הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  אפריים בן יוסף, שמשית

  1/03/2012 עודכן בתאריך
  הגדל

  שם: בן יוסף אפרים

  גיל: 69 – גמלאי

  מגורים: שמשית

  מתנדב ב: התקנת מחשבים ותמיכה - בבתי אזרחים וותיקים.

  כמה זמן: חצי שנה

  למה שם? את המחשב האישי הראשון (IBM) קבלתי ב- 1984 ומצאתי בתחום זה עניין רב. מאז רכשתי יידע וניסיון רב בתחום החומרה והתוכנה. לאחרונה גם סיימתי השתלמות כטכנאי פי.סי ורשתות תקשורת.

  שגרת התנדבות: מעת לעת המועצה האזורית עמק יזרעאל משדרגת את המחשבים שבחזקתה. המחשבים הישנים נבדקים ומותקנים בהם תוכנות מתקדמות כגון אופיס 2010, אנטי וירוס ועוד.. מחשבים אלה מועברים על ידי ומותקנים בבית האזרחים הוותיקים. ההתקנה גם כוללת הסבר ראשוני על דרכי הפעלת המחשב והשימוש בתוכנות השונות. בהמשך ניתנת גם תמיכה בסיסית במידת הצורך.

  המלצת אחראי על המתנדב: לאפרים בן יוסף כוחות מוטיבציה ומרץ כשל צעיר, וידע וניסיון שנרכש לאורך השנים שילוב מנצח כשהוא נתרם בהתנדבות למען האחר - אוכלוסיית ותיקי העמק שנרשמו לקבלת מחשב לביתם.
  אפרים הצליח תוך חודשים ספורים לספק מחשבים ולהדריך בהפעלתם למספר רב של ותיקים ובכך צמצם ביותר את רשימת ההמתנה פעילותו של אפרים מתאפיינת ביעילות ובתקשורת טובה הן עם הוותיקים בביתם והן עם מחלקת מתנדבים המפעילה את הפרויקט.

  מסר לתושבי העמק: לתרום מניסיוני האישי - זה המניע העיקרי שלי והסיפוק הרב הוא שכרי. בטוחני שיש עוד רבים בעלי ניסיון וידע בתחומים שונים שלהם מניע דומה. לאלה שטרם התנדבו ושכוחם עדיין במותנם ויש להם משהוא לתרום - שיצאו לדרך... ויש ארגון ...ויש כתובת.. ויש אוזן קשבת במועצה למטרה זו.

  עבור לתוכן העמוד