הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  הר לעמק, תמרת

  1/05/2013 עודכן בתאריך
  הגדל
  שם: גליה אמדור, סמדר אלרואי, דניאלה רז-וינר, אילונה טל, אריק שלמון, אריק לוי, שמוליק רוכין, גדעון גל, ארנון רומן, יורם גונן, זאביק מרגלית, שמעון שטיינברג, איתן אשכנזי.
  גיל: 40 - 60, מגורים: תמרת
  מתנדבים ב:
  עמותת הר לעמק - יוזמי ומארגני מרוץ שליחים "הר לעמק" מתל חי לתמרת.
  שגרת ההתנדבות:
  במשך כל השנה פעילים חברי העמותה בהכנת מרוץ "הר לעמק": יש ביניהם שאחראים על תכנון המסלול, על סימון המסלול, תחזוקת אתר האינטרנט, קשר עם הרצים, והכנת אירוע הסיום. יש שאמונים על גיוס מערך המתנדבים למרוץ, כולל שימור הקשר עם המגזר הערבי שעוזר ותומך במרוץ (מסלול המרוץ עובר במספר ישובים ערביים) ניהול וארגון 24 התחנות לאורך המסלול ואיושן על ידי מתנדבים, אחריות על מחסן הציוד - חידוש הסימון, חלוקת הציוד ועוד ועוד. נוסף על כך כל אחד ממלא תפקיד ספציפי במהלך המירוץ עצמו.
  כמה זמן: 5 שנים

  למה שם?
  מרוץ "הר לעמק" משלב שלושה ערכים המשותפים לכל חברי העמותה: אהבת הריצה, אהבת האדם ואהבת ארץ ישראל.

  המלצת אחראי על המתנדב:
  תם ונשלם מרוץ השליחים "מהר לעמק" שיצא לדרך זו השנה החמישית בליל ירח מלא ראשון שלאחר ליל הסדר. לאורך כ- 215 ק"מ בין נופיו המרהיבים של הצפון מהגליל העליון, האריה השואג בתל חיי ועד עמק יזרעאל- תמרת.
  מרוץ "הר לעמק" הינו מרוץ שליחים קבוצתי יחיד מסוגו והראשון בארץ אשר נמשך 24 שעות ביום ובלילה ומשלב ריצה בתנאי שטח שונים המעניקים לרצים חוויה מאתגרת אישית וקבוצתית בשטח הפתוח ובנופים מרהיבים. המרוץ הפך בשנים האחרונות לאחד האירועים הספורטיביים הבולטים ביותר בארץ.
  את המרוץ מנהלים חברת עמותת "הר לעמק" בהתנדבות מזה 5 שנים. לצידם מתנדבים מאות חברים נוספים מתמרת ומכל הסביבה.
  אני רואה בפעילות זו דוגמה ומופת לפעילות התנדבותית מבורכת שמעודדת עשייה ספורטיבית ביחד עם עשייה קהילתית וחיבור אל הארץ ונופיה!
  לאור כל זאת, אני ממליצה להעניק לחברי עמותת 'הר לעמק' אות הוקרה מטעם המועצה.
  (דרורית עינב - רכזת מרוץ הר לעמק)

  מסר לתושבי העמק:
  כל מה שמגיע מהתנדבות, מוגש באהבה גדולה ומורגש היטב על ידי הזולת. ההתנדבות, הן של חברי העמותה והן של תושבי תמרת והסביבה, היא נשמת אפו של המרוץ ועל כך יצא שמעו בכל פינה בארץ. המרוץ מזוהה לחלוטין עם עמק יזרעאל ותושביו. לכן חשוב שמדורת ההתנדבות לא תכבה אלא תמשיך ותלחש עוד ימים רבים.
  עבור לתוכן העמוד