מבנה ציבור בשמשית אולם ספורט גן ילדים - אלוני אבא שיקום תשתיות ביישוב הותיק - כפר ברוך גן שעשועים - ציפורי
  אגף הנדסה ותשתיות
  דלג על אגף הנדסה ותשתיות

  אגף הנדסה ותשתיות

  מנהל: דובי וינגרטן

  מזכירה: רותי אמויאל

  טלפון מזכירות: 04-6520045

  פקס: 04-6520050

  צור קשר א. הנדסה ותשתיות - לחץ כאן

  בקשות להיתרים וטופס 4 טל' 6520716

  בימים ב' ו-ד' בשעות 8:00-15:00

  חונכים מגרשי ספורט חדשים

  בקיבוץ גזית ובקיבוץ מרחביה
  2/02/2016 עודכן בתאריך

  מתחדשים - בארוע קהילתי שנערך השבוע, במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, הנהלת הקיבוץ וחברי הקהילה,  חנכו בקיבוץ גזית את מגרש הספורט המחודש של הקיבוץ – המגרש החדש נבנה באמצעות המועצה האזורית והקיבוץ, והוא ישמש כמגרש מודולרי למגוון סוגי ספורט – טניס, כדורסל, כדורגל ועוד.  

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר ברך ואמר: "ברכות לחנוכת המגרש החדש, השנה הוקם בקיבוץ גם מועדון ותיקים מועשר לרווחת ותיקי היישוב והאזור, יש כאן תנופה של עשייה ופיתוח והרחבה שהולכת ומתאכלסת, אני מאחל לכם המשך עשייה ופעילות מבורכת, המועצה תמשיך לתמוך ולקדם את העשייה הברוכה הזו".  

  בקיבוץ הודו במיוחד לסיון רוטמן, מענף בינוי ותשתיות בגזית שניהלה את הפרויקט וכן לצוות הליווי של גזית – שתכנן את המגרש וכיוון לצרכי היישוב, למזכיר היישוב ולכל העושים במלאכה. 

  בימים אלה קיבוץ גזית נהנה מהרחבה חדשה וכבר כ- 9 בתים חדשים אוכלסו. בהמשך צפויים להבנות בתים נוספים וההרחבה תכלול כ 23 יחידות.  

  בשנה האחרונה, הקימה המועצה ביישוב מועדון ותיקים מועשר שנותן מענה לוותיקי הקיבוץ וכן ליישובי המועצה הסמוכים.  עמרי סאאל, מזכיר הקיבוץ, אמר השבוע: "קיבוץ גזית נמצא בשנה האחרונה בתנופה של עשייה ופיתוח, חנוכת המגרש היא חלק מהעשייה החשובה הזו, אני תקווה שהמגרש יהיה שוקק פעילות".  

   מגרש ספורט חדש בגזית מגרש ספורט חדש בקיבוץ מרחביה

   גם בקיבוץ מרחביה התחדשו בסוף השבוע האחרון במגרש ספורט משופץ אותו חנכו בהפנינג יישובי. המגרש  הוותיק שופץ על ידי המועצה והיישוב, וישמש את קהילת הקיבוץ הצומחת.  

  מזכיר הקיבוץ, עוזי עשת, אמר במהלך טקס החנוכה של המגרש החדש: "אנו רואים במגרש הספורט המשופץ מרכיב מרכזי לשילוב הקהילות בקיבוץ מרחביה ועל כן, אנו מחשיבים מאוד את הפעילות שבו. זו הזדמנות מיוחדת שלנו להודות למועצה שנרתמה יחד איתנו לשיקום המגרש ותודה ענקית למשה להב – יו"ר הועד המקומי אשר ניהל את פרויקט השיפוץ בהשקעה רבה של זמן ורצון טוב ובעיקר תוך אמונה במהלך החברתי הזה, יצא לנו מוצר נפלא." שיקום המגרשים הוא חלק ממיזם רחב של שיקום מגרשים ותיקים ביישובי המועצה, שמוביל אגף ההנדסה, לצד בניית מתקנים חדשים בבתי ספר וביישובים. במהלך הארוע ציינו בקיבוץ גם את חג ט"ו בשבט ונטעו ושתלו סביב המגרש החדש.

  עבור לתוכן העמוד