איכות הסביבה מחזור איכות סביבה - גינה קהילתית איכות סביבה - חינוך פח כתום
  איכות הסביבה
  דלג על איכות הסביבה

  איכות הסביבה

  מנהל: אסף אליה

  מזכירה: מירי מלכה

  טלפון מזכירות: 04-6520098

  פקס: 153-4-6520098

  צור קשר איכות הסביבה: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  מקדמים מיחזור ושימוש בפחים הכתומים

  8/11/2016 עודכן בתאריך

  במסגרת קמפיין לעידוד מחזור אריזות ביישובי המועצה יהנו הורים וילדים ב 14 יישובים במועצה מהצגות ילדים חינמיות בנושא מיחזור ושימוש נכון בפחים הכתומים.

   

  במהלך החודשים נובמבר-דצמבר, תצא המועצה בשיתוף תאגיד המחזור תמיר למבצע הסברה נוסף במטרה לעודד את התושבים למחזר את פסולת האריזות הביתית בפחים הכתומים הפזורים בישובי המועצה. המבצע יכלול הצגות ילדים אליהן הכניסה תהיה חינם בכ-14 יישובים במועצה.

   

  בקמפיין החורף יזכו לראות את "שימי בממלכת הפחים" כוכב הילדים של תאגיד המחזור תמיר המסביר מדוע זה חשוב למחזר וכיצד יש לעשות זאת. מטרת פעילות זו ויתר הפעילויות, ללמד את התושבים כיצד ממחזרים ומה נדרש מהם על מנת להצטרף לעשייה הארצית בתחום המיחזור.

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר: "אנו עומדים בפני סיום פרישת הפחים הכתומים ביישובי המועצה ועד כה שיתוף הפעולה של התושבים מצויין, נמנע נזק לסביבה ונחסכות עלויות הטמנה יקרות. אני משוכנע שיחד עם ההסברה הרחבה שאנו עושים בנושא, במעבר של מדריכים מבית לבית בכל יישובי המועצה, רמת המיחזור בעמק תמשיך להיות מהגבוהות בישראל. בשנה הבאה נפעל לסיים את בניית המסתורים לפחים בתיאום מלא עם היישובים".

   

  קובי דר, מנכ"ל תמיר: "המועצה האזורית עמק יזרעאל הינה שותפה חשובה של תמיר במאמץ לצמצום הפסולת ומחזורה. מהפכת המחזור שיצאה לדרך לפני כמעט 5 שנים הולכת ותופסת תאוצה ואנו שמחים לראות יותר ויותר תושבים ממחזרים את פסולת האריזות הביתית שלהם."

  עבור לתוכן העמוד