איכות הסביבה מחזור איכות סביבה - גינה קהילתית איכות סביבה - חינוך פח כתום
  איכות הסביבה
  דלג על איכות הסביבה

  איכות הסביבה

  מנהל: אסף אליה

  מזכירה: מירי מלכה

  טלפון מזכירות: 04-6520098

  פקס: 153-4-6520098

  צור קשר איכות הסביבה: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  ירוק עולה

  8/05/2016 עודכן בתאריך

  מטמיעים עשייה ירוקה בגני הילדים של העמק – לאחרונה ביקרו במספר גני ילדים במועצה נציג המשרד להגנת הסביבה - רועי שמחה, דנה לב מהרשת הירוקה, דפנה ליבנה רכזת החינוך הסביבתי במועצה ותמר אודם ורועי בירן מטמיעי מתווה השר בגני הילדים במועצה. הסיור נערך בכדי לבחון את היעילות והישימות של השתלמות הקיימות שעברו גני הילדים בעמק בהן השתתפו כ 45 גננות.

   

  הסיור החל בטיבוע תנשמות בכפר יהושע, בהשתתפות שני גני המועצה בכפר וקבוצת "כן לציפור" מבית ספר "מרחבים". לאחר מכן נערך ביקור בגנים בכפר יהושע, בבית שערים, ביפעת ובשריד. הגננות סיפרו למבקרים עד כמה ההשתלמות משמעותית ומעצימה עבורן. דפנה ליבנה, רכזת החינוך הסביבתי במועצה אמרה: "הרגשנו את העשייה הנהדרת שיש בתחום הקיימות בגנים וביתר שאת הודות להשתלמות, וראינו את התוצרים הנפלאים ועוד נמשיך ונראה אותם בשנה הבאה – ההשתלמות שלנו נמשכת שנתיים, ובמסגרתה הגנים מוסמכים כירוקים וירוקים מתמידים. לצד ההסמכה, ההשפעה של כל העשייה הזו על נפשם ותפיסותיהם של ילדי העמק, היא התוצר האמיתי והמשמעותי של תהליך זה".

   

  באגף איכות הסביבה והחינוך אמרו השבוע כי המועצה פועלת לקיים השתלמות נוספת לגננות שלא משתתפות בסבב הנוכחי וכן לקיים גם השתלמות לסייעות בגנים.

  עבור לתוכן העמוד