פרויקטים באגף קהילה ורווחה המנצחים ביזרע-ראלי חוגגים יובל בקיבוץ הסוללים נוער מתנדב בהושעיה סטודנטים ב"מכללת ותיקים"
  קהילה רווחה ויישובים
  דלג על קהילה רווחה ויישובים

  קהילה רווחה ויישובים

  ת.ד. 90000, עפולה 1812003

  בית המועצה ליד קיבוץ מזרע 

  למפה ב- waze לחץ כאן

  טלפון: 04-6520111

  פקס: 04-6520000

  מוקד 24/7: 04-6520100

  שעות פעילות: 7:30-16:000

  מכללת ותיקי העמק נקראה ע"ש מיקי שוהם

  3/01/2017 עודכן בתאריך

  בוקר מרגש במכללת ותיקי עמק יזרעאל בה לומדים 1400 סטודנטים ותיקים מהעמק – ביום ראשון, 1.1.2017 התכנסו הסטודנטים הוותיקים, בני משפחתה של מיקי שוהם ז"ל, מייסדת המכללה, וצוות הנהלת מכללת הוותיקים, לטקס בו הוכרז על שמה החדש של המכללה – מכללת ותיקי עמק יזרעאל ע"ש מיקי שוהם.

   

  ריקי שמעוני, מנהלת המכללה, פתחה את הטקס ואמרה: "מיקי שוהם ז"ל זכתה להקים את מכללת וותיקי עמק יזרעאל. היום, אנו מתכבדים לקרא למכללת וותיקי עמק יזרעאל על שמה של מיקי". בני משפחתה הנרגשים של מיקי, התכבדו להדליק נרות בחנוכה ולספר על מיקי. בנה, אור שוהם, סיפר על אהבתה של אימו לאנשים שסביבה, למסירותה לעבודה ולבקשתה האחרונה – שלא ישכחו אותה: "הבטחנו למלא בקשה זו - לאמא שלי הייתה הזכות להוביל פרוייקט משמעותי שאנו רואים אותו היום פועם – מכללת הוותיקים של עמק יזרעאל. אנחנו מאוד גאים לעמוד פה היום ומודים לכל מי שלקח חלק בכך – לאייל בצר ראש המועצה, לחנה פרידמן סגנית ראש המועצה ולכל מי שסייע".

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך ואמר: "שנתיים אנחנו בלי מיקי שוהם, אבל הרוח שלה פה, אני מרגיש את זה בשיחות אתכם, בהמלצה של מאות סטודנטים ותיקים להנציח את זכרה. בכל פעם שאני מדבר על מיקי אני רואה את הברק בעיניים ואת ההתרגשות של מי שעבדו איתה".

  מכללת ותיקי עמק יזרעאל פועלת בשיתוף פעולה עם המכללה האקדמית עמק יזרעאל שנים רבות. בשנתה הראשונה, החלה המכללה עם 80 סטודנטים בלבד ומספרם של הלומדים עלה בהתמדה. לפני שנתיים, צוות המכללה, המפעיל אותה בהתנדבות, זכה בפרס העמק על פועלם ארוך השנים לרווחתם ותרומה להשכלתם של ותיקי העמק.

   

  עבור לתוכן העמוד