פרויקטים באגף קהילה ורווחה המנצחים ביזרע-ראלי חוגגים יובל בקיבוץ הסוללים נוער מתנדב בהושעיה סטודנטים ב"מכללת ותיקים"
  קהילה רווחה ויישובים
  דלג על קהילה רווחה ויישובים

  קהילה רווחה ויישובים

  ת.ד. 90000, עפולה 1812003

  בית המועצה ליד קיבוץ מזרע 

  למפה ב- waze לחץ כאן

  טלפון: 04-6520111

  פקס: 04-6520000

  מוקד 24/7: 04-6520100

  שעות פעילות: 7:30-16:000

  כ- 1350 סטודנטים החלו השבוע את לימודיהם במכללת הוותיקים

  31/10/2016 עודכן בתאריך

  כ- 1350 מוותיקי העמק החלו השבוע את שנת הלימודים תשע"ז במכללת הוותיקים אותה מפעילה המועצה האזורית בשיתוף עם המכללה האקדמית עמק יזרעאל. טקס פתיחת שנת הלימודים נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, סגנית ויועצת ראש המועצה לאזרחים ותיקים חנה פרידמן, נשיאת המכללה – פרופ' אריאלה לבנשטיין, מנכ"ל המכללה – יורם רז, מתנדבות וועדת מכללת הוותיקים, מנהלת המכללה ריקי שמעוני ומאות סטודנטים נרגשים.

   

  זו השנה ה-14 בה פותחת מכללת הוותיקים את שעריה וגם השנה, עלה שיעור הסטודנטים במידה ניכרת: בעוד שבשנה שעברה למדו במכללה כ- 1200 סטודנטים, הרי שהשנה, החלו את לימודיהם כ 1350 סטודנטים. ריקי שמעוני, מנהלת מכללת הוותיקים, התרגשה לפתוח את שנת הלימודים בפעם ה- 14: "זוהי שנתה ה- 14 של המכללה. צוות המתנדבים המסור של מכללת הוותיקים – הוא הכח המניע את המכללה לאורך שנותיה".

   

  בוקר הפתיחה החגיגי של מכללת הוותיקים, נערך מול אולם הומה ומלא עד אפס מקום. לאחר ארוחת בוקר טעימה ובריאה, נהנו הוותיקים ממופע של רוביק רוזנטל ודורי בן זאב על השפה העברית: "אין עלייך אחותי".

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, הודה למכללה האקדמית עמק יזרעאל על שיתוף הפעולה הפורה וארוך השנים וברך את קהל הלומדים: "בוקר טוב ובוקר מרגש, גם בכמות וגם באיכות – אין לפרוייקט הזה אח ורע - אני מודה לכל הגורמים ששותפים לפעילות המבורכת הזו – המכללה האקדמית עמק יזרעאל, צוות המתנדבים המסור שלנו וכמובן, לכם, הסטודנטים, שמצביעים ברגליים ומגיעים להרחיב דעת ואופקים". בצר הוסיף ואמר: "כולנו מרגישים בחסרונה של מיקי שוהם, מייסדת המכללה". במועצה הוסיפו וציינו כי גם השנה, בולטת הצטרפותם של גמלאים צעירים רבים לתכניות הלימודים השונות.

   

  לפרטים על הקורסים לחץ כאן

  עבור לתוכן העמוד