פרויקטים באגף קהילה ורווחה המנצחים ביזרע-ראלי חוגגים יובל בקיבוץ הסוללים נוער מתנדב בהושעיה סטודנטים ב"מכללת ותיקים"
  קהילה רווחה ויישובים
  דלג על קהילה רווחה ויישובים

  קהילה רווחה ויישובים

  ת.ד. 90000, עפולה 1812003

  בית המועצה ליד קיבוץ מזרע 

  למפה ב- waze לחץ כאן

  טלפון: 04-6520111

  פקס: 04-6520000

  מוקד 24/7: 04-6520100

  שעות פעילות: 7:30-16:000

  מוקירים את ותיקי העמק

  16/11/2016 עודכן בתאריך

  ערב הוקרה מרהיב וססגוני לוותיקי העמק על טהרת הכוחות המקומיים והכשרוניים: להקת פינה בעמק ולהקת המחול צוותא יזרעאל

   

  מוקירים את ותיקי העמק – כמדי שנה, ערכו המועצה ועמותת ותיקי העמק, ערב הוקרה לוותיקים. השנה, הערב שהפך למסורת, פרגן לעשייה האמנותית המקומית והופיעו בו במופע משולב, להקות צוותא יזרעאל ופינה בעמק. ראש המועצה האזורית, אייל בצר, ברך את הוותיקים ואמר: "קיימת תנופה של עשייה למען ותיקי העמק ומחלקות רבות במועצה שותפות לכך, הכל בכדי להעניק לכם ותיקים, שירותים מצויינים, קרובים נגישים ואיכותיים. אתם לומדים, צועדים בשביל ישראל, יוצרים, מצלמים ומציירים, רוקדים, צופים בקונצרטים והצגות, מטיילים, מעורבים בעשייה היישובית, מתנדבים, ומה לא – אי אפשר לעצור אתכם! נמשיך לעשות מאמצים להפוך את הגיל השלישי, גיל הזהב, לתקופה פעילה, מהנה, מרחיבת אופקים וממלאת סיפוק ועשייה." בצר הודה לעמותת ותיקי עמק יזרעאל בראשותה של נוקי בן שושן המנכ"לית, על עשייתה למען הוותיקים וכן לסגניתו חנה פרידמן המרכזת את תחום הוותיקים במועצה.

   

   

  נוקי בן שושן, מנכ"לית העמותה, ברכה את הוותיקים ואמרה: "כדי להעניק שרות מיטבי לוותיקי העמק חוברות ביחד מחלקות המועצה ובראשן אגף קהילה ורווחה בשיתוף פעולה עם העמותה. כביטוי לשיתוף פעולה זה התבשרנו החודש על קבלת פרס גליקמן, פרס המוענק לשני הגופים יחדיו על איכות, מצוינות ועבודה מקצועית ומקורית , בפיתוח שירותים לאוכלוסיית הוותיקים ושיפור איכות החיים."

   

   

  בהמשך, עלו לבמה והפליאו בשירה ובמחול, להקת צוותא יזרעאל ופינה בעמק. להקת צוותא יזרעאל המיתולוגית הוקמה בשנת 1969 ביוזמתם של גיורא קדמון ז"ל ממרחביה וישראל אריאלי מגניגר . לפני שנתיים, ביוזמה מחודשת של ישראל אריאלי ובהסכמתו של גברי לוי, שמאז ומתמיד הדריך את הלהקה, התאספו 30 רקדנים, יותר מבוגרים, אבל מלאי מרץ, אנרגיה ואהבת המחול וחידשו ימיהם כקדם לאחר שלושים שנות הפסקה. הלהקה, עובדת בחסות עמותת ותיקי העמק, מופיעה כיום באירועים ופסטיבלים בכל הארץ ומייצגת את עמותת וותיקי עמק יזרעאל בכבוד רב ובהצלחה רבה.

   

   

  מקהלת פינה בעמק, בניהולו המוסיקלי של אורי קריב, פועלת אף היא שנים רבות במועצה, מייצגת את העמק בכשרון רב ושרה בארועים רבים ברחבי העמק ומחוצה לו.

   

   

  ערב ההוקרה לוותיקים הוא חלק ממערך שירותים ופעילויות רחב במיוחד שמציעות המועצה והעמותה לוותיקי העמק, ביניהם: לימודים במכללת הוותיקים, סדנאות, טיולים, הכשרות, פעילות רחבה במרכז היום, קהילה תומכת, הרצאות, חגים ופרוייקטים של שילוב רב דורי.

   

  עבור לתוכן העמוד