פרויקטים באגף קהילה ורווחה המנצחים ביזרע-ראלי חוגגים יובל בקיבוץ הסוללים נוער מתנדב בהושעיה סטודנטים ב"מכללת ותיקים"
  קהילה רווחה ויישובים
  דלג על קהילה רווחה ויישובים

  קהילה רווחה ויישובים

  ת.ד. 90000, עפולה 1812003

  בית המועצה ליד קיבוץ מזרע 

  למפה ב- waze לחץ כאן

  טלפון: 04-6520111

  פקס: 04-6520000

  מוקד 24/7: 04-6520100

  שעות פעילות: 7:30-16:000

  מלגאי העמק העניקו סיפורי חיים לוותיקים

  27/09/2016 עודכן בתאריך

  בוקר מרגש במועצה – בטקס חגיגי במעמד ראש המועצה, אייל בצר הוענק לוותיקי העמק התוצר הסופי של שנת מפגשים בינם לבין הסטודנטים בפרויקט מנהיגות צעירה - כתיבת סיפורי חיים, 3 העתקים של סיפור חייהם המופלא.

   

  הסטודנטים הם חלק בקבוצת מנהיגות צעירה ואחד מהפרויקטים הינו מפגש עם ותיקים לכתיבת סיפורי חיים. את הסטודנטים ליוותה מרב דודאי, שהנחתה אותם בכתיבה ובאיסוף החומר וכן מורן ניר, רכזת הצעירים במועצה. 

   

  במהלך הטקס, סיפרה מרב דודאי, מנחת הפרוייקט, על התהליך שעברו הסטודנטים במהלך השנה וכן הזמינה את הוותיקים והסטודנטים לספר מחוויותיהם המשותפות. דינה כרמל, תושבת ציפורי, סיפרה על תהליך העבודה המעשיר עם הסטודנט אור חזוט: "הוא ממש הפך להיות נכד שלי, מאוד נהניתי מהמפגשים איתו" רבים מהוותיקים והסטודנטים, סיפרו שנוצרו ביניהם לאורך השנה קשרים חמים מאוד והביקורים בבתי הוותיקים, ממשיכים גם לאחר שהפרוייקט הסתיים. 

   

  כל סטודנט שהשתתף בפרוייקט קיבל מלגה של 10,000 ₪ מהמועצה בשיתוף מפעל הפיס ושותפות גליל מרכזי. ראש המועצה, אייל בצר, ברך ואמר: "מרגש לראות את הקשרים החמים שנוצרים, שימור הזכרון הוא משימה חשובה שאנו עוסקים בה בדרכים רבות במועצה, אנחנו מעניקים מדי שנה מלגות רבות לסטודנטים, אך המלגות של המעורבות החברתית, אלו שיוצרות את הקשרים הרב דוריים ואת המעורבות אלו בחיי אלו, הן המרגשות מכולן". 

   

  ראש מועצה, העניק יחד עם נוקי בן שושן, מנכ"לית עמותת ותיקי העמק ומרב דודאי, מנחת הסטודנטים, את הסיפורים הכרוכים לוותיקים וכן שי לראש השנה, הן לוותיקים והן לסטודנטים – צנצנת דבש תוצרת העמק. "אני מאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה, המון בריאות ושנה גשומה לכולנו". 

  עבור לתוכן העמוד