הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  רותי הראל, הושעיה

  1/10/2013 עודכן בתאריך
  הגדל
  שם: רותי הראל, גיל: 51, מגורים: הושעיה
  מתנדבת ב: הטמעת החינוך הסביבתי והמודעות לאיכות הסביבה בהושעיה
  כמה זמן: 8 שנים

  למה שם?
  כי זה חשוב לי. אני רואה בעשייה הזו שליחות! חושבת שזו חובה שלנו להטמיע את הנושא הזה, כמו אוויר לנשימה. יש משהו מאד ערכי בעשייה הזו. מאד לא אגואיסטי - לפעול למען הסביבה הלא אנושית, הדוממת.

  שגרת ההתנדבות:
  אין לי לוח זמנים קבוע ומתוכנן. אני כל הזמן יוזמת רעיונות, מגייסת צוותים, מארגנת ישיבות, ומוציאה לפועל את התכניות. לשמחתי תמיד אנשים נרתמים ומצטרפים. אני מסבירה להם, מלהיבה אותם. אני מובילה את וועדת איכות הסביבה ביישוב. אנחנו נפגשים לפי הפרויקטים ומה שעל הפרק באותו זמן. אני מלווה כל פרויקט מא' עד ת'. 

  המלצת אחראי על המתנדב:
  "רותי פועלת כבר שנים רבות במרץ רב, בנחישות, במסירות ובאהבה להעלאת המודעות לאיכות הסביבה בביה"ס ובקהילת הושעיה, וסוחפת אחריה את כלל הישוב - ילדים ובוגרים כאחד. פעילותה באה לידי ביטוי בישוב בהטמעת המודעות והחינוך הסביבתי, ובהובלת פרויקטים קהילתיים ירוקים, כגון: הקמת פינת חי בביה"ס, הקמת פינת מיחזור ביישוב, פריצת שביל סובב הושעיה, פריצת סינגל הושעיה, טיולי משפחות באביב, הובלת ועדת איכות הסביבה, ייזום והובלת פרויקטים קהילתיים ירוקים בישוב, גיוס יישובי הסביבה לנושא ה'ירוק' ועוד.
  כל פעולותיה של רותי לטובת הקהילה נעשות ביוזמתה המלאה, ובהתנדבות מוחלטת. רותי תמיד בתנועה: יוזמת, חושבת, מגייסת כספים ואנשים, מפעילה ופועלת לאורך שנים רבות ללא לאות.
  רותי הראל אינו רק שם - רותי הראל הפכה למושג, דוגמה ומופת. היא מלמדת את כולנו לאהוב את הטבע, לשמור על הסביבה ולתת ללא תנאי. על כל זאת ועוד - אנו רואים בה ראויה לכל פרס והוקרה." (מתוך ההמלצה שכתבה נעמי רומיניאק - רכזת הקהילה בהושעיה)

  מסר לתושבי העמק:
  השמירה על הסביבה היא צורך ערכי וקיומי כמו אוויר לנשימה! אני נהנית מזה. הפעילות שלי היא לא עול עבורי. היא צורך!
  עבור לתוכן העמוד