מבנה ציבור בשמשית אולם ספורט גן ילדים - אלוני אבא שיקום תשתיות ביישוב הותיק - כפר ברוך גן שעשועים - ציפורי
  אגף הנדסה ותשתיות
  דלג על אגף הנדסה ותשתיות

  אגף הנדסה ותשתיות

  מנהל: דובי וינגרטן

  מזכירה: רותי אמויאל

  טלפון מזכירות: 04-6520045

  פקס: 04-6520050

  צור קשר א. הנדסה ותשתיות - לחץ כאן

  בקשות להיתרים וטופס 4 טל' 6520716

  בימים ב' ו-ד' בשעות 8:00-15:00

  חונכים שלב א' בבית הספר התיכון בהרדוף

  9/10/2016 עודכן בתאריך

  בהתרגשות רבה נחנך בבית הספר התיכון בהרדוף שלב א' בבינוי התיכון. השלב החדש כולל מעבדה, ספרייה ו 6 כיתות ולראשונה, יש בבית הספר מבנה קבע לכיתות י"א י"ב. שלב א' שנחנך, הוא חלק מתכנית רחבה יותר במסגרתה תבנה גם חטיבת הביניים, מבני סדנאות, התכנסויות ומנהלה.


  תלמידי הרדוף כבר התחילו את השנה החדשה בכיתות החדשות ובמבנה הישן ובסדנאות, נפרשו תערוכות אמנות של תלמידי בית הספר. אורית לפידות, מנהלת בית הספר, הודתה לצוות על ההשקעה באסתטיקה ברחבי בית הספר, והענקת תחושת בית לתלמידים.

   

  טקס החנוכה נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, מנהלת אגף החינוך – רחל שחורי ופרג' פרג' נציג בכיר ממשרד החינוך .

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את התלמידים וצוותי ההוראה לשנה החדשה והתכבד בקביעת המזוזה. בצר הודה למחלקת ההנדסה במועצה שמלווה את הפרוייקט, אגף החינוך בראשותה של רחל שחורי ולוועד ההורים הבית ספרי התומך ומלווה את העשייה ואת פיתוח בית הספר. "בפתחה של שנה חדשה, ברכות על ההתחדשות – לתלמידים, להורים, למורים ולצוות – שנה טובה ומתוקה, שנה גשומה של למידה פורייה ומעשירה." בהמשך צפוייה בנייה של שלב נוסף ורחב בבית הספר שישלים את ההתחדשות בתיכון.

  עבור לתוכן העמוד