הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  נילי רביב, הסוללים וצביה קדוש, אחוזת ברק

  1/08/2013 עודכן בתאריך
  הגדל
  שם:
  נילי רביב, גיל: 68, מגורים: הסוללים
  צביה קדוש, גיל: 55, מגורים: אחוזת ברק
  מתנדבות ב: קייטנת המועצה לילדים בעלי צרכים מיוחדים
  כמה זמן: שנתיים

  למה שם?
  נילי: זה היה לפני כשנתיים. ישבתי שבעה פעם שנייה בתקופה קצרה והייתי במקום מאד נמוך בחיים שלי. חיפשתי דרך לברוח מעצמי ומהמחשבות שלי, ואז פתאום נחשפתי לקריאת המועצה למתנדבים לקייטנה הזאת. הלכתי על זה. נחשפתי לתחום שלא הכרתי וזה הציל אותי. 'נכוויתי לטובה!!!'. בשנה השנייה זה כבר היה לי ברור שאני בפנים!
  צביה: כל החיים אני מתנדבת! אני מכירה את התחום הזה וכשהציעו לי בפעם הראשונה- שמחתי. הנתינה היא אצלי בנשמה. מחפשת איפה לתת מעצמי והקייטנה הזאת אפשרה לי את זה!

  שגרת ההתנדבות
  בשבוע הקייטנה היינו נוסעות בהסעה ואוספות את הילדים מהבתים, מרכזות אותם ליום הפעילות, ואחה"צ מלוות אותם בפיזור חזרה לבתים. במהלך היום כל אחת מאיתנו הייתה אחראית על קבוצה של ילדים, וביצענו כל משימה שנדרשה, כולל החתלה, האכלה, וליווי צמוד. שימשנו גם כמדריכות חונכות ומסייעות לבני הנוער שהתנדבו בקייטנה.

  המלצת אחראי על המתנדב:
  "נילי וצביה מלוות זו השנה השנייה את פעילות הקייטנה "כייף מיוחד לי בעמק" - 5 ימים של פעילויות בטבע, סדנאות וטיולים ברחבי הארץ לילדים בעלי צרכים מיוחדים תושבי המועצה. במהלך ימי הקייטנה הן נרתמו לכל פעילות שנדרשו לה! נילי וצביה היוו דוגמה והשראה עבור כולנו- הרכזים , המתנדבים והילדים המשולבים בקייטנה - והיו כאימהות דואגות וחמות, שהיו שם תמיד עבור כולם במילת עידוד, חיבוק תמיכה ועזרה. אין ספק שלהירתמות שלהן - יש חלק נכבד בחוויה המוצלחת של הקיטנה! אנו רואות לנו לזכות - להודות להן על פעילותן, ולהוקיר אותן כמתנדבות החודש של המועצה!
  אתי גפן - מנהלת המח' לשירותים חברתיים, עדילי פרי - עובדת סוציאלית, אחראית תחום צרכים מיוחדים

  מסר לתושבי העמק:
  נילי: "יותר משנתתי אני לילדים - הם נתנו לי! זה מה שנותן לי את הכוח לבוא גם בפעם הבאה!".
  צביה: "אנשים צריכים להיות יותר פתוחים - להכיר ולפגוש את הילדים האלה. כשמכירים ונוגעים בהם - רואים את הנשמה שלהם, שהם כמו כולנו. בי זה שינה המון דברים. ברור שאהיה שם גם בשנה הבאה!"
  עבור לתוכן העמוד