הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  מירה פחימה, גבעת אלה

  1/12/2012 עודכן בתאריך
  הגדל
  שם: מירה פחימה, גיל: 64, מגורים: גבעת אלה
  מתנדב ב:
  הקימה את עמותת 'עלי כותרת' במטרה להעניק מענה הולם לבני נוער בעלי צרכים מיוחדים מעמק יזרעאל והסביבה. העמותה מפעילה בגבעת אלה את 'מועדון אביב' במסגרת של תנועת נוער, ובו פעולות קבועות אחר הצהריים ופעולות מיוחדות בימי שישי שבת ובחגים.
  כמה זמן: כעשר שנים.

  למה שם?
  אני אם לבן בעל צרכים מיוחדים. כשהגיע לגיל הנעורים הרגשתי בחוסר במסגרת חברתית מתאימה עבורו, וכשלא מצאתי כזו, התארגנתי ביחד עם עוד 8 אימהות, ויחד הקמנו את העמותה לצורך גיוס תרומות. יחד הקמנו את המועדון, בתמיכת היישוב - שנתן את המקום, ובתמיכת המועצה! עשינו את זה בשביל הבנים והבנות שלנו. היום, כשהבן שלי כבר גדל ועבר למסגרת חדשה -המשכתי איתו ל'בית בעמק' ביפעת, שם אני מעבירה בהתנדבות חוג צילום. כל הפעילות ההתנדבותית שלי, היא בזכותו!

  המלצת אחראי על המתנדב:
  "מראשית הדרך, ובמשך שבע שנים רצופות, מירה שימשה כמנוע לפעילות וגם כמצפן ערכי וחברתי. העיקרון אותו הובילה הוא כי שערי המועדון פתוחים לכל אדם שמרגיש צורך במסגרת חברתית תומכת, ואינו מצליח להשתלב ביישוב שלו.
  מירה הייתה לאורך כל הדרך יוזמת, דוחפת, ופעילה - על מנת שהפעילות המיוחדת הזו של המועדון תפעל ללא הפסקה ותיתן מענה נאות והוגן לנערים ולנערות. במשך שנים תרמה מעצמה ללא לאות, ועל כך , לדעתי, היא ראויה לפרס על מפעל חיים!" (מדברי אלון נהיר - יו"ר עמותת 'עלי כותרת').

  מסר לתושבי העמק:
  ההתנדבות, כערך - תורמת המון לאדם הנותן!
  לעשות משהו למען מישהו, למען הזולת. אני ממליצה לכולם להתנדב - למען איכות החיים!
  עבור לתוכן העמוד