הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  ישראל ויזל, הסוללים

  1/03/2013 עודכן בתאריך
  הגדל
  שם: ישראל ויזל, גיל: 54, מגורים: הסוללים
  מתנדב ב:
  מוביל את קבוצת "מניפת סובב הסוללים" - מעגל עסקי ליזמים ובעלי עסקים קטנים באזור.
  באזור שלנו פועלות 3 קבוצות 'מניפה', שמהוות מקור לשיתופי פעולה בין בעלי העסקים. הקבוצות הן תוצר של שותפות בין 'מעברים בעמק' ובעלי עסקים קטנים באזור. במסגרת פעילותם מסייעים היזמים זה לזה להרחיב את מעגל הלקוחות ולקדם את עסקיהם.
  כמה זמן:  3 שנים

  למה שם?
  בהתחלה הייתי חלק מיוזמה של בעלי עסקים בהסוללים, שביקשו לשתף פעולה ביניהם כדי למנף את העסקים העצמאיים שלהם. לאחר כשנה חברנו אל תכנית 'מניפה' של מעברים בעמק, שמלווה על ידי העובדת הסוציאלית הקהילתית. בהתחלה הייתי רק מלווה מהצד, עם הזמן בחרתי להצטרף ולסייע במינוף המעגל! תוך כדי פעילות מצאתי עצמי מוביל ודוחף ולוקח תפקיד מרכזי בקיומו של המעגל שלנו.

  המלצת אחראי על המתנדב:
  "ישראל מוביל את הקבוצה באופן מקצועי וממנף את פעילותה בצורה יוצאת מן הכלל, מתוך רצון אמיתי לתרום לשגשוג העסקים באזור. אין ספק כי קבוצה זו פועלת בהתמדה קרוב לשלוש שנים אודות לפעילותו ההתנדבותית והאכפתית של ישראל.
  ישראל מנחה באופן קבוע את המפגשים המתקיימים אחת לשבועיים, נוקט בפעולות רבות במהלך השבוע למען ליכוד הקבוצה (מיילים, שיחות אישיות, סידורים לוגיסטיים וכו'). בנוסף, תורם רבות לשיתופי הפעולה בין קבוצות מניפה נוספות, פעיל מרכזי ומשמעותי בפורום מובילי הקבוצות הנפגש כחמש פעמים במהלך השנה.
  ראוי לציין כי מעבר לפועלו הרב במסגרת קבוצות מניפה, ישראל נרתם ברצינות ומחויבות רבה ותורם רבות לפעילויות נוספות המתקיימות במסגרת "מעברים בעמק".
  אין לי ספק שהשקעתו הרבה ומחויבותו מעוררת ההערכה תורמת לצמיחת העסקים ובעלי העסקים באזור". (מתוך ההמלצה שכתבה עמית בן דויד - רכזת פרט וקהילה ב'מעברים בעמק')

  מסר לתושבי העמק:
  מסר לתושבי העמק: העמק שלנו הוא קהילה אחת גדולה! חשוב שנתרומם מתוך ה'בועות' הקטנות של כל אחד מאתנו - וניתן לקהילה הגדולה שמסביבנו! ומי שנותן - מקבל המון בחזרה!
  עבור לתוכן העמוד