הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  גדעון הקר, יפעת

  1/07/2013 עודכן בתאריך
  הגדל
  שם: גדעון הקר, גיל: 52, מגורים: יפעת
  מתנדב ב: מד"א עפולה: נהג ניידת טיפול נמרץ וחובש בכיר.
  כמה זמן: במד"א - 18 שנה. (מתנדב גם במתמיד למעלה מ 20 שנה!)

  למה שם?
  זה תמיד היה בראש שלי - לעשות משהו גם בשביל הנפש. לא רק לעבוד כל הזמן. לתרום במשהו. לא לחכות להתנדב רק בפרישה. זה היה משמעותי בשבילי לתרום גם בגיל היותר צעיר. היה לי חשוב! פניתי למד"א בעפולה ושאלתי איך אפשר לעזור. הציעו לי קורס הכשרה, הלכתי, ומאז אני שם! אני חלק מהצוות הזה כבר הרבה שנים, הרוב הגדול נשאר, ואנחנו עוברים הרבה דברים ביחד.

  שגרת ההתנדבות
  עושה משמרת פעם השבוע למשך 8 שעות. (כבר 18 שנה!)
  המשמרת שלי בבסיס מד"א בעפולה. אני נהג בניידת טיפול נמרץ, שיש בה רופא, פרמדיק, ואני. אנחנו נותנים מענה לקריאות מאזור בית שאן והגלבוע, ועד צומת המוביל ורמת ישי. העבודה שלי היא גם של נהיגה בתנאים מיוחדים, גם של הגשת עזרה וגם עבודה פיזית: טיפול בבית והעלאת החולים/ פצועים מהבית לניידת, ומהניידת למיון בבית החולים. לאורך השנים הייתי עד לאירועים מגוונים וגם קשים מאד, כמו בתקופת הפיגועים בחדרה, בעפולה, בצומת מגידו... יש גם מצבים שנוצרים קשרים עם אנשים שמגיעים אליהם פעם שניה ושלישית.... בתחום הזה יש הרבה עניין והרבה משמעות!!!
  בשנה שעברה הצטרפה אלי גם ביתי השלישית, ענבל, להתנדבות במד"א במסגרת המחויבות האישית, והיא ממשיכה להתנדב שם גם אחרי שמילאה את מכסת השעות שלה. זה די מדבק! ונראה שגם היא נדבקה בחיידק הזה של ההתנדבות במד"א!

  המלצת אחראי על המתנדב:
  גדעון משמש כנהג ניידת טיפול נמרץ שבמשמרת, מזה- 18 שנה. הוא מתמיד בהתנדבות זאת מידי שבוע ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצון הצוותים המטפלים והנהלת המרחב. על כך מגיעה לו לדעתי, הערכה מיוחדת!

  מסר לתושבי העמק:
  האנשים במד"א הם אנשים מקסימים! מאד נעים להיות חלק מהמקום הזה. נעים להגיע לשם ואני נהנה מכל יום שאני שם! זה הרבה מעבר לעבודה או לשכר, זה משמעותי עבורי לתת יד, להיות שם ולסייע לאנשים ברגע של משבר.
  עבור לתוכן העמוד