הצגה ויצירה לכל המשפחה

אחר צהרים פעיל בספרייה האזורית בנהלל
28/10/2019 עודכן בתאריך

בספרייה האזורית בנהלל מתקיימת, זו השנה השנייה, פעילות לילדים והורים גם יחד, המהווה שילוב נפלא לאחר צהריים מהנה לכל המשפחה.

הספרייה האזורית מאפשרת להורים ולילדים ליהנות מהצגות ילדים איכותיות ומיד לאחריהן לעבור לפעילות משותפת בשולחנות עם חומרי יצירה ומשחק בספרייה.

 

הצגות הילדים הקרובות:

אי שם בסין תיאטרון הרחוק - תיאטרון צלליות
שלישי 5.11.2019, 17:00
המספרת חוזרת מארץ סין אך מאחרת למפגש עם הילדים. מתנשמת היא פותחת את מזוודתה ופורשת בפני הילדים בזה אחר זה את חפצי הפלא שהביאה מהארץ הרחוקה. כל חפץ נושא בכנפיו זיכרון של הרפתקה שמושך את הצופים להצטרף אליה ולהתרגש ביחד...
ההצגה מתאימה לגילאי 3-7.


זה שלי תיאטרון השעה הישראלי
שלישי 19.11.19 17:00

אביב אוהב מאוד לגלות ולחקור, אין לו הרבה חברים ולכן מטייל לבדו.

יום אחד הוא מוצא כדור מסתורי ומחליט לצאת למשימת בילוש בכדי לגלות למי שייך הכדור? מצויד בזכוכית מגדלת ותיק בלשים ,יוצא למסע מרתק, בו הוא עובר הרפתקאות ומכיר דמויות מהאגדות, שמגלים לו כמה דברים על עצמו ועל החיים.
האם יצליח למצוא למי שייך הכדור
?האם יגלה עוד דברים מעניינים בדרך?
ההצגה מתאימה לגילאי 3-7.

הסיפור על מפלצתון תיאטרון עלמא
שלישי 17.12.19 17:00

בעזרתו של גוליבר, הענק המסתורי, והגעתו המקרית אל ממלכת ליליפוט, ילמדו מלכת הליליפוטים, התושבים והקהל הצעיר על סובלנות, קבלת השונה ומי הוא מפלצתול שכולם כל כך מפחדים ממנו.ההצגה עוסקת בחשיבות השוני והגיוון בחברה, מול הצורך של כולנו להרגיש שייכים.
ההצגה מתאימה לגילאי 3-8.
 

טיול בארץ הבלבול תיאטרון צחוקלה
שלישי 3.12.19 17:00
קומדיה קלילה ומשעשעת מאוד, מצחיקה מתחילתה ועד סופה. הצגה עוסקת בחשיבות הצחוק וההומור (עולם הבלבולים) ובהכרחיותה של הרצינות (עולם הסדר וההיגיון).
המפגש הראשון עם מלך הבלבול מפתיע ומצחיק עד דמעות ... המלך המאוהב נרגש לקראת פגישתו המתוכננת עם הנסיכה ורד המסודרת, איתה הוא מאוד רוצה להתחתן.
אך...האם הנסיכה תסכים להתחתן עם המלך המבולבל? האם הילדים יצליחו ללמד את המלך איך להיות מלך מסודר?
ההצגה מתאימה לגילאי 3-8.

מחיר כרטיס: 20 ₪. לרכישת כרטיסים: eyz.smarticket.co.il

 

עבור לתוכן העמוד