מבנה ציבור בשמשית אולם ספורט גן ילדים - אלוני אבא שיקום תשתיות ביישוב הותיק - כפר ברוך גן שעשועים - ציפורי
  אגף הנדסה ותשתיות
  דלג על אגף הנדסה ותשתיות

  אגף הנדסה ותשתיות

  מנהל: דובי וינגרטן

  מזכירה: רותי אמויאל

  טלפון מזכירות: 04-6520045

  פקס: 04-6520050

  צור קשר א. הנדסה ותשתיות - לחץ כאן

  בקשות להיתרים וטופס 4 טל' 6520716

  בימים ב' ו-ד' בשעות 8:00-15:00

  חונכים את כביש הגישה החדש בקיבוץ שריד

  במסגרת תכנית "שיקום תשתיות ותיקות" של משרד החקלאות
  14/10/2015 עודכן בתאריך

  יוצאים בדרך חדשה:סופו של פרויקט כביש הגישה החדש לקיבוץ שריד נחגג השבוע בטקס גזירת הסרט וחניכה של הדרך החדשה. עלותו של הפרויקט מוערכת בכ-3 מיליון שקלים, והוא בוצע במימון עיקרי של משרד החקלאות ותוספת של היישוב.

   

  את הטקס כיבדו בנוכחותם ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, מנהל המחוז האזורי מטעם משרד החקלאות, ד"ר נתי גלבוע, מתי כהן המנהל העסקי של קיבוץ שריד, סול לביא בן-שימול יו"ר הקיבוץ וכמובן רבים מתושביו, אגף ההנדסה במועצה וכן מתכננים ומהנדסים שעמלו על הפרויקט.

   

  קיבוץ שריד יחגוג 90 שנה, ופרויקט זה הינו חלק מפרויקט רחב יותר של משרד החקלאות אשר שואף לשקם את התשתיות הקיימות ביישובים הוותיקים.

   

  מנהלת הקהילה של קיבוץ שריד, גליה מירום, סיכמה את שיתוף הפעולה במסגרת הפרויקט:" קיבוץ שריד שבע רצון מאוד מתוצאות הפרויקט, שריד מודה מקרב לב לכל המעורבים, ואני חייבת לציין לשבח את עבודתם הזריזה של הפועלים והמתכננים שביצעו את עבודתם במסגרתו של יישוב הומה ושוקק חיים כמו קיבוצינו".

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר התרשם מהעבודות ואמר השבוע: "פרוייקט שיקום התשתיות והצטרפותם של תושבים חדשים להרחבה הפורחת בקיבוץ משדרגים לאין שיעור את איכות החיים בקיבוץ, נמשיך לפעול לשיקום תשתיות וסלילת כבישים ביישובים ותיקים נוספים כפי שנעשה לאחרונה בגבת, בתל עדשים ובכפר ברוך."

  עבור לתוכן העמוד