אזור תעשיה אלון תבור אזור תעשיה שגיא 2000
  אגף כלכלי
  דלג על אגף כלכלי

  אגף כלכלי

  מנהל: שחר אורן 

  מזכירה: תמי לבנוני

  טלפון מזכירות: 04-6520013

  פקס: 04-6520014

  צור קשר אגף כלכלי: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  מהדקים קשרים עם התעשיינים

  23/02/2015 עודכן בתאריך

  בסוף השבוע האחרון התכנס בפעם השניה פורום של מנכ"לים מיישובים ואזורי תעשייה של המועצה. הפורום מתקיים ביוזמת המועצה האזורית ו"מעברים בעמק", והוא מתכנס אחת לרבעון במטרה לחזק את קשרי המועצה עם התעשיינים. המפגש נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, סגנו ומ"מ – עידו דורי, מנכ"ל החברה הכלכלית – אברהם ברקן ומנכ"לית עמותת מעברים בעמק – ליאת וייסבוך.

   

   

  מפגש זה התקיים במפעל "עדין שתלים דנטליים" באזור התעשייה אילון תבור. הסוגיה המרכזית שעלתה במפגש היא יכולת ההשפעה של התעשייה על הכלכלה המקומית: קידום עסקים קטנים ובינוניים באמצעות שימת דגש על רכש מקומי, הגדלת אפשרויות התעסוקה של תושבי האזור ועוד. במסגרת המפגש, ערך מנכ"ל מפעל עדין שתלים, אייל מילמן, סיור במפעל והציג את הפעילות הענפה בו. בהמשך, שמעו המנכ"לים את הרצאתו של מעוז ינון, יזם תיירות מקומית וחברתית, שהרצה על יזמות, תיירות ועסקים חברתיים כמנוע צמיחה כלכלי. בהמשך, התקיים דיון מקצועי בשאלה כיצד מקדמים בעמק יזרעאל כלכלה מקיימת, והוצג תחום הכלכלה המקומית במעברים בעמק, על ידי מנכ"לית העמותה, ליאת וייסבוך.

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את הנוכחים ואמר: "יש חשיבות גדולה לקשר החשוב וההכרות האישית שבין מנהלי המפעלים והמועצה, וכמובן, בין המנהלים לעצמם. המועצה מסייעת בשחרור חסמים העומדים לפתחם של תעשיינים באזור ובדחיפה וקידום של כל עניין העומד על סדר יומם של מחוללי הצמיחה והתעסוקה האזוריים".

  עבור לתוכן העמוד