הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  אילנה המר, יהודה כהן, שלומית רוזנשטיין

  1/04/2014 עודכן בתאריך

  שם: אילנה המר, יהודה כהן, שלומית רוזנשטיין              

  גיל: 71 - 79

  מגורים: אילנה המר - נהלל, יהודה כהן - שדה יעקב, שלומית רוזנשטיין - כפר תבור.

  מתנדבים ב: מוזיאון העמק - יפעת

  כמה זמן? 4 שנים.

  למה שם?

  אילנה התנדבה בעבר במקומות שונים, וכשחיפשה מקום חדש הגיעה למוזיאון והתלהבה לקחת חלק בפעילות ראויה וחשובה שכזו.

  יהודה היה באירוע במוזיאון, התלהב, ונרתם בשמחה להתנדבות במקום.

  שלומית הייתה גננת במקצועה, ותמיד אהבה לעבוד עם ילדים. האפשרות להדריך ילדים במקום כה חשוב קסמה לה, ומאז מתנדבת כמדריכה במוזיאון.

  שגרת ההתנדבות:

  אילנה ארגנה קבוצה של מתנדבות נוספות, ויחד הן מארגנות אירועים במוזיאון, אופות עוגות ועוגיות ומסייעות בהפקת אירועים במוזיאון בתקופת החגים ובפעילויות משפחתיות.
  יהודה התחיל לעבוד באחזקה במוזיאון, ועבר מהר מאד להיות אחראי על הגינון וטיפוח הנוי.
  שלומית היא חלק מצוות המדריכים במוזאון,  ומדריכה בעיקר ילדים.

  המלצת האחראי על המתנדב:

  אילנה מפעילה צוות שלם של מתנדבות שפועלות יחד בייחוד בעבודה עם קהל משפחות בחופשות ובחגים. היצירתיות שלה ורעיונותיה המקוריים משולבים בפעילות המוזאון ע"י הצוות הקבוע גם כשאינה נוכחת במקום. צוות המוזאון כולו מעריך מאד את פעילותה ופעילות קבוצת המתנדבות שעובדות עמה, ועל כך נתונה לה תודתנו.

  יהודה עוסק בגינון השטחים במוזאון, בטיפוח פינות פורחות ונקיות, ובעבודות אחזקה על פי הצורך. תרומתו הייחודית היא רבה! הוא מגיע בכל מזג אויר ובזכות ידי הזהב שלו ונכונותו להפריח ולטפח כל צמח וגינה, הוא מטפח את המוזאון ואת סביבתו. הוא הפך להיות חלק מהמוזיאון. הוא אדם מקסים, צנוע, אהוב ומוערך מאד על כל צוות המוזאון.

  שלומית מדריכה ילדים ומבוגרים במוזאון בתוכניות הדרכה שונות ומגוונות. היא בולטת בעבודתה הנעימה, בסבלנות אין קץ, ביצירתיות, וביכולתה להסביר ולהדגים לכל ילד ע"פ הבנתו. הדרכתה האיכותית, התחשבותה וסבלנותה, הפכו אותה למדריכה משמעותית בעיקר בהדרכת ילדים צעירים ובני משפחותיהם. שלומית מסורה ומחויבת למוזאון, ותרומתה ייחודית ובעלת ערך רב לכל צוות המוזיאון.
  וזה רק על קצה המזלג! על כל אלה ועוד - נתונה לשלושתם הערכתינו ותודתנו הגדולה! " (מתוך ההמלצה שכתבה ברקת ענבר כהן - מנהלת המוזיאון.

  מסר לתושבי העמק: חשוב למצוא סיבה לקום בבוקר, ולעשות משהו שאתה באמת אוהב לעשות! וכשאתה נותן- אתה מקבל! להרגיש שאתה מועיל לחברה ולקהילה ושאתה עושה משהו משמעותי - זו ברכה!

  עבור לתוכן העמוד