מבנה ציבור בשמשית אולם ספורט גן ילדים - אלוני אבא שיקום תשתיות ביישוב הותיק - כפר ברוך גן שעשועים - ציפורי
  אגף הנדסה ותשתיות
  דלג על אגף הנדסה ותשתיות

  אגף הנדסה ותשתיות

  מנהל: דובי וינגרטן

  מזכירה: רותי אמויאל

  טלפון מזכירות: 04-6520045

  פקס: 04-6520050

  צור קשר א. הנדסה ותשתיות - לחץ כאן

  בקשות להיתרים וטופס 4 טל' 6520716

  בימים ב' ו-ד' בשעות 8:00-15:00

  חונכים מגרש ספורט חדש בקיבוץ גזית

  3/02/2016 עודכן בתאריך

  בארוע קהילתי שנערך השבוע, במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, הנהלת הקיבוץ וחברי הקהילה, חנכו בקיבוץ גזית את מגרש הספורט המחודש של הקיבוץ – המגרש החדש נבנה באמצעות המועצה האזורית והקיבוץ, והוא ישמש כמגרש מודולרי למגוון סוגי ספורט – טניס, כדורסל, כדורגל ועוד.

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר ברך ואמר: "ברכות לחנוכת המגרש החדש, השנה הוקם בקיבוץ גם מועדון ותיקים מועשר לרווחת ותיקי היישוב והאזור, יש כאן תנופה של עשייה ופיתוח והרחבה שהולכת ומתאכלסת, אני מאחל לכם המשך עשייה ופעילות מבורכת, המועצה תמשיך לתמוך ולקדם את העשייה הברוכה הזו".

   

  בקיבוץ הודו במיוחד לסיון רוטמן, מענף בינוי ותשתיות בגזית שניהלה את הפרויקט וכן לצוות הליווי של גזית – שתכנן את המגרש וכיוון לצרכי היישוב, למזכיר היישוב ולכל העושים במלאכה.

   

  בימים אלה קיבוץ גזית נהנה מהרחבה חדשה וכבר כ- 9 בתים חדשים אוכלסו. בהמשך צפויים להבנות בתים נוספים וההרחבה תכלול כ 23 יחידות.

   

  בשנה האחרונה, הקימה המועצה ביישוב מועדון ותיקים מועשר שנותן מענה לוותיקי הקיבוץ וכן ליישובי המועצה הסמוכים. עמרי סאאל, מזכיר הקיבוץ, אמר השבוע: "קיבוץ גזית נמצא בשנה האחרונה בתנופה של עשייה ופיתוח, חנוכת המגרש היא חלק מהעשייה החשובה הזו, אני תקווה שהמגרש יהיה שוקק פעילות".

  עבור לתוכן העמוד