הורים ערים - אחוזת ברק סייור כיף - למתנדבי העמק מתנדבי יפתח מתמסרים לקהילה נוער שדה יעקב
  מחלקת מתנדבים
  דלג על מחלקת מתנדבים

  מחלקת מתנדבים

  מנהלת: ענת ירון

  טלפון: 04-6520702

  פקס: 04-6520068

  צור קשר מחלקת מתנדבים: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  שי זרחי

  1/05/2014 עודכן בתאריך
  הגדל

  שם: שי זרחי

  גיל: 58

  מגורים: גניגר

  מתנדב ב: עורך מארגן ומפיק - שחרית מוסיקלית בגניגר

  כמה זמן: 28 שנים

  למה שם? המוסיקה הקאמרית היא אהבה גדולה שלי. כשהייתי רכז תרבות ב-1986 הקמתי את השחרית הזו והצעתי למחלקת תרבות במועצה להפוך אותה למפעל של המועצה. וכך היה. בשנת 1996 הוכרנו ע"י 'אמנות לעם' כסדרה מצטיינת, וקיבלנו מהם פסנתר כנף מתנה, המשמש את הסדרה במועדון בגניגר עד היום.

  שגרת ההתנדבות קשר עם הרבה הרכבים קאמריים מהארץ ומהעולם וקביעת תכנית של שישה-שבעה קונצרטים בכל שנה (בחורף מאוקטובר עד אפריל). כיוון הפסנתר לקראת כל קונצרט, פרסום, הכנת האולם, קניית עוגות והכנת הקפה להפסקה, אירוח האמנים, וניהול הקונצרט. מי שעוד לא הגיע עד היום מוזמן בחום רב! זוהי חווית שבת של התרוממות רוח גדולה. אין כמו קונצרט שבת ב-11:00 בבוקר!

  המלצת אחראי על המתנדב: מזה שנים רבות, מנהל שי מערכת מסודרת, אחראית ומשובבת נפש של קונצרטים פתוחים לכל תושבי העמק. בהתנדבות ובהשקעת זמן רב, דואג שי שלא נהיה פה פריפריה מנותקת תרבות. שי הוא מאותם אנשים טובים ומיוחדים, שנשארים כאן ליצור, לפעול ולהשיב מרוחם, לנו ואלינו כאן בעמק. הוא מאלה המוכנים להביא את מיטב כישוריהם ויכולותיהם דווקא כאן בערש לידתם ובערש לידתה של תרבות עשירה שהולכת ונעלמת, אל חיי היום יום של העמק הנפלא הזה. זוהי זכות והזדמנות עבור כולנו להודות לו על כך, ולעודד אותו בהמשך דרכו כאיש רוח המעצב ויוצר תרבות חדשה ומתחדשת בעמק יזרעאל. (דרורית עינב בשם קבוצת אנשי העמק). אנחנו במחלקת התרבות של המועצה, מעוניינים לברך להוקיר ולהודות לשי זרחי על פעילותו הענפה והמבורכת ועל תרומתו הגדולה לפעילות התרבותית שלנו לרווחת תושבי העמק והמועצה, ושמחים על הזכות להוקיר אותו כמתנדב החודש של המועצה! (ברכה כהן, מנהלת מח' תרבות של המועצה).

  מסר לתושבי העמק: אם יש לך משהו שאתה אוהב, שאתה משוגע לדבר - לך על זה!!! גם אם זה בהתנדבות. בסוף תצליח!!!

  עבור לתוכן העמוד