלכלה.

   

  אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל בירך את המשתתפים: "לפני שש שנים ציינו מאה שנות התיישבות בעמק ופנינו למאה השנים הבאות. אתם, אנשי התעשייה, חלק מעתיד זה. המועצה האזורית עמק יזרעאל תמשיך לתמוך בפיתוח אזורי תעשייה, בשיתוף רשויות שכנות. תודה על היוזמה, הנחישות, היצירתיות ועל היכולת להתגבר על קשיים, התורמים לפיתוח הכלכלי באזורנו."

   

  לדברי נחום איצקוביץ', מנהל מרכז ההשקעות במשרד הכלכלה והתעשייה: "התעשייה - אחד הענפים היותר חשובים לכלכלה הישראלית, התעשיינים צריכים מימון על מנת להתפתח, ולסייע לצמיחה. הכנס בא להנגיש את המידע, את הכלים ואת המשאבים שיש למרכז ההשקעות במשרד הכלכלה, על מנת לסייע לתעשיינים לצמוח ולהשפיע על הכלכלה הישראלית".

   

  ליאור אפלבאום, מנהל התאחדות התעשיינים מרחב צפון, ציין לטובה את שיתופי הפעולה שבין ההתאחדות בצפון למינהלת פארקי התעשייה עפולה אלון תבור בניהולו של אברהם ברקן ואת התפתחותו המהירה של האזור בקליטת מפעלי תעשייה חדשים. בהמשך הוסיף אפלבאום, כי הנגשת המידע לתעשיינים והצגת ההיבטים המעשיים בהגשת בקשות לתמיכה היא כלי חיוני ומהווה נדבך נוסף במטריית השירותים הרחבה שמציעה ההתאחדות לחבריה. יש חשיבות רבה לכך שבתקופה מאד מאתגרת המעמידה כל העת את התעשייה בפניי קשיים חדשים, סביבה רגולטורית וקושי להתחרות בשווקים בינ"ל, מרכז ההשקעות מציג את הכלים השונים לתמיכה ועידוד התעשייה באזורי עדיפות לאומית א'".

  עבור לתוכן העמוד