מבנה ציבור בשמשית אולם ספורט גן ילדים - אלוני אבא שיקום תשתיות ביישוב הותיק - כפר ברוך גן שעשועים - ציפורי
  אגף הנדסה ותשתיות
  דלג על אגף הנדסה ותשתיות

  אגף הנדסה ותשתיות

  מנהל: דובי וינגרטן

  מזכירה: רותי אמויאל

  טלפון מזכירות: 04-6520045

  פקס: 04-6520050

  צור קשר א. הנדסה ותשתיות - לחץ כאן

  בקשות להיתרים וטופס 4 טל' 6520716

  בימים ב' ו-ד' בשעות 8:00-15:00

  חונכים בית טיף וטף ומועדון חוגים בדברת

  24/01/2016 עודכן בתאריך

  במפגש חגיגי של ילדים והורים ונציגי הקיבוץ והמועצה, נחנך בסוף השבוע האחרון בקיבוץ דברת בית טיף וטף – מועדון לילדים ובית חוגים יישובי. הפתיחה התאפשרה הודות למאמץ משותף של המועצה והקיבוץ – בחודשים האחרונים התגייסו כל תושבי דברת ואוכלוסיית ההרחבה בקיבוץ לפרוייקט הסדרה של המקלט הגדול ביותר ביישוב. בעבודת כפיים מאומצת, המקלט שופץ שודרג והפך למועדון צבעוני ומאובזר לרווחת הילדים וההורים. תקצוב הפרוייקט נעשה על ידי המועצה – אגף קהילה ורווחה במסגרת פרוייקט משלבים כוחות, התומך ביוזמות קהילתיות, ובהשתתפות הקיבוץ.

   

  הטקס נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, שגזר את הסרט יחד עם ילדי הקיבוץ והתרשם מהעשייה הקהילתית במקום. בצר ברך ואמר: "כל הכבוד לקהילה – זו חוויה מגבשת ומעצימה, מחברת את החדשים והוותיקים לקהילה אחת חזקה ומאוחדת של קיבוץ מתחדש. תודה לצוות שדחף את הפרוייקט – לאגף קהילה ורווחה במועצה, לקיבוץ שתמך, לכל העושים במלאכה - ולכם – תושבי דברת והילדים – הפרוייקט הזה הוא שלכם ובשבילכם! נמשיך לתמוך בעשייה הקהילתית בקיבוץ".

   

  לאחרונה השלים הקיבוץ הרחבה גדולה ותושבים חדשים רבים הצטרפו לקיבוץ בשכונה חדשה ומטופחת. במהלך אירוע חנוכת המועדון ובית החוגים, נערכה פעילות חווייתית לילדים. מנהלת הקהילה בקיבוץ, ברכה אף היא ואמרה: "תודה לילדים שבזכותם אנו חוגגים את חנוכת המועדון, לחברים והחברות שיצרו ובנו בעשר אצבעותיהם - מעיד על חוסן חברתי ועוצמה להמשיך ולהגשים כל חלום שנחלום יחד כקהילה. לראש המועצה אייל בצר ולמועצה שסייעה לקיבוץ במימון הפרויקט בתמיכת איריס ממחלקת הרווחה ואורנה ברשד עו"ס הקיבוץ."

  עבור לתוכן העמוד